Putlios merginos šukuosenos! Liekna ir liekna išvaizda yra sena tendencija. Esame šiuolaikiniame tūkstantmetyje, kur švenčiamos visos formos ir dydžiai. Šiandien vyraujančios tendencijos apima makiažą ir moterų išvaizdą visose amžiaus grupėse ir dydžiuose. Mes tikime ta pačia tendencija, ir štai mes su putlios merginos šukuosenomis ir kirpimais.

Jei esate tarp tų, kurie turi putlią veido formą ar bendrą struktūrą, šios šukuosenos ir pertvarkymai iš tikrųjų pakels jūsų išvaizdą ir pagerins jūsų stilių. Paprastų mergaičių kirpimai yra žavūs, gražūs ir drąsūs. Jie yra unikalūs ir puikiai atitinka moterų ir mergaičių pageidavimus visose amžiaus grupėse. Leiskite mums juos patikrinti ir sužinoti daugiau apie juos šiandien.

10 geriausių ir naujausių putlių merginų šukuosenų 2021 m.

Mes dirbome ir surinkome naujausias ir įspūdingiausias tendencijas ir šukuosenų variantus toms merginoms ir moterims, kurios yra apkūnios. Sužinokite daugiau apie juos ir pažiūrėkite, ką mes jums turime.

1. Šukuosena su kirpčiukais:

putli mergina su kirpčiukais

Kaip būtų pasiimti tokią paprastą ir elegantišką šukuoseną ir paversti ją tendencija. Čia yra vienas iš tokių pavyzdžių, su gražiu kirpčiukais. Ką manai apie šį? Argi ne pasakiška ir puošni? Bandyti nesunku, patikrinkite šią putlią merginą su kirpčiukais. Jis gali puikiai tilpti į putlią veido struktūrą ir taip pat sušvelninti veidą. Tai taip pat yra vienas garsiausių Holivudo stilių!

2. Ryški plaukų šukuosena:

kirpimas apkūnioms merginoms

Kaip apie šį drąsų ir žvarbų karštų plaukų šukuosenos stilių ?! Tai geras bandomasis įvaizdis ir šukuosena visoms moterims, kurios nori drąsiai puikuotis drąsiomis išvaizdomis ir nepriekaištingu stiliumi. Mums patinka tokia susukta šoninė šukuosenos išvaizda. Nors nešioti tokias šukuosenas nėra lengva, esame sužavėti, kaip Kate Upton sugeba.

3. Laisva ir atvira šukuosena:

šukuosena apkūnios veido merginai

Mes įsimylėję šią plaukų šukuosenos išvaizdą ir šukuoseną. Tai padaryti nesudėtinga, taip pat paprasta ir nuobodu. Tačiau jis puikiai tinka putlios veido šukuosenai ir makiažui. Ką tu manai? Išbandykite, ir jūs taip pat būsite sužavėti. Tai lengva, universali šukuosena, kurią galima pritaikyti bet kuriai amžiaus grupei ir veido formai.

4. Aptakus kirpimas:

šukuosenos plaukai apkūnioms merginoms

Jūs netgi galite išbandyti aptakų šukuoseną ir plaukų kuokelių stilių apkūniems veidams. Daugelis dažnai mano, kad šukuosenos negali atrodyti geriau ant putlesnių struktūrų, tačiau čia yra pavyzdys, kuris paneigia prielaidą. Šukuosena išties yra graži ir prašmatni, puikiai sušvelnina išvaizdą ir pakelia stiliaus pareiškimą. Išbandykite, ir jūs taip pat suprasite!

5. Banguoti plaukai iki pečių:

Banguoti pečių ilgio plaukai

Jei turite banguotų plaukų tekstūrą, galite greitai ja pasinaudoti ir išbandyti šį klasikinį ir moterišką vaizdą. Banguotos tekstūros vidutinio ilgio kirpimas iki pečių išties atrodo labai įtaigus ir stulbinantis. Tai klasikinė ir nesenstanti tendencija, veikianti ilgai, tačiau garsiai ir drąsiai. Ką manai apie šį? Vidutinio amžiaus grupės moterys gali tai išbandyti, atrodydamos jaunatviškai ir lengvai.

6. Pusės šukuosenos tendencija:

putlios merginos šukuosenos

Puikiai puoselėti ir nešiotis su putlia išvaizda ir tinkamai juos formuoti reikia šiek tiek pasitikėjimo. Ši retro ir vintažinės klasikinės išvaizdos pusiau surišta šukuosena puikiai tinka moterims, turinčioms panašius kūno ir veido bruožus/struktūrą. Pertvarkymas atrodo moteriškas ir patrauklus, be jokių pastangų išryškinantis geriausius gražaus stiliaus teiginius.

7. Šiuolaikinis „Pixie“ kirpimas:

pikselių kirpimas storoms merginoms

Ar jums labiau patinka išskirtinės ir drąsios šukuosenos? Jei esate puikios nuotaikos kažkam eksperimentiniam, patikrinkite tai. „Pixie“ kirpti trumpais plaukais apkūniems veidams. „Pixie“ kirpimas su priekiniais pakraščiais ar šonais iš tikrųjų gali užmaskuoti veido bruožus ir sumažinti bendrą putlumą. Dėl to jūs galite atrodyti gražiai ir nuostabiai be jokių pastangų. Apkūnių mergaičių trumpi plaukai iš tiesų yra įkvėpimas tiems, kurie mėgsta šiuolaikinę išvaizdą.

8. Pūsta šukuosena:

trumpi plaukai apkūnioms merginoms

Pūstos šukuosenos tendencija yra labai ilga nugara. Tačiau tai negrįžta su nauja fenomenalia išvaizda. Ši panaši šukuosena atrodo unikali ir nervinga, su prašmatnia išvaizda ir apskritai karšta išvaizda. Galite išbandyti tiek trumpo, tiek vidutinio plauko šukuosenas, atlikdami panašų pūstą makiažą. Jei turite ovalias ir pailgas veido formas, šie trumpi, putlios veido merginos plaukai tinka geriausiai!

9. Trumpa banguota asimetriška šukuosena su skutimu:

geriausias kirpimas apkūnios merginos

O kaip dėl nepakankamai nusiskuto kirpimo? Galite puikiai susimaišyti po skutimu su asimetrine šukuosena. Tai dar viena unikali išvaizda, su kuria neseniai susidūrėme, ir mums patinka, kaip tai drąsiai sukuria pasitikėjimą ir lengvumą. Patikrinkite tai ir išbandykite, jei jums taip pat patinka!

10. Ilga pynė:

geriausias kirpimas trumpai apkūnei merginai

Galiausiai, kaip mes galime pamiršti ir praleisti savo pačios šukuosenos šukuoseną ?! Indijos etninis grožis ir plaukų perdarymas yra puikus pavyzdys ir įkvėpimas pasitikėti savimi, mylėti save ir grožėtis. Ši išvaizda yra universali ir tinka bet kokiai veido formai, amžiaus grupei ir plaukų struktūrai.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias gražias ir stulbinančias geriausias putlias merginų šukuosenas ir kirpimus. Išbandykite juos ir pažiūrėkite, kuris yra jūsų mėgstamiausias šiame sąraše. Taip pat praneškite mums savo mintis komentaruose; mums patinka išgirsti jus!