Šiais laikais uodegos šukuosena tampa vis populiaresnė. Šie kirpimai yra labai universalūs ir atrodo labai unikaliai. Jie taip pat labai įvairina gyvenimą įvairiais stiliais ir pasirinkimais. Daugiau pasirinkimų visada yra geriau, tačiau sunku pasirinkti geriausią. Mes apžvelgėme visas geriausias uodegos šukuosenas, apie kurias galite pagalvoti.

Geriausios moterų ir vyrų šukuosenos su vaizdais:

Suraskime 9 geriausias žiurkių uodegos, uodegos ir „Topsy“ uodegos šukuosenas,

1. Uždėta arklio uodega:

Nuleista arklio uodega

Tai puikiai atrodanti uodegos šukuosena moterims. Šis kirpimas pasižymi vidutinio stiliaus plaukais, kurie yra surinkti ir pririšti prie pakaušio tam tikru atsipalaidavusiu stiliumi. Taip pat yra dar keletas laisvų plaukų sruogų, kurios yra užkištos už ausų, kad geriau atrodytų. Tikrai geriau atrodo su ilgomis barzdomis. Šis stilius tikrai yra gražiai atrodantis uodegos kirpimas.

2. Netvarkingas arklio uodega:

Netvarkingas arklio uodega

Jei norite šukuosenos su aukšta uodega, tai yra jūsų geriausias pasirinkimas. Šis netvarkingas kirpimo tipas pasižymi labai ilgomis sruogomis per visą galvą, kurios yra surenkamos ir surišamos galvos gale, sukuriant į uodegą panašią struktūrą. Kai kurios plaukų sruogos taip pat šiek tiek atsipalaiduoja ir yra laikomos už ausies, kad būtų tobula netvarkinga išvaizda. Ši šukuosena yra tikrai gražiai atrodanti moterų uodegos šukuosena.

3. Storos ir ryškios garbanos:

Tvirtos ir ryškios garbanos

Tai fantastiškai atrodanti šukuosena moterų tipo kirpimui. Visa plaukų dalis traukiama ir šluojama už galvos, kad atrodytų tvarkingai ir švariai, o arklio uodega sukurta pakaušio viršuje, gražiai nusidažius ant viršaus ir suteikiant jiems garbanotą tipą taip pat žiūrėk.

4. Nuotakos šukuosena su gėlėmis:

Vestuvių vedimas su gėlėmis

Tai yra viena iš nepakartojamų uodegos šukuosenų. Plaukai pirmiausia švariai traukiami link pakaušio, dailiai subtiliai, ir sukuriama viršutinė uodegos dalis. Tada gėlės pridedamos prie šios nuostabios šukuosenos, o voila, esate pasiruošę parodyti savo stilingą ir madingą kirpimą.

5. Dirbtinė olandų pynė:

Dirbtinė olandiška pynė

Tai yra viena iš tobuliausių šukuosenų, kurią galite pasirinkti dabar. Tai naujas stiliaus stilius, kai viršutinė uodega naudojama kaip pagrindas dirbtiniam olandiškam pynimui kirpti. Pynė puikiai atrodys pakaušyje ir tikrai bus parodos kamštis visiems.

6. Hipsterio pynė:

Hipsterio pynė

Jei jums nepatinka šukuosenos idėjos, nesijaudinkite ir išbandykite šią. Tai labai unikalus plaukų šukuosenos stilius ir užtrunka tik porą minučių. Jokio prakaito. Už laiką, kurį investuojate, esate visiškai apdovanotas puikiai atrodančiu kirpimu ir fantastiška išvaizda.

7. Žemas Chignon bandelė:

Žemas Chignon bandelė

Jei jums patinka lengvos šukuosenos, tada ši bandelė jums atrodys nuostabiai. Šis stilius gali būti atliktas savarankiškai ir taip pat gali būti pašalintas. Sukurti reikia labai mažai laiko, atrodo labai paprasta sukurti bandelę ant pakaušio ir per daug nekainuoja.

8. Linksmieji poniai:

Linksmieji poniai

Jei trokštate šukuosenos su pigtailiu, priėjote prie tinkamos šukuosenos. Tai labai paprasta nuplėšti šukuoseną suaugusiems, kai plaukai yra padalinti į dvi dalis ir yra padalinti į vidurį, o tada leidžiama nusileisti per dvi galvos puses. Taip pat galite pinti savo košeles, kad gautumėte daugiau stiliaus.

9. Šukuoti nugaros plaukai su pintos žiurkės uodegos šukuosena:

Šukuoti nugaros plaukai su pintos žiurkės uodegos šukuosena

Jei jums patinka eksperimentuoti su savo trumpais plaukais, būtinai išbandykite šią žiurkės uodegos šukuoseną. Šis kirpimas pasižymi šukuotais nugaros plaukais link pakaušio, su užpakalinėmis plaukų sruogomis, supintomis ir taip labai panašios į žiurkės uodegą. Šis kirpimas tikrai atrodo daug madingesnis, tačiau labai paprastas.

Ne visada lengva pasirinkti tinkamą kirpimą. Štai kodėl šis sąrašas sudarytas tik tam, kad būtų daug geriau informuotas priimant teisingą sprendimą. Gera šukuosena visada suteikia pasitikėjimo savo mintimis, ir mes padėsime jums tai pasiekti.