„Buzz“ kirpimo šukuosena yra labai populiari ir klasikinė. Galite rasti daugybę veislių. Tai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Ši šukuosena tinka bet kuriai veido formai. Yra įvairių šukuosenų. Žmonės, kurie mėgsta trumpas šukuosenas, dažniausiai renkasi šukuosenas. Jį taip pat lengva prižiūrėti. Paprastai „Buzz“ kirpimo šukuosena yra su trumpais plaukais aplink ir šiek tiek didesnė per vidurį.

Šauniausios „Buzz Cut“ šukuosenos vyrams ir moterims su nuotraukomis:

Čia yra geriausios šukuosenos vyrams ir moterims, galite išbandyti „Buzz cut“.

1. Indukcinis pjūvis:

Indukcinis pjūvis

Tai vyrų buzz cut veislė ir taip pat žinoma kaip karinis buzz cut. Jis gavo šį pavadinimą, nes tai yra kariuomenės pjūvis naujiems verbuotojams. Jei nenorite daug laiko skirti plaukų priežiūrai, tai yra tinkamas pasirinkimas. Bus trumpi plaukai ir jų nereikės valyti. Išbandykite, kad išvengtumėte karštų vasaros orų.

2. Išblukęs „Buzz Cut“:

Išblukęs „buzz“ kirpimas

Išblukęs „Buzz“ kirpimas yra labai populiarus vyrų kirpimas. Šiame išblukusiame kirpime jūsų metų nebus plaukų. Jei jums nepatinka indukcinis tipas, kuris pašalina didžiąją dalį plaukų, šis yra kitoks. Plaukų ilgis padidės viršuje ir sumažės, kai jie ateis į apačią. Taigi prieš tai darydami įsitikinkite, kad ten nėra randų, nes viskas bus matoma tokio tipo.

3. Sluoksniuotas „Buzz Cut“:

Sluoksniuotas „Buzz“ kirpimas

Kalbant apie moteriškas šukuosenas, plaukų ilgis skirsis. Paprastai moterys renkasi plaukų ilgį, o ne kaip indukcinį kirpimą. Taigi, jie gali išbandyti šį sluoksniuotą kirpimą, kurio viršutinė dalis bus 1 colio ilgio ir sumažės, kai nusileis. Tai tas pats, kas sluoksnis, supjaustytas ilgais plaukais. Tai atrodys stilingai kiekvienai moteriai.

4. Įgulos pjūvis moterims:

Įgulos pjūvis moterims

Ieškote stilingų moterų plaukų kirpimo? Tai ir yra. Šis moterų šukuotas kirpimas yra žinomas kaip įgulos kirpimas ir jį taip pat bus lengva prižiūrėti. Moterys, norinčios trumpų plaukų, gali tai išbandyti. Čia plaukų ilgis bus didesnis viršuje ir mažesnis, kai jie nusileis. Viršuje galite pasirinkti tiek plaukų ilgio, kiek norite, ir ši šukuosena labiausiai tiks trikampio veido formai.

5. Kirpimas plokščia viršuje:

Kirpimas plokščiu viršumi

Tai unikali vyrų šukuosena. Jei norite išbandyti kažką ypatingo su savo plaukais, tai yra vienas iš jūsų pasirinkimų. Šiuo atveju viršutinė plaukų ilgio dalis bus didesnė. Plaukų ilgį galite pasirinkti, kaip norite, ir tada aplink juos nebus daug plaukų. Viršutinė dalis bus daug ilgesnė nei aplinkinė. Tiek tiesūs, tiek garbanoti plaukai gali pasirinkti šį.

6. „Burr Cut“ šukuosena:

Burr Cut šukuosena

Tai įvairi šukuosena. Skirtumas tas, kad plaukų ilgis bus šiek tiek ilgesnis nei indukcinio kirpimo ir jūs galite išlaikyti beveik vienodą plaukų ilgį per visą galvą. Jei norite, galite padaryti ilgesnius plaukus viršuje ir trumpesnius aplink juos. Pagrindinis šio stiliaus privalumas – nereikia investuoti daugiau laiko plaukų priežiūrai.

7. Edgy šukuosena:

Smagi šukuosena

Kalbant apie moterų kirpimą, jos gali išbandyti daugybę veislių. Tai geriausia šukuosena, kurią gali išbandyti kiekviena moteris. Čia jūs plaukų ilgis vienoje pusėje yra ilgas, o kita pusė yra labai trumpa, kaip ir tinkamas indukcinis kirpimas. Tai yra jūsų pasirinkimas, galite išlaikyti norimą ilgį šone ir padalinti jį iš trumpesnės pusės.

8. „Pixie Cut“ šukuosena:

Pixie kirpimo šukuosena

Jei norite labai trumpos šukuosenos ir neturite laiko rūpintis plaukais, išbandykite šią. tai labai gera šukuosena, kurią gali išbandyti kiekviena moteris. tai labai paprasta ir klasikinė. Plaukų ilgis yra beveik vienodas visur, o žemyn galva tampa trumpas. Kiekviena moteris atrodys stilingai.

9. Trumpas garbanotas „Buzz“ kirpimas:

Trumpas garbanotas kirpimas

Vyrams su garbanotais plaukais tai yra šukuosenos tipas, kurį jie gali išbandyti. Tai trumpas garbanotas kirpimas, kurio ilgis iki viršaus ir tipiškas šurmuliuojantis kirpimas aplink jį. Galite nuspręsti, kokio ilgio plaukus išlaikyti. Tai taip pat šauni šukuosena jaunimui.

„Buzz“ kirpimo šukuosenos yra įvairių tipų pagal plaukų tipą ir ilgį. Jis skiriasi tiek vyrams, tiek moterims. Taigi, kurį iš jų ketinate išbandyti? Išbandykite naujus savo plaukų eksperimentus ir būkite madingi. Su unikalia šukuosena būsite pastebėti bet kur.