Priklausomai nuo įvairių kultūrų, rasių, genčių ir kastų, moterys visame pasaulyje turi skirtingas šukuosenas ir šukuosenas, kurios yra jų pagrindinė charakteristika. Panašiai kaip spalvotos kilmės moterys dažniausiai turi storesnę ir sodresnę plaukų galvą su įdegusia veido spalva, Azijos kilmės moterys visada buvo plonesnės, lygesnės ir porcelianinės odos. Šiandienos straipsnyje mes kalbėsime apie įvairias Azijos įkvėptas šukuosenas, kurias galite sportuoti, remdamiesi šiuo straipsniu.

1. Šoniniai šlavimai:

Azijos ilgos šukuosenos

Norėdami pradėti, nušluostykite plaukus į šoną ir tai apima minkštus priekinius užraktus. Plaukai čia švelniai krenta per kaktą, uždengdami juos, o likusieji plaukai trumpais žingsniais ir sluoksniais iškrenta. Ši išvaizda gali būti puikiai derinama su vasarine suknele ir užsisegama avalyne ar aukštu kaklu. Mažas klipas ar juosta taip pat gali atrodyti gražiai.

2. Pony Up:

Azijos ilgos šukuosenos2

Arklio uodegos amžinai buvo merginos žvilgsnis. Ar tai būtų ankstyvas ryto bėgiojimas, ar pasivaikščiojimas vėlai vakare, arklio uodega yra viršutinė bet kurios moters fiksatoriaus viršutinė dalis. Skirtingai nuo kitų, plaukai krinta švelniomis garbanomis link ponio galo, o pagrindas tvirtinamas gražia juostele.

3. Klasika:

Azijos ilgos šukuosenos3

Priekiniai kirpčiukai virš kaktos yra bene labiausiai paplitusi šukuosena, kurią galima pamatyti ant Azijos moters. Dažnai tai yra jų parašas, jei galime, ir čia mes nusipirkome klasiką kaip savo A žaidimą. Plaukai paprastai dengia visą kaktą, o tada krinta tiesiai ant šonų.

4. Nedidelis emocija:

Azijos ilgos šukuosenos4

Emo išvaizda gali būti netinkama, tačiau, kaip visada, kiekviena Azijos šukuosena turi švelnų tašką. Net ir čia emo išvaizda susideda iš tiesių plaukų, o priekinis užraktas šiek tiek nulenktas į šoną ir sudaro šiurkščius kraštus link galo. Didelis lanko segtukas šone užbaigtų mielą faktorių.

5. Viršutinė bandelė:

Azijos ilgos šukuosenos5

Kita klasikinė šukuosena yra aukšta bandelė, kuri vyrauja šioje kultūroje. Šlifuojant plaukus iš priekio, plaukai surenkami aukštai, aplink galvos vainiką, o po to susukami į tankią mažą bandelę. Dažnai dėl plonų plaukų konsistencijos bandelė išpūsta arba išleidžiamos kai kurios laisvos sruogos.

6. „Švelnios bangos“:

Azijos ilgos šukuosenos6

Bangos yra amžinai mėgstamos daugelio moterų, ir čia šukuosena puikiai tinka bangoms. Bangos dažniausiai būna skirtingų tipų, pagrindinės – paplūdimio stiliaus bangos, princesės garbanos ir pan. Geriausias būdas juos gauti yra pinti plaukus per naktį arba naudojant karštus volelius ant drėgnų plaukų. Bet kokiu atveju, su tuo suporuota garbanota suknelė puikiai tiktų.

7. Plunksninis žvilgsnis:

Azijos ilgos šukuosenos7

Azijiečiai yra žinomi dėl savo plonų plonų plaukų ir dažnai, norėdami suteikti plaukams daugiau apimties, galite pasirinkti šią šukuotą plunksnų išvaizdą, kuri iš karto suteikia plaukams atšokimo ir sukuria storesnių plaukų iliuziją. Galite palikti plaukus laisvus arba tiesiog surišti juos į ponį.

8. Pusė šukuosenos:

Azijos ilgos šukuosenos8

Norėdami gauti tokią išvaizdą, pirmiausia padalinkite plaukus, o tada susukite į pusę kuokštą. Tegul bandelė būna minkšta ir laisva, kai susukate ją į vietą ir prispaudžiate. Palikite likusius plaukus laisvai kristi.

9. Priekinis ponis:

Azijos ilgos šukuosenos9

Tai miela kasdienių šukuosenų išvaizda, kai plaukų priekis yra padalintas ir susietas į minkštą ponį priekyje.