Prasidėjus šaltajam sezonui, jūsų kalendoriuje pažymėta daug datų, kurios žymi visas dienas, kurias praleisite su draugais, šeima ar artimaisiais. Kai tiek daug vakarėlių rikiuojasi vienas po kito, be jokios abejonės, sunku išsirinkti išvaizdą kiekvienai progai. Ačiū Dievui už skirtingas šukuosenas, kurios tikrai sukrečia bet kokias šukuosenas ir daro jūsų atsikėlimą itin sėkmingą.

Geriausios bohemiškos šukuosenos su vaizdais:

Čia yra 9 geriausios bohemiškos šukuosenos, kurias būtinai turite išbandyti.

1. Netvarkingai atlikite:

bohemiškos šukuosenos

„Up do“ turėtų būti klasikinė vestuvių šukuosena, tačiau šiais laikais ponios ir kirpėjos renkasi iš esmės mažiau organizuotą išvaizdą, žymiai laisvesnę ir reguliaresnę. Jie ne tik išryškina jūsų panelei būdingą eleganciją, bet ir netvarkingos sruogos vaizduoja šiek tiek beprotiškai laisvą jūsų dvasią.

2. Shaggy Boho:

Shaggy Boho

Pasišiaušęs „Boho“ priešinasi tendencijai, kai plaukai netenka, o vakarėlio metu jis tampa vis labiau paplitęs, nesiskundžia, nėra tikro stiliaus, tiesiog gauruotas ir įprastas. Šioje išvaizdoje yra daugybė veislių, galite įtraukti susipynimą, galite šiek tiek atitraukti plaukus, dėvėti juos banguotus arba mėgstamiausias yra žydintis laurus. Taigi, jei jums patinka labiau įprasta išvaizda ir jums reikia pademonstruoti ilgas spynas, tada šis stilius jums tinka.

3. Ilgas ir laisvas:

Ilgas ir laisvas

Ilgos ir laisvos vakarėlių šukuosenos yra karštos. Kaimo susivienijimas su šeima ir artimaisiais puikiai tinka stiliui. Sukdami per šventyklas sukamą galvos juostą, leiskite garbanoms natūraliai tekėti per pečius ir nepamirškite atrodyti itin patraukliai.

4. Pusiaukelė:

keturiolika

„Boho“ pusės stiliaus stilius pabrėžia pintą galvos juostą. Sujunkite viršutinius plaukus ir užriškite kaklaraištį. Galite naudoti mielas boho stiliaus plaukų segtukus, kad pritvirtintumėte šias sruogas. Užtepkite žiedą ant susuktos krūvos ir visi esate pasiruošę šokti šokių aikštelę.

5. Pintinės pynės:

Pinti pynės

Pintinės pynės su žiedais, medžiaga ar nauja žydinčia galvos juosta atrodo kaip alternatyvios šukuosenos. Geriausia šios šukuosenos dalis yra tai, kad ji yra nepaprastai elegantiška ir tuo pat metu elegantiška. Ypač tie plaukų segtukai, kylantys iš jūsų gražių spynų, jūsų ponis atrodys toli nuo įprastos klinikinės išvaizdos, kurią jis suteikia suporuotas su išmaniuoju kostiumu.

6. Susukta kryžminė pynė:

Susukta kryžminė pynė

Tai tapo išskirtine tarp įspūdingiausių pynių, kurias kada nors matysite. Šis „kryžminis“ posūkis yra labai greitas ir paprastas. Kiti bus nustebinti kontūro ir nedvejodami stebėsis, kaip tai padarėte.

7. Krioklio pynė:

Krioklio pynė

Šis susipynimas apima visą jūsų galvą ir atrodo taip, tarsi jis iš esmės patektų į jūsų plaukus. Tai prarasta, žavi austa tiara. Norėdami viską užbaigti, padarykite pintą rožę, kuri jūsų stiliui suteiks malonų užbaigimą.

8. Prancūziškos pintos plaukų juostos:

aštuoni

Ar žinote, kaip pinti prancūziškai? Tada šiai šukuosenai įsisavinti nereikės daug laiko. Reikalinga tik keletas rankų posūkių, ši prancūziška susukta plaukų juosta yra tokia princesė ir privers jus žvilgtelėti į savo atspindį ir susimąstyti, ar tai tikrai jūs.

9. Kirpčiukai į akis:

devyni

Išmeskite tas erzinančias plaukų šukuosenas iš veido laiku savo vakaro vakarėliams ir susitiksite kartu, net ir dabar atrodydami susitvarkę, pririšę kirpčiukus prie plaukų galvos. Kas gali būti prašmatniau nei turėti labai mielą šukuoseną prie savo mielų nėrinių suknelių? Ko gero, tikrai nieko.