Ar turite lygius ar šilkinius plaukus ir norite turėti tankias garbanas? O gal jūsų plaukų struktūra yra garbanota ir norite juos išlyginti? Na, moterų perm šukuosena yra visa tai. Taip pat žinomas kaip nuolatinė šukuosena, jei esate tarp tų, kurie mėgsta pakeisti plaukų tekstūrą ir puikuotis tikra novatoriška ir kūrybinga, drąsi išvaizda, tada išbandykite ilgalaikį kirpimo procesą.

Nesuprantate, kaip tai padaryti ir kokia šukuosena gali būti tinkama jūsų bruožams? Nesijaudink, ne, mes čia tam, kad tau padėtume!

Naujausios leidžiamos šukuosenos su vaizdais:

Nors dažytų plaukų šukuosenos yra skirtingos išvaizdos ir stiliaus, mes surinkome ir atrinkome keletą nuostabių ir unikalių išvaizdų, skirtų tik jums. Tinkinkite juos pagal savo pageidavimus ir išbandykite!

1. Smooth Waves Perm ilgiems plaukams:

Smooth Waves Perm ilgiems plaukams

Jei turite tankią, garbanotą išvaizdą ir norite lygios, šilkinės tiesių plaukų tekstūros, mes suprantame fantazijas. Aukščiau pateiktas vaizdas yra pavyzdys, kaip gali būti įmanoma ši garbanota šukuosena. Puiki išvaizda ir elegantiškas stiliaus pareiškimas su sklandžiu ilgaamžiškumo procesu tie, kurie turi ilgus garbanotus plaukus, idealiai gali išbandyti šį ilgų kirpimų stilių.

 • Moterys, turinčios ovalų ir stačiakampį veidą, gali lengvai išbandyti šią šukuoseną.
 • Dėvėkite šią išvaizdą toms moterims iš visų amžiaus grupių, nes ji tinka visiems.
 • Šis šukuosenos permas gali būti geriausias tiems, kurie turi garbanotų plaukų tekstūrą, kad šis variantas būtų atliktas.

2. Garbanotoji perma trumpiems plaukams:

Garbanotoji perma trumpiems plaukams

Garbanos perm yra viena geidžiamiausių ir geidžiamiausių variantų visame pasaulyje. Jei norite tų tankių garbanų ir norite jas išbandyti, čia matome pavyzdį. Su trumpais plaukais ir lengvai prižiūrima išvaizda jie yra modernūs, šiuolaikiški ir be jokių pastangų suteikia elegantišką, prašmatnią išvaizdą. Ar tai būtų įprastos oficialios užduotys ar vakarėliai; šis pečių ilgio permas gali greitai jus uždengti.

 • Jei turite apvalią, ovalią ir kvadratinę veido formą, išbandykite šią.
 • Ši išvaizda idealiai tinka 30–40 metų amžiaus moterims.
 • Ši išvaizda yra stilinga toms moterims, kurios nori savo tiesių plaukų tekstūrą paversti garbanotomis. Tai taip pat yra gera perm šukuosena, kurią reikia išbandyti ploniems plaukams.

3. Super trumpos netvarkingos garbanos Perm:

Super trumpos netvarkingos garbanos Perm

Jei jums patinka itin trumpi plaukai ir norite turėti netvarkingą, modernų, susierzinusį plaukų makiažą, šie trumpi dažyti kirpimai gali puikiai tikti jūsų skoniui. Turėdami patogias ir šiuolaikines tendencijas, mes labai bijome šio nuostabaus kirpimo. Netvarkingos garbanos gali atrodyti ir nervingos, ir dailios, o stilius gali atrodyti jaunatviškai.

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šią šukuoseną.
 • Ši išvaizda nerimta tiems, kurie yra 20 -ojo dešimtmečio pabaigoje ir 30 -ojo amžiaus viduryje

  Išbandykite šią išvaizdą, jei jūsų plaukų tekstūra yra lygi arba banguota, kad atrodytumėte geriausiai. Tai yra tobula šukuosena trumpiems ilgiems juodiems plaukams šiuolaikinėms moterims.

4. Laisvos garbanos trumpiems plaukams Perm:

Laisvos garbanos trumpiems plaukams Perm

Dauguma šiuolaikinių jaunų moterų renkasi prašmatnią išvaizdą su trumpais plaukais ir laisvomis garbanomis. Jie akimirksniu suteikia elegancijos jausmą ir šiuolaikinius atspalvius. Jei jums taip pat patinka šis nuostabus grožis, išbandykite tai ir mes tikimės, kad tai pakeis jūsų gyvenimą. Jei esate biuro lankytojas ar dirbate profesinėje srityje, ši trumpa, šukuosena taip pat puikiai tinka kasdieniams ir ypatingiems renginiams.

