Güzellik dediğin zaman, gözlerin baştan çıkarıcı bakışıyla başlar. Bir çift güzel göz anında dikkat çekebilir ve kafaları her yöne çevirebilir. Gözlerin bir kişinin kişiliği hakkında çok şey anlattığı haklı olarak söylenir. Ruhunuza açılan bir penceredir. Dünyanın her köşesinden kadınların şimdiye kadarki en güzel gözlerini keşfetmek için bizimle bir yolculuğa çıkın:

Gözler, bir insanın yüzünün en önemli özelliklerinden biridir. Kızların sadece gözlerinin görünümünü geliştirmek için çeşitli göz makyajı biçimlerini denemelerine şaşmamalı. Bir kişiyle konuştuğunuzda, bir kişi hakkında esas olarak dikkat çeken ilk şey, gözleridir. Bu nedenle kaşlarınızı düzgün bir şekilde bakımlı tutmak ve güzel bir göz makyajı yapmak her zaman önemlidir. Çeşitli fotoğrafçılar ve dergiler, bazı aktrisleri veya modelleri sırf gözleri için nasıl sevdiklerini sık sık dile getirdiler. Gözler farklı renklerde olabilir. Siyah, koyu kahverengi, açık kahverengi, ela, yeşil, mavi veya gri olabilirler. Gözlerinizin ne renk olduğu önemli değil, ancak düzgün bir makyaj yaparsanız veya gözleriniz doğal olarak güzel bir şekle sahipse, çok güzel bir çift göze sahip olabilirsiniz..

30 En Güzel Kadın Oyuncu Göz Şekilleri ve Renkleri:

Kadın ünlülerin çoğu en iyi gözlere sahip, bu yüzden çok çekici ve muhteşemler. Bugün bu makale dünyadaki güzel gözlerin yaklaşık 30 görüntüsünü açıklayacak.

1. Mila Kunis:

Dünyadaki güzel gözler

Aktrisin gerçekten çok güzel bir çift göze sahip olduğuna inanılıyor. Bazıları gözlerinin yeşil veya gri olduğunu düşünürdü. Ama gerçek şu ki, kronik iritis adı verilen ve bir gözünün neredeyse kör olmasına neden olan bir göz rahatsızlığından mustaripti. Bununla savaştı, ama aynı zamanda başka bir göz rahatsızlığı var. Heterokromi iridyum denir. Bu durum iki gözün farklı renklerde olmasına neden olur. Bunu daha önce biliyor muydunuz? Evet, iki gözündeki renk farkını fark etmek zor ama bu aslında çıplak bir gerçek. Sağ gözü yeşil iken sol gözü kahverengidir. Görüyorsunuz, birinin gözlerinin güzelliği, aslında renginin ne olduğu konusunda tam olarak yalan söylemez. Garip bir göz rahatsızlığına rağmen Mila Kunis’in hala bir çift güzel göze sahip olduğuna inanılıyor..

2. Megan Fox:

dünyanın en güzel gözleri

Çok güzel bir çift mavi gözü var. Megan Fox, göz makyajını öyle bir şekilde yapıyor ki, görünüşleri daha konturlu ve gelişmiş olarak ortaya çıkıyor. Dünyanın en güzel gözlerinden oluşan listede yer aldı.

3. Shilpa Shetty Kundra:

dünyanın en güzel gözleri

Büyük çekici Hint gözlerine sahip olduğuna inanılıyor. Ela veya gri gözleri olmayabilir ama kesinlikle Bollywood’un şimdiye kadar gördüğü en güzel gözlerden birine sahip. Kusursuz kavisli kaşlarla birleştiğinde gözleri daha da gelişmiş görünüyor..

4. Angelina Jolie:

Dünyanın en mavi gözleri

Bayan Lara Croft’un mavi gözleri var ve göz makyajı her yerde kızların en gözde favorilerinden biri. Angelina Jolie’nin kavisli kaşları da çoğu kız için çok arzu edilen bir şeydir. O güzel mavi gözlerle uyumlu mükemmel kavisli kaşları var..

5. Kim Kardashian:

güzel gözler

Kim Kardashian, realite şovlarıyla dikkatleri üzerine çekti ve dumanlı göz makyajı görünümleriyle neredeyse dikkatleri üzerine çekti. O zamandan beri birçok makyaj sanatçısının sıcak favorisi oldu. Kahverengi gözleri var ve çoğunlukla ödül törenleri veya Kırmızı Halı için sadece dumanlı göz makyajı yaparken yakalanıyor. En sevdiği şeylerden biri, alt kirpikleri beyaz bir astarla hizalamak. Bu resimde, mükemmel zarafetle güzel ve çekici gözlere sahip olduğunu görebilirsiniz..

6. Lily Collins:

Lily Collins'in gözleri

Güzel Yaratıklar oyuncusu, nötr ve bej tonlarıyla olabildiğince doğal görünmeyi sevdiği güzel bir çift açık kahverengi göze sahip. Bu resimde, gözleri için çok çekici ve sevimli olan makyajı var..

7. Keira Knightley:

en şaşırtıcı gözler

Konturlu yüzüyle uyumlu bir çift güzel kahverengi gözü var. Göz makyajı görünümleri çoğunlukla nötr ve doğalken, modelleme çekimleri için de dumanlı göz makyajı yapıyor. Gözü dünyanın en güzel gözleri listesinde yerini alacak.

8. Adriana Lima:

Adriana Lima'nın gözleri

Bu boğucu siren, genellikle delici bakışlarıyla bilinir. Çok konturlu yüzüyle uyumlu bir çift güzel mavi gözü var. Hayranları her zaman büyüleyici gözlerine aşık.

9. Penelope Cruz:

Penelope Cruz'un gözleri

Penelope Cruz’un tüm zamanların en doğal görünen aktrislerinden biri olduğuna inanılıyor. Onu diğer filmlerden hatırlamıyorsanız, ünlü film dizisi Karayip Korsanları’ndan hatırlayacağınızdan emin olabilirsiniz. O güzel kahverengi gözlerde çok seksi görünüyor. Makyajını minimum düzeyde tutuyor ve ayrıca boğucu makyaj görünümleri ve koyu dumanlı gözleri ile biliniyor..

10. Sarah Jessica Parker:

ünlü güzel gözler

En çok “Sex and the City” dizisindeki rolüyle tanınır ve aynı zamanda her şeyi modaya uygun tutmayı seven bir trend belirleyici olarak bilinir. Bir çift mavi gözü var ve onu nötr ya da dumanlı tutmayı seviyor..

11. Cameron Diaz:

Aktris çekici gözler

Cameron Diaz, birçokları tarafından çok sevilen ve çok sevilen bir aktris. Çok konturlu oval bir yüz şekline sahip ve aynı zamanda saç modelleri ile de tanınıyor. Diaz, özellikle delici mavi gözleri için neredeyse her zaman moda fotoğrafçılarının favorisi olmuştur. Cameron, gözlerini olabildiğince doğal tutmayı sevdiği için neredeyse her zaman hafif dumanlı makyaj veya nötr göz farı tonlarında görülmüştür. İşte bu görüntüde güzel oyuncu, ışıltılı gözleriyle de beni kendine çekiyor..

12. Barbara Mori:

En güzel göz kadınlara bakar

Onu gerçekten o kadar iyi tanımıyorsanız, birkaç yıl önce Hrithik Roshan ile birlikte oynadığı bir Hint Bollywood filmi olan “Uçurtmalar” filminden kesinlikle izini sürebilirsiniz. Birçok fotoğrafçının sevdiği güzel bir çift yeşil gözü var..

13. Eva Longoria:

Eva Longoria'nın gözleri

Güzel bir çift uzun koyu kahverengi gözleri var. Kuyruklu veya kanatlı astarları ve gözlerinin genel görünümünü iyileştiren çok sayıda rimel giymek için çizgiler çiziyor. Aynı teknikleri gözlerinizi vurgulamak için de deneyebilirsiniz. Dünyanın en güzel gözlerinden birine sahip.

14. Emma Taş:

Emma Stone'un gözleri

Pek çok kişinin giderek artan bir favorisi. Moda fotoğrafçıları onu çoğunlukla konturlu oval yüzü ve yeşil gözleri nedeniyle seviyor. Doğru makyajla vurguladığı güzel bir çift yeşil gözü var. Kaşlarının güzel şekli gözlerini daha da güzelleştirir..

15. Salma Hayek:

Salma Hayek'in Gözleri

O çok iyi bilinen bir aktris. Ve birçok filmdeki başrolleriyle tanınır. Boğucu makyaj ve dumanlı gözlerle spor yaptığında iyi giden bir çift kahverengi gözü var. Gözleri tüm hayranlarını çekebilir

16. Rachel Mcadams:

Dünyanın en parlak gözleri

Rachel Mc Adams’ın çok güzel yeşil gözleri var. Onu filmlerde fark ettiyseniz, onları her zaman doğal tutar. Rachel’ı ağır ve cesur göz makyajı yaparken neredeyse hiç görmedik..

17. Lucy Liu:

en güzel siyah gözler

Bir çift mükemmel Asyalı siyah gözü var. Çeşitli filmleriyle tanınır. Lucy Liu, çoğu Asyalı kızın, özellikle Çinli ve Japon kadınların giydiği şekilde üst göz kapağına göz kalemi sürer. Gözleri, örneğin Hint ırkı gibi diğer ırklardan daha küçüktür. Bu yüzden bazen daha büyük bir iris yanılsaması veren sahte lensler bile deniyorlar. Ancak Lucy Liu’nun böyle sahte lensler taktığını pek görmedik. Göz farını minimumda tutuyor ama gözlerini mükemmel bir şekilde çiziyor. Ayrıca gözleri için daha koyu dumanlı göz makyajı yaptığını gördük. Ağır bir maskara, onun gibi gözleri olan insanlar için görünümü vurgulayabilir..

18. Scarlett Johansson:

Scarlett Johansson'ın gözleri

Yