Nėštumas yra tas metų laikas, kai tikrai nenorite sukti galvos. Be to, dėl hormoninių pokyčių jūsų kūne ta plaukų masė ant galvos atrodo tarsi priklausanti kažkam kitam. Taigi skaitykite toliau, kad surastumėte geriausias nėščių moterų šukuosenas, kurios ne tik atrodys puikiai, bet ir padarys jūsų plaukus lengviau valdomus, nei yra dabar.

9 paprastos šukuosenos nėščioms moterims, kurias lengva padaryti:

1. Apvyniotas arklio uodega:

Šukuosenos nėščioms moterims

Jie puikiai atrodo ir taip pat saugo nuo veido visus nereikalingus plaukus! Tiesiog leiskite kai kurioms sruogoms atsirišti ir suriškite arklio uodegą, tada apvyniokite šias laisvas sruogas aplink uodegą, kad gautumėte norimą išvaizdą.

2. Išblukusios bangos:

kirpimas nėščioms moterims

Tai ne tik lengva pasiekti, bet ir atrodo puikiai, kai tikiesi. Tiesiog įtrinkite šiek tiek plaukų gelio ant delnų ir patrinkite rankas per visą plaukų ilgį, nuo apačios į viršų, o kai kylate, šiek tiek papurkite plaukus.

3. „Topknot“:

šukuosena nėščioms moterims

Šią nuostabią šukuoseną lengva susieti, be to, žmonės tikrai nežino, kaip greitai prarandate savo plaukų spalvą! (c’mon, mums visiems plaukai iškrenta tada, kai tikimės. Dėl neracionalių nėštumo hormonų). Norėdami gauti norimą išvaizdą, visus plaukus traukite į uodegą ir susukite kaip bandelę. Tai atrodo tvarkingai, o plaukai ilgiau surišti.

4. Paprastas tiesus Bobo kirpimas:

trumpos šukuosenos nėščioms moterims

Jei visą gyvenimą turėjote tiesius plaukus, nėštumas yra geriausias laikas jais pasipuikuoti. Tai vienas iš geriausių nėštumo kirpimų, nes jūsų plaukai baigiasi šiek tiek žemiau smakro, o tai reiškia, kad nebereikia nerimauti dėl susipainiojusių ir netvarkingų plaukų.

5. Sluoksniuotas Bobas:

Šukuosenos nėščiai moteriai - sluoksniuotas Bobas

Tai taip pat puikus kirpimas nėštumo metu! Jei neturite gerų tiesių plaukų, galite pasirinkti sluoksniuotą bobą, nes tai suteiks jūsų plaukams daugiau apimties ir atrodys purūs bei gausūs.

6. Fringes su šoninėmis dalimis:

Šukuosenos nėščiai moteriai - briaunos su šonu

Ši šukuosena taip pat yra madinga, todėl veidas atrodo pilnesnis. Tokiu būdu galite išvengti žmonių dėmesio atkreipimo į visas rytines ligas ir pykinimus, kuriuos pastaruoju metu patyrėte. Laikykite pakraščius trumpus, kad jie nepatektų į akis ir nepablogintų gyvenimo.

7. Milkmaid plaukų pynė:

nerijos nėščioms moterims

Tai lengva šukuosena, kurią galite padaryti sau per ketvirtį valandos. Tai atrodo labai senoviškai ir išskirtinai, tuo labiau, kai tikitės. Pasigrožėkite šia šukuosena ir stilingai savo kūdikiui!

8. Netvarkinga šoninė bandelė:

šukuosenos plaukai nėščioms moterims

Tai ideali nėštumo šukuosena visoms toms dienoms, kai jaučiatės per tingus plauti ar šukuoti plaukus. Šoninės bandelės yra prašmatnios ir yra lengvas būdas prižiūrėti ilgus plaukus. Tai net neužima daug laiko. Tai prideda daugiau rudų taškų šiems plaukams. Jei norite eiti į paplūdimį pasimėgauti saule ar tiesiog gulėti aplink namą, ši šukuosena yra puikus komplimentas.

9. Zigzago stilius:

Atvirų plaukų stilius nėščioms moterims

Galiausiai, visoms toms moterims, kurios nėštumo metu nenori kirpti plaukų, tačiau nori puikuotis viskuo, ką turi, pasirinkite zigzago dalį. Moterys, turinčios šviesius garbanos plaukuose, natūraliai gali tai gražiai nunešti, o moterims, turinčioms ilgus, tiesius plaukus, zigzago formos dėka jūsų plaukų šaknys nebus matomos, plaukai taps apimtys ir natūraliai pakils..

Nėštumas yra pakankamai sunkus laikas jau nesijaudinant su šukuosenomis ir nesukeliant sau iššūkio atrodyti gerai. Peržiūrėkite šias itin lengvas ir geriausias šukuosenas nėščioms moterims. Tai tikrai neužims daug jūsų jėgų ir laiko.