Erkek modası, moda endüstrisinde her zaman tartışılan bir konu olmuştur. Bununla birlikte, tımarları, tarzları ve görünümleri için pazar bu günlerde oldukça gelişiyor ve bununla birlikte, bölgeye giren birkaç Hintli erkek modelimiz bile var. Aktörler ve ünlüler olarak, Hindistan’daki Erkek Modeller, yeni trendler yaratmak ve büyük reklamların yüzü olmak için yeni trend..

Bugün, şu anda trend olan seksi Hintli erkek model kişiliklerine bakacağız. Tasarımcılar, markalar ve yaşam tarzı reklamları tarafından en çok aranan erkek modeller arasındadır. Onları daha yakından tanıyalım!

Hindistan’da En İyi 20 Erkek Model 2021:

1. Beniwal’ı Cezalandırın:

ceza beniwal

Punit Beniwal, 2014’te Bay Hindistan’ın ilk ikincisiydi. Punit, Manish Malhotra, Rohit Bal, Kenneth Cole, Sabyasachi, Raghavendra Rathore ve diğerleri dahil olmak üzere birçok tasarımcı ve markanın yüzüyle ünlüdür. Reklamlar, gösteriler ve rampa yürüyüşü için moda kıyafet tasarımcılarının en çok aranan modelleri arasında yer alıyor. Punit’in kendine güvenen bir kişiliğe sahip çarpıcı yakışıklı yüzü çoğu zaman markaları cezbeder. O 32 yaşında.

2. Rohit Khandelwal:

Rohit Khandelwal

Çoğunuzun bu Hindistan’ın popüler ismi Rohit Khandelwal’ı zaten duyduğuna bahse gireriz. Bay Hindistan’ın 2015 yılındaki adamı, takipçileri ile Instagram’da oldukça ünlüdür. Hintli erkek model, 2016’da kazandığı ilk Asyalı olan Mr World’ü kazandığında artık içeriden beğeni topluyor. O zamandan beri birçok şov ve marka ile çalıştı ve Hindistan’da en çok aranan erkek modeller arasında yer alıyor. Çekiciliği ve stil ifadesi ile sıcak ve yakışıklı görünümü, ona aşık olmamızı sağlıyor. Şu anda sadece 31 yaşında. Rohit, Instagram’daki en iyi Hintli erkek modeller arasında.

3. Gaurav Rana:

Gaurav Rana

Gaurav Rana’nın ham görünümü ve seksiliği, gösterişli stil bölümü ve kendine güvenen kişiliği onu diğerlerinden ayırıyor. Gaurav, şu anda yaklaşan popüler bir erkek model ve çeşitli yaşam tarzı reklamları ve tasarımcılarıyla çalışıyor. Kıvırcık saçları, seksi görünümü ve çarpıcı, keskin görünümü onu oldukça farklı kılıyor..

4. Hrishant Goswami:

Hrishant Goswami

32 yaşındaki Hrishant Goswami, Lakme moda haftasının en bilinen yüzü. Jammu ve Keşmir’den gelen Hrishant, modellik dünyasına çekici ve ateşli görünümüyle büyük yapma hayalleriyle girdi. Neşeli kişiliği çoğu zaman bizi ona çeker. Birkaç moda tasarımcısıyla çalıştı ve gerçekten de önümüzdeki yıllarda ünlü bir yüz olarak kalacak..

5. Meer Ali:

meer ali

30 yaşındaki Meer Ali, başlangıçta oldukça ünlü ve moda televizyon oyuncusu ve modelidir. Miley Jab Hum Tum, Dahleez ve Super polisler gibi çeşitli şovlarda yer aldı. Meer daha sonra modellik tekliflerine geçti ve ayrıca reklamlarda ve fotoğraf çekimlerinde yer aldı. Meer hala hem televizyon dünyasını hem de mankenlik kariyerini yan yana yönetiyor. İnce ve basit kişiliği, gerçekçi tavrıyla onu oldukça ulaşılabilir kılıyor..

6. Angad Bedi:

Angad Bedi

Angad Bedi’yi yıldız Neha Dhupia ile evlendikten sonra tanıyoruz. Angad, Hindistan modelleme endüstrisinin en ünlü yüzlerinden biridir. 38 yaşında ve ilk olarak 2011 yılında televizyon ve Bollywood sektörüne girdi. Sinema kariyerinde pek başarılı olamasa da, mankenlik teklifleri muazzam bir şekilde gelmeye başladı. Birkaç tasarımcıyla defilelerde ve yürüyüşlerde çalıştı ve hatta Soorma ve Pink gibi birkaç bilinen filmde rol aldı. Angad’ın çekici ve çekici bakışları bizi kendine çekiyor ve kişiliğine çekiyor.

7. Karan Oberoi:

Karan Oberoi

Karan Oberoi, Yılın Gençlik modeli ikonu ve En İyi Hint fitness erkek modeli gibi çeşitli ünvanlar ve yarışmalar kazanan yaklaşan bir mankendir. Karan’ın zindeliği ve mükemmel spor salonu tonlu vücudu ile yüzleştiği biliniyor. Onun ham seksi çekici görünüşü ve gösterişli kişiliği kesinlikle aşık olduğumuz bir şey. Karan, ünlü Royal Enfield ve Reebok da dahil olmak üzere birçok reklamın yüzü oldu. Ayrıca birkaç moda tasarımcısı ile çalıştı. Bugüne kadar birkaç yıldır Instagram’da en çok bilinen yüzler arasında yer alıyor. 33 yaşında.

8. Mudit Malhotra:

Mudit Malhotra

Mudit Malhotra, Hindistan’da yaklaşan genç bir erkek modeldir. Modelleme alanında kariyerine başlayan 2016 yılında Rubaru Mister International India’yı kazandı. Tonlu mükemmel fiziği ve vücudu için bir fitness manyağı ve ünlü bir yüz. Gösterişli görünümü ve basit özellikleri, hayranlarının onu ilhamla takip etmesini sağlıyor. Mudit, esas olarak birkaç moda tasarımcısının yüzü olarak görülüyor..

9. Harşad Arora:

Harşad Arora

Harshad Arora, popüler bir televizyon oyuncusu ve modelidir. Beintehaa, SuperCops vs. Super-Villains, Dahleez ve Khatron Ke Khiladi gibi şovlarla popüler olmuştur. Harshad 33 yaşında ve ayrıca çoğunlukla yaşam tarzı markaları ve tasarımcıları ile bir modelleme kariyerinde. Çekici, yakışıklı bir gülümsemeyle ince ve genç yüzü onu diğerlerinden ayıran şeydir..

10. Ankur Bhatia:

Ankur Bhatia

Ankur Bhatia hem Hintli bir erkek oyuncu hem de modeldir. Zanjeer ve Haseena gibi filmlerde ün kazandıktan sonra son on yıldır moda dünyasının içinde. 38 yaşında olan Ankur, tasarımcılarla defile ve fotoğraf çekimlerinde çalıştı. Bhopal’lı ve iş görevleri için hem Mumbai hem de New York’ta yaşıyor. Ankur’un güçlü görünümü ve ham çekiciliği ve yakışıklı, gösterişli görünümü ile kişiliği takdire şayan.

11. Nitin Chauhan:

Nitin Chauhan

Raymond’ın moda kampanyalarını takip ederseniz, Nitin Chauhan’ı şimdiye kadar tanırdınız. Hintli model, erkeksi ve yakışıklı görünümü ile ünlüdür. Onu farklı kılan uzun saçları, maço kişiliği ve sert çekici görünüşüdür. Nitin, stile yönelik yetenek anlayışıyla geleneksel olmayan stil ifadesini ana akıma getiriyor. Bu yakışıklı adam Raymond’ın yanı sıra V Rennaisance, Titan gibi birçok markayla çalıştı. Nitin ayrıca Lakme Moda Haftası kapsamında birkaç tasarımcı için çalıştı..

12. Prabh Uppal:

Prabh Uppal

Prabh Uppal, Sabyasachi, Manyavar ve TarunTahilani gibi birçok tasarımcının favori modelleri arasında yer alıyor. Ludhiana’dan gelen Prabh, kariyerine başlamak için Hint moda endüstrisinde biraz zaman aldı. Güçlü görünümü ve ham ve maskülen tarzdaki ifadeleri ile çekiciliği kendisine çok dikkat çekti. Prabh aynı zamanda bir fitness manyağıdır ve abs ve tonlu mükemmel vücut yapısıyla ünlüdür..

13. Mohit Nandal:

Mohit Nandal

Alışılmadık bir modelleme ve görünüm standardı arıyorsanız, görmeniz gereken kişi Mohit Nandal. Uzun saçları, güçlü bir tavır duygusu, kendine güveni ve benzersiz stili onu diğerlerinden ayırıyordu. Mohit ağırlıklı olarak Hintli tasarımcılar ve dergi fotoğraf çekimleri için çalıştı. Dinamik kişilik, çeşitli moda dergilerinde ve şovlarda yer aldı. Gösterişli stile sahip güçlü çekiciliği, onu şu anda en çok rağbet gören model yapıyor.

14. Pratik Yem:

Pratik Yem

Prateek Baid, Hindistan’ın Rajasthan eyaletinden geliyor. Mühendislik eğitimini tamamlamış olmasına rağmen, Prateek her zaman moda ve modellemeye ilgi duymuştur. 2015 yılında Glam ikon yarışmasını kazandıktan sonra kariyerine başladı. Yarışmadan sonra kariyerine televizyon şovlarıyla başladı ve daha sonra modelliğe adım attı. Prateek daha sonra Mister Global, Best Model Award ve Mr. India by Rubaru dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. O 30 yaşında.

15. Tahir Ali:

Tahir Ali

26 yaşındaki Taher Ali, genç yaşta ün kazandı ve TarunTahilani, Varun Bahl ve diğerleri gibi birinci sınıf tasarımcılarla çalıştı. Taher, temiz ve erkeksi maço kaba görünümü, güçlü kişiliği ve vücut yapısı ile ünlüdür. Levi’s ve Sony’yi de içeren yaşam tarzı ve moda markaları için çalışıyor. Ancak, modelleme endüstrisinde yükselen genç bir yıldız ve daha gidecek çok yolu var..

16. Himanshu Bhatti:

Himanshu Bhatti

Himanshu Bhatti, kariyerinde çok kısa sürede yükselen genç bir Hintli erkek modeldir. Himanshu, tasarımcılar ve modelleme endüstrisi ile çalıştı ve öncelikle fotoğraf çekimleri ve rampa yürüyüşleri, moda gösterileri için çalışıyor. Vogue dergisine de çıktı. Himanshu, tavrı, sıcak stil ifadesi ve sağlam görünüm duygusuyla görünüşü için alkışlanıyor. Büyüleyici kişiliği ve benzersiz stil anlayışı, onu akranlarından ayırıyor..

17. Sahil Yolu:

Sahil Şroff

Sahil Shroff, Sindhi kökenli bir Avustralya NRI’sidir. Sahil Manish Malhotra gibi bir tasarımcı için göründüğünde ve hatta Cadbury’s ve Tata Indica gibi markalarla çalıştığında model kariyeri ün kazandı. Sahil bir fitness manyağıdır ve abs ile mükemmel spor tonlu vücudu korur. İkonik görünümleri ve stiliyle erkeksi görünümü, çoğu tasarımcının sevdiği şeydir. Sahil şimdi yaşam tarzı ve tasarımcı markalarıyla fotoğraf çekimlerinde bir avuç projeyle meşgul bir model..

18. Manu Bora:

Manu Bora

Manu Bora, tasarımcılarla yaptığı ham ve cesur çekimleriyle son günlerde popüler olan yeni bir Hintli model. Manu’nun sadece bir model değil aynı zamanda ortopedi cerrahlığı kursunu da tamamladığını biliyor musunuz? Şok olduğumuz kadar, zekasına da hayranız. Hem sıcak görünümün hem de zekanın ikili paketi bu modelden geliyor. Sabyasachi ve Leconet Hemant gibi çeşitli modelleme kampanyaları ve çekimlerinde çalıştı..

19. Milind Soman:

hafif soman

Bu şık ve ünlü yüzü hepimiz biliyoruz. Dedikleri gibi, yaş sadece bir sayıdır! Bu, oyuncumuz ve modelimiz Milind Soman için kesinlikle geçerli. Milind sadece yaşlandıkça daha genç görünüyor ve mankenlik kariyeri yıldan yıla ün kazanıyor. Aynı zamanda Hindistan’ın birkaç on yıldır ilk erkek süper modeli ve hala çeşitli yaşam tarzı markaları ve kampanyalarıyla çalışıyor. Milind, bugüne kadar bir fitness manyağı ve uzmanıdır. Hindistan’daki en iyi ve ünlü erkek kişilik modelleri arasında yer alıyor..

20. Asıf Azim:

Asıf Azim

Asıf Azim! Bangladeş’ten geldi ve çeşitli ulusal ve uluslararası dergilerde ve çekimlerde yer aldı. Asif, ağırlıklı olarak Hindistan ve Almanya’da Vogue için popüler bir seçimdir. Çoğunlukla moda tasarımcılarıyla çalışıyor ve çeşitli gösterilerde, çekimlerde ve yürüyüşlerde boy gösteriyor. Bu yakışıklı ve ateşli şık Hintli erkek modeli nasıl buldunuz??

En yeni ve en popüler Hint erkek modellerini keşfetmekten ve incelemekten keyif aldığınızı umuyoruz. Bu erkek modeller oldukça ünlüdür ve sıcak ve gösterişli görünümleri, ham çekicilikleri ve erkeksi stil ifadeleriyle ün kazanırlar. Onları nasıl severim? Bize de düşüncelerinizi söyleyin!