Šių dienų šukuosenos dabar pasikeitė į naujus lygius. Tie patys seni nuobodūs plaukai jūsų nebevargintų, nes nauji tendencijų katalogai dabar siūlo daugiau nei vieną gražią šukuoseną, kurią lengva pasirinkti ir kuri suteikia jūsų išvaizdai įvairovės..

Pagrindinės plaukų šukuosenos

Užimtų rytų niekada nepakaks, kad palepintumėte save gražia išvaizda, tačiau atlikę šiuos greitus triukus dabar galite pasirinkti įvairovę kartu su laiko valdymu. Čia pateikiamas visų įvairių šukuosenų, kurias galite pasirinkti, kad pagyvintumėte savo išvaizdą, sąrašas.

1. „Looped Pony“:

šukuosenos šukuosenos 1

Norėdami gauti tokią išvaizdą, jums tereikia tinkamo erzinančio šepetėlio arba dantų šukos ir kai kurių plaukų kaklaraiščių. Jei yra sluoksnių, po ranka taip pat turėkite keletą kaiščių. Pradėkite plaukus padalinti į tris dalis, surištas į uodegą. Įsitikinkite, kad tinkamai pritvirtinote ponius kaklaraiščiu. Dabar naudokite pirmąjį ponį, kad padarytumėte kilpą ir tęskite jį iki galo.

2. Dvi pintos juostos:

šukuosenos šukuosena2

Pradėkite šukuoti plaukus, kad juos išlygintumėte. Šiuo metu nepaklusnūs plaukai netinkamai atliktų rezultatus. Dabar paimkite plaukų sruogą iš vidurinės skyrybų dalies ir pradėkite juos įprastai pinti. Eikite žemyn ir tada pradėkite kitą pynę priekyje. Kai visos pynės bus baigtos, apvyniokite ir pritvirtinkite smeigtukais.

3. Į viršų atlikite:

šukuosenos šukuosenos3

Tai puikūs plaukai vasaroms, kai garbanoti karčiai tikrai gali būti sunkus žaidimas, kurį reikia išlaikyti karštame vasaros karštyje. Todėl šiuo metu naudokite šį viršutinės bandelės metodą, bet vietoj to, kad surinktumėte ir susuktumėte plaukus į kasdienę netvarkingą bandelę, šį kartą naudokite atskirus smeigtukus, kad atskirtumėte plaukų gabaliukus ir susuktumėte juos, kad susidarytumėte bandelę.

4. Keltų mazgas:

šukuosenos šukuosenos4

Norint sukurti šį nuostabų keltų mazgo modelį pakaušyje, reikia tik kelių vadovėlių ir kelių savo idėjų. Kruopščiai šukuokite plaukus, kad apatinė dalis būtų laisva ir lengva. Su viršutine puse dabar atsekite modelius ir suriškite keltų mazgą.

5. Pinta bandelė:

šukuosenos šukuosenos5

Pinta bandelė prasideda nuo arklio uodegos gale, tačiau įsitikinkite, kad priekiniai kirpčiukai yra laisvi, bent jau vienoje pusėje. Dabar pradėkite pinti plaukus, naudodamiesi arklio uodega. Kai pradėsite skinti plaukus iš ponio, netrukus suprasite, kad pynė baigiasi bandele. Dabar bandelę gerai susukite ir susmeikite.

6. Apversta išvaizda:

šukuosenos šukuosenos6

Kiekvieną kartą, kai kas nors leidžia prancūzišką pynę, mes pradedame nuo galvos vainiko arba iš priekio ir einame žemyn. Tačiau šį kartą stalai apsisuko tiesiogine prasme. Pasukite galvą aukštyn kojomis ir pradėkite pinti prancūzišką stilių nuo pakaušio iki vidurio. Pusiaukelėje palikite pynę ir tada tęskite savarankiškai.

7. Criss Cross išvaizda:

šukuosenos šukuosenos7

Čia plaukai sumaniai formuojami paprasčiausiai naudojant smeigtukus. Visas plaukų patrauklumas prasideda nuo atskirų ir prisegtų spynų gabalėlių. Išlyginkite plaukus žemyn, tada paimkite spyną iš kairės ir smeigkite į dešinę. Tą patį padarykite su kita puse ir tęskite, kol gausite norimą efektą.

8. Prancūziškas posūkis:

šukuosenos šukuosenos8

Prancūziškas posūkis yra naujas būdas pasveikinti vasarą, klasikinis stilius. Pradėkite surinkti plaukus apačioje, jei norite žemos bandelės. Gerai purškite plaukus, kad padidintumėte jų apimtį, tada rankiniu būdu susukite juos ranka. Norėdami užbaigti išvaizdą, pritvirtinkite galus.