 • Moterys, turinčios ovalo ir deimanto formos veidą, gali išbandyti šį garbanotą permą.
 • Dėvėkite šį trumpų plaukų stilių, jei esate bet kurios amžiaus grupės jaunesnis nei 45 metų.
 • Šią išvaizdą galima lengvai išbandyti bet kokia plaukų tekstūra, kad būtų pasiekta tobula šiuolaikiška išvaizda.

5. Trumpi plaukai Permed Bob:

Trumpi plaukai Permed Bob

Bobo šukuosena yra labai universali ir yra viena iš nedaugelio išvaizdų, kurios visada buvo moterų hitų sąraše per kartas. Šie trumpi bobiniai garbanotieji plaukai, garbanoti su bangomis, yra vienas iš tokių ilgų plaukų, kuriuos lengva padaryti. Šis kirpimas atrodo madingas ir modernus ir idealiai tinka tiems, kurie mėgsta jaunatvišką ir nesenstantį kirpimo stilių.

 • Bet kokia veido forma gali lengvai išbandyti šią bobinę permą, nes ji tinka visiems.
 • Ši išvaizda gali būti ideali jaunoms moterims nuo 20 iki 30 metų amžiaus
 • Tie, kurie turi garbanotus ir lygius plaukus, gali išbandyti šią perm.

6. „Long Beach Wave Perm“:

„Long Beach Wave“ Permė

Su spalvingais paplūdimio bangomis ir su tuo susijusiais grožio teiginiais niekada negalima konkuruoti. Moteriška ir žavi išvaizda, kuri puikuojasi paplūdimio bangose, yra stilinga ir nesenstanti. Šie ilgų plaukų paplūdimio bangos yra tokie kirpimai, kuriuos būtina turėti tiems, kurie turi ilgus plaukus. Tai lengvai prideda tokią akinančią ir patrauklią išvaizdą.

 • Tie, kurie turi ilgas ir ovalias veido formas, gali išbandyti šį ilgų plaukų stilių.
 • Moterys, turinčios bet kurią amžiaus grupę iki 40 metų, gali pažvelgti į šį ilgų plaukų ilgį.
 • Šis perm kirpimas idealiai tinka tiems, kurių plaukų tekstūra lygi arba garbanota.

7. Tankūs spiraliniai garbanos Perm:

Tankios spiralinės garbanos Perm

Vienas iš geidžiamiausių ir geidžiamiausių perms tipo yra spiralės storio garbanos perm. Šis kirpimas lengvai paverčia senovinį ir klasikinį Holivudo perdarymą. Jei jums taip pat patinka tas išskirtinis ir nuostabus nesenstančios mados jausmas, tai gali būti geras išbandymas. Mes labai bijome šio madingo ilgio plaukų, skirtų vidutinio ilgio plaukams.

 • Moterys, turinčios ovalų, deimantinį ir pailgą veidą, gali lengvai išbandyti šią vidutinio ilgio šukuoseną.
 • Šis kirpimas gali būti idealus, kad jūsų lygūs tiesūs plaukai taptų spiraliniais permais.
 • Išbandykite šį kirpimą 30 -ies metų amžiaus moterims, kad atrodytumėte jaunatviškai ir grakščiai.

8. Trumpas Perm su kirpčiukais:

Trumpas Permas su kirpčiukais

Jūs netgi galite gauti tobulą permą su kirpčiukais. Tai yra vienas iš tokių pavyzdžių. Šis gražus klasikinis netvarkingas kirpimas su trumpais kirpčiukais, krintančiais ant kaktos, ir graži bendra išvaizda atrodo labai nervinga ir pliušinė. Jei jums patinka greitos šukuosenos, kurios gali išlikti ilgai, tai gali būti geras pasiūlymas. Ypač moterys, mėgstančios vakarėlius ir linksmą išvaizdą, gali išbandyti šį permą.

 • Dėvėkite šią šukuoseną, jei turite deimanto ir širdies veido bruožų.
 • Moterys, turinčios amžiaus grupes nuo 20 -ųjų, 30 -ųjų ir 40 -ųjų pradžios, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Bet kokia plaukų tekstūra idealiai gali išbandyti šį kirpčiukų permą.

9. Klasikinis garbanos Perm kirpimas:

Klasikinis garbanos Perm kirpimas

Čia taip pat yra klasikinės Holivudo įkvėptos garbanos. Tiems, kurie turi trumpus plaukus ir nori atrodyti universaliai, tai gali būti idealus. Nesvarbu, ar tai būtų biurai, vakarėliai, kokteilių renginiai ar jūsų susitikimai su draugais, ši graži išvaizda gali lengvai ir lengvai tilpti.

 • Moterys su ovaliu ir pailgu veidu gali išbandyti šią gražią šukuoseną.
 • Ši išvaizda gali būti jaudinanti toms 40–50 metų moterims, kurios taip pat atrodo nesenstančios ir gražios.
 • Išbandykite šią šukuoseną moterims, turinčioms plauko tekstūrą.

10. Kamščiatraukio garbanos Afro Perm:

Kamščiatraukio garbanos Afro Perm

Šis Afro įkvėptas garbanotasis kamščiatraukis yra vienas iš sudėtingiausių permų, kuriuos reikia atlikti, tačiau pasitikėkite mumis; visa tai verta. Jei jums patinka drąsi ir laukinė išvaizda ir nenorite tenkintis mažiau, ši šukuosena gali būti ir jaudinanti, ir unikali. Tai taip pat yra dar vienas unikalus ir gražus ilgų plaukų stilius, kurio negalima praleisti.

 • Moterys, turinčios ovalią, deimantinę ir apvalią veido formą, gali išbandyti šį gražų kirpimą.
 • Dėvėkite šį stilių visoms amžiaus grupėms, nes jis lengvai tinka visoms.
 • Šis nervingas kirpimas puikiai tinka toms moterims, kurių plaukų tekstūra lygi arba banguota.

11. Šaknies Permės šukuosena:

pataisytos šukuosenos

Kaip rodo pavadinimas, šiai šukuosenai reikia ilgio nuo plaukų šaknų, kad atšoktų plokšti plaukai. Tai viena tinkamiausių šukuosenų trumpaplaukiams. Tai nuostabus makiažas trumpaplaukiams žmonėms, o perm lieka ne ilgiau kaip tris mėnesius.

12. Permė su kūno banga:

Leidžiamos šukuosenos 2

Atsiradusi tendencija, ši šukuosena suteikia daug kūno ploniems, ploniems plaukams ir pagyvina veidą, nes šios banguotos garbanos veido kontūrui suteikia švelnumo. Galite lengvai formuoti džiovindami plaukų džiovintuvu ir truks ilgiau nei du mėnesius. Merginos su pečiais gali lengvai išbandyti šią šukuoseną.

13. Leidžiama šukuosena su apimtimi:

Leidžiamos šukuosenos 3

Nors šiai šukuosenai naudojame suktukus, ji iš tikrųjų neapima garbanų. Tai sukuria daug apimties ir gražiai atrodo ant ovalo formos veidų. Jei turite ilgus plaukus ir norėtumėte suteikti daug apimties, tai šukuosena jums.

14. Spiralinė leidžiama šukuosena:

Leidžiamos šukuosenos 4

Ši šukuosena suteikia žmogui funky ir jaunatvišką, o norint pasiekti šias spiralines garbanas, reikia ilgos lazdelės. Tai labai madingas plaukų stilius ir žinoma, kad jis suteikia plaukams gerą apimtį.

15. Stack Permed šukuosena:

Leidžiamos šukuosenos 5

Ši šukuosena apima garbanojimą apatinėje plaukų pusėje. Tai gerai atrodo bet kokio ilgio plaukams, jei jų ilgis yra vienodas. Tai daroma siekiant sukurti tekstūrą, o mikstūra sąmoningai laikoma nuo garbanų, kad išlaikytų veido minkštumą.

16. „Spot Permed“ šukuosena:

Leidžiamos šukuosenos

Idealiu atveju ši šukuosena pažymėta kaip dalinė perma ir apima vienos plaukų dalies permetimą vienu metu. Šiai šukuosenai reikalinga ta pati plaukų kirpimo procedūra ir ji paprastai naudojama, jei žmogus nori gauti gerą apimtį tik vienoje dalyje.

17. Šarminė Permės šukuosena:

Leidžiamos šukuosenos 7

Ši šukuosena gali būti labai žalinga, todėl žmonės, turintys plonus plaukus ar plaukų spalvą, turėtų to vengti. Šiai šukuosenai tinka tik normalūs plaukai, kurie niekada nebuvo peršukuoti. Jis gali išsilaikyti net penkis mėnesius.

18. Rūgštis Perm:

Skirtingai nuo šarminių dažų, ši šukuosena gali būti naudojama dažytiems plaukams ir yra labiau sukurta palaidoms garbanoms. Net trapūs plaukai gali gerai dirbti su ilgalaikiais, o tai neturi džiovinimo kokybės. Tai geriausiai tinka kvadrato formos veidui.

19. Egzoterminiai leidimai:

Leidžiamos šukuosenos 9

Šio tipo permus labai lengva ir paprasta laikyti, nes jiems nereikia laiko; taip pat nereikalauja šilumos iš išorinių šaltinių. Šiuose permuose naudojamos cheminės medžiagos, išskiriančios pakankamai šilumos, reikalingos plaukams permušti. Ši šukuosena yra labai paklausi, nes ji paprasta ir suteikia puikių rezultatų.

Permės egzistuoja daugelį metų, o šį amžinai žalią stilių naujos kartos kirpėjai tobulina kuo novatoriškiau. Taigi, jei norite gauti visišką pertvarkytą šukuoseną, tai puikus pasirinkimas.