Bollywood oyuncusu Shilpa Shetty, İngiltere’nin TV programı Celebrity Big Brother 5’i kazanmasıyla uluslararası üne kavuştuğundan beri sihirli bir dönüşüm geçirmiş görünüyor. divas, belirgin hatlarının, kusursuz teninin, parlak saçlarının ve kum saati figürünün ardındaki sırları sizlerle paylaşıyoruz..

Shilpa Shetty Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Shilpa Shetty Kişisel Güzellik İpuçları ve Diyet Planları:

1. Shilpa Shetty Güzellik İpuçları ve Sırları:

Shilpa Shetty çoğumuzun bildiği gibi güzel doğmadı. Dolgun bir vücudu, çok büyük bir burnu, gür bir gür saçları ve kaşları ve eski günlerinde çok gürültülü makyajı ile bir şansı olamazdı. Bunu fark etti ve yıllar içinde onu yıldızlığa fırlatan yavaş ve istikrarlı değişiklikler geldi. İki kez yapılan burun estetiği, aslında konuyu gizlemeyen oyuncu için büyük bir imaj değişikliğine neden oldu..

Shilpa Shetty Güzellik İpuçları ve Sırları

Diğer her şey buna uydu ve güzel görünmek ve hissetmek için saf bir irade ve kararlılıkla, güney güzeli kendini çirkin bir ördek yavrusundan güzel bir kuğuya dönüştürdü..

2. Shilpa Shetty Cilt Bakımı İpuçları:

Shilpa Shetty Cilt Bakımı İpuçları

Shilpa Shetty, kural olarak sabun kullanmaz. Bunun yerine sabahları yüzünü ılık ve ardından soğuk suyla durular ve ardından nemlendirici ve göz kremi ile devam eder. Makyajında ​​uyuyacak biri değil, geceleri yüzünü ev yapımı Johnson’s bebek yağı, zeytinyağı ve Bio-oil karışımıyla temizliyor ve yüzüne masaj yapıyor ve pamuk ya da sıcak bir yüz havlusu ile siliyor..

Buna ek olarak, cildini temiz ve nemli tutmak için yaklaşık 10 bardak ılık su içiyor. Shilpa Shetty, ‘az daha fazladır’ mantrasına bağlı kalır ve kozmetik ve diğer cilt ürünleri ile asla aşırıya kaçmaz. Kendini itiraf eden bir spa bağımlısı ve düzenli olarak derin doku masajı yaptırıyor..

3. Göz Bakımı ve Makyaj İpuçları:

Göz Bakımı ve Makyaj İpuçları

Shilpa Shetty’nin ince kavisli kaşları, kendini tanımlayan özelliklerinden bir diğeri. İçe doğru büyüyen tüylerden kaçınmak için birinin bir salonda gözlerini açmasını tavsiye ediyor. Ayrıca gözleri bu maskara katmanlarından daha iyi tanımladığına inandığı kirpik kıvırıcıyı kullanmayı da seviyor. Sırlarından biri, gözlerinizin öne çıkmasını veya tam tersini istiyorsanız rujunuzu ince tutmak ve gece görünümünüzü güzelleştirmek için takma kirpiklerle gitmek..

4. Shilpa Shetty Saç Bakım İpuçları:

Shilpa Shetty Saç Bakım İpuçları

Shilpa Shetty, saç düzleştiricilere ve sıcak şekillendirici ürünlere başvurmak yerine fön ile kurutarak doğal olarak kalın, gür saçlarının doğal olarak düz ve parlak görünmesini sağlar. Ayrıca şampuanını düzenli olarak değiştiriyor ve saçlarını doğal yağlarından arındırmak için iki günde bir yıkıyor..

Gerçekten harikalar yaratan L’Oreal Kerastase serisinden bir saç kremi kullanan Önerisi.

5. Shilpa Shetty Diyet Planı ve Egzersizleri:

Shilpa Shetty’nin eğilmesi ve ortalama figürü, bir zamanlar olduğu gibi sağlam çerçeveden çok yol kat etti. Yogaya olan bağlılığı, kısmen onu Bollywood’daki en seksi vücutlardan birine sahip olması için spot ışığında tutan ana nedendir. Diğer fitness antrenmanları arasında koşu bandında hafif koşular, kolları güçlendirmek için hafif halter kaldırma ve daha fazla tanım için bacaklarda daha ağır ağırlıklar kullanma yer alıyor..

Shilpa Shetty Diyet Planı ve Egzersizleri

Diyet söz konusu olduğunda, birinin annesi, doğru oranlarda makul bir şekilde yemek yemeyi tercih etmesine şiddetle karşı çıkar. Öğün aralarında asla atıştırmaz ama yedikleri arasında bir denge kurar. Gün içinde çok yerse, akşam yemeğinde hafif tutar. Yeşil çay içmeyi sever, gazlı ve şekerli içeceklerden uzak durur..

Sağlıklı beslenme alışkanlıklarına daha fazla yardımcı olmak için akşam 8’den sonra yemek yemez ve vücudunun kalorileri atabilmesi için son yemeğini yatmadan en az üç saat önce tüketmesini sağlar..