Ar jums nuobodu tas pats senas lengvas ir atsitiktinis žvilgsnis į veidą? Nesijaudinkite, mes suteiksime jums paprastą ir lengvą išeitį. Dabar atnaujinkite ir pakelkite savo stiliaus pareiškimą į šią protingą išvaizdą per bandaną. Bandana šukuosena tampa gana populiari visame pasaulyje dėl savo unikalios ir moteriškos išvaizdos. „Bandana“ yra ne kas kita, kaip didelė ir ryški spalvota nosinaitė ar šalikas, naudojamas kaip kaklaraištis ant kaklo ir galvos, kaip plaukų aksesuaras.

Naudodamiesi „Bandana“, galite tiesiog padaryti įprastą kasdienį stilių ir vis tiek patobulinti savo išvaizdą paprastai ir be pastangų. Pradėkime ir pamatysime keletą mielų bandanų šukuosenų.

10 geriausių „Bandana“ šukuosenų 2021 m.

Mes sudarėme populiariausių ir gražiausių šukuosenų su juostelėmis galvos apdangalų moterims skirtingo amžiaus ir amžiaus žmonių sąrašą. Pažiūrėkime!

1. „Braid Bandana Hairdo“:

Bandana su pynėmis

Galima padaryti šią gražią supintą šukuoseną, kurią jūs jau žinote, ir sustiprinti jos stilių per blizgančią šnypščiančią skarelę ar raištį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai kai baigsite šukuoseną, pridėkite prie šios ryškios spalvos mielos bandanos ir pasukite ją aplink galvą. Apvyniokite jį aplink galvos ar vainiko šonus, kad suteiktumėte žavingą ir pavasarišką išvaizdą. Viskas; jūs visi sužavėti šia stilinga išvaizda.

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali išbandyti šį gražų ir stulbinantį stilių
 • Jei esate 20–20 metų pabaigoje, tai gali būti tobulas stilius.
 • Moterys ir merginos, turinčios lygią ir tiesią natūralią plaukų struktūrą, gali atrodyti tvarkingai ir idealiai atrodydamos šitoje šukuosenoje.

2. „Bandana Ponytail“:

Bandana arklio uodega

Jei jums įdomu, kaip padidinti ir sukurti gražią ir elegantišką išvaizdą su arklio uodega, štai čia! Pirmiausia padarykite tvarkingą pūstą arklio uodegą. Pririškite plaukus prie mažo aukščio, o ne mažo ilgio varianto. Paimkite pasirinktą šaliką, kuris gali atitikti jūsų suknelę ar išvaizdą. Užriškite jį iš apačios, einančios už arklio uodegos. Šios šukuosenos su bandana taip pat gali būti gana geras ir mielas pasirinkimas, jei turite ilgus plaukus.

 • Moterys, turinčios ovalo ir deimanto formos veidą, gali būti puikios šio bandano stiliaus
 • Jei esate 20-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 30-ojo amžiaus viduryje, tai gali būti gana graži išvaizda.
 • Moterys, turinčios banguotų plaukų tekstūrą, gali atrodyti stulbinančiai ir puošniai šiomis šukuosenomis.

3. „Bandana Ponytail“ šviesiais plaukais:

„Bandana Ponytail“ šviesiais plaukais

Tarp kelių šukuosenų, susijusių su bandana, mes netgi turime aptakų mažo ilgio plaukų ponį su kaklaraiščiu. Tai labiau moteriška ir kūrybinga išvaizda, kurią galima pasiekti taip lengvai. Dirbkite su mažo ilgio palaidų plaukų poniu. Elastinės dalies viršuje, kai surišate plaukus, naudokite spalvotą atspausdintą bandaną ir apvyniokite aplink ponį, kad surištumėte, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Viskas; tau gera eiti!

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali išbandyti šį paprastą ir moterišką vaizdą
 • Jei esate 30-ųjų pradžioje ar viduryje, šis stilius gali atrodyti jaunatviškas
 • Dirbkite su šia išvaizda moterims, turinčioms lygią ir banguotą plaukų tekstūrą, kad atrodytumėte geriausiai.

4. Garbanoti plaukai su bandana:

Bandana šukuosena garbanotiems plaukams

Jūs netgi galite prikalti bandanos išvaizdą garbanotais plaukais. Jei jūsų plaukai atrodo netvarkingi ir norite, kad plaukai būtų tvarkomi unikaliomis ir gražiomis šukuosenomis, tai gali būti galimi variantai. Galite eiti į priekį ir išbandyti bandanos plaukų kuokštelio durų darbą, kad atrodytumėte šalia vainiko srities, arba pririšti nuostabiausiu puošniu lanku.

 • Išbandykite šią išvaizdą, jei turite garbanotų ar netvarkingų plaukų tekstūrą, kad atrodytumėte nepriekaištingai
 • Ši šukuosena gali būti ideali jaunoms 20 metų moterims, kad būtų vientisa išvaizda.
 • Ar tai būtų ovalo formos, ar deimanto ar širdies veido formos; šie stiliai yra lengvi ir tobuli.

5. Bandana su kirpčiukais:

Bandana su kirpčiukais

Mes labai bijome šios gražios ir stulbinančios šukuosenos su kirpčiukais. Nors plaukų kirpčiukai jau yra populiarus stilius ir jums dar įdomu, kaip patobulinti stulbinantį ir moteriškesnį stilių, štai mes. Prie tų gražių mažų kirpčiukų ir garbanotų plaukų pridėkite gražią bandaną iš apačios plauko/galvos ir pakelkite, kad susietumėte ant vainiko ar šonų. Būkite tikri, galite atrodyti kaip diva.

 • Moterys, turinčios ovalo, deimanto ir širdies veido formą, gali atrodyti nuostabiai
 • Išbandykite šį stilių moterims su banguotais ar švelniais garbanotais plaukais, kad gautumėte gražią tekstūrą ir išvaizdą
 • 20–30 metų moterys gali be vargo išbandyti šią moterišką ir stulbinančią išvaizdą.

6. Bandana šukuosena su bandele:

Bandana šukuosena su bandele

Plaukų bandelė ar paprastas mazgas yra bene labiausiai trokštama ir greita kelių moterų šukuosena. Dabar galite pridėti sluoksnį ir stiliaus elementą, pridėdami bandanos išvaizdą, kaip parodyta aukščiau. Eikite į priekį su savo suknele kontrastingos ryškios spalvos bandana ir suriškite ją kraštuose. Jums gerai eiti į šią bandanos šukuoseną su bandele!

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą, gali lengvai išbandyti šį stilių
 • Išbandykite šią išvaizdą tiems, kurie yra 30 -tie, kurie atrodo jaunatviški ir nervingi
 • Ši paprasta ir greita išvaizda gali atrodyti bet kokia plaukų tekstūra nuostabiai ir stilingai.

7. Šukuosenos su bandanomis trumpiems plaukams (Bobas):

šukuosenos su bandanomis trumpiems plaukams

Mes labai mėgstame Bobą dėl nervingos ir šlykščios išvaizdos, kurią jis lengvai prideda. Ši miela banguota maža bob yra apie linksmą, lengvą ir dar užburiančią išvaizdą. Jūs vis dar galite pakelti šį šukuosenos teiginį, pridėdami bandanos stilių, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje. Jaunesnių amžiaus grupių moterys renkasi daug neoficialią ir elegantišką vakarėlių ar susitikimų išvaizdą..

 • Dėvėkite apvalią, ovalią ir deimantinę veido formą, kad atrodytumėte stilingai
 • 20–30 metų žmonės čia gali atrodyti nervingi, dailūs ir gražūs.
 • Dėvėkite tai banguotiems ir natūraliems trumpiems plaukams, kad šukuosenos būtų vientisos

8. Bandana su pynėmis:

Bandana su pynėmis

Ši miela ir stulbinanti žuvies uodegos pynė jau yra labai miela ir suteikia elegantišką išvaizdą bet kuriam. Ar tai būtų etninė išvaizda, ar vientisas indo-vakarietiško stiliaus pareiškimas; tai gali būti gana tinkama. Bet kaip pridėti bandaną prie stiliaus? Štai vienas toks pavyzdys. Ši klasikinė ir senovinė šukuosena „bandana“ gali suteikti tekstūros ir patobulinimo visiems, kurie ją išbando.

 • Moterys, turinčios ovalią ir apvalią veido formą, gali lengvai išbandyti šį stilių
 • Dirbkite su šia išvaizda, kad vyresni nei 35 metų asmenys atrodytų jaunatviški ir nervingi
 • Bet kokia vidutinio plauko plaukų tekstūra gali būti visiškai ideali ir tinkama šiai šukuosenos išvaizdai.

9. Afro įkvėptos pintinės su „Bandana Look“:

bandana šukuosenos vidutiniams plaukams

Dabar visi žinome, kaip afroamerikiečių ir afrikiečių įkvėptos pintos šukuosenos yra pritaikytos ir tapo gana populiarios visame pasaulyje. Jie tapo stiliaus ir įmantrios išvaizdos simboliu. Galite atkurti tą patį, tačiau jei jums patinka daug drąsesnė ir laukinė išvaizda, kodėl gi ne pridėti švelnios bandanos atspausdintos išvaizdos, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje? Ar tai būtų madingi vakarėliai, ar linksmi šokių vakarai; ši dėžutė pynimo stilius su bandana gali būti nuostabi!

 • Moterys su ovaliomis, pailgomis ir kvadratinėmis veido formomis gali puikiai tikti.
 • Bet kuri amžiaus grupė gali išbandyti šią paprastą išvaizdą.
 • Dėvėkite šį stilių su garbanotais ar banguotais netvarkingais plaukais, kad atrodytumėte gražiai.

10. Paprasta elegantiška palaidų plaukų išvaizda:

bandanų stiliai ilgiems plaukams

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kai nuspręsite palikti plaukus nuošalyje, kad gautumėte švelnų ir gražų grakštų toną, vis tiek galite pasirinkti suporuoti su „Bandana“ išraiška. Ar tai būtų įdomus būdas (kaip parodyta paveikslėlyje aukščiau), ar žavingas moteriškas būdas, surišus mielą atspausdintą šoną, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Ką tu manai?

 • Bet kokia ovalo ar deimanto veido forma čia gali atrodyti nervinga ir prašmatni.
 • Išbandykite šį stilių, kad paauglės merginos ir 20 -ies metų moterys atrodytų nuostabiai.
 • Banguota ir tanki plaukų tekstūra gali papildyti tekstūrą ir stilių.

Jei jums patinka kažkas eksperimentinio, tačiau mielo ir patobulinto stiliaus teiginių, „Bandana“ šukuosenos jums tinka ir gana tinka. Ar tai būtų jūsų mergaičių susibūrimai, ar vakarėlis; jie gali būti nervingi ir pridėti naują stiliaus ir teiginio lygį. Išbandykite juos ir pasakykite mums savo mintis; mums patinka išgirsti jus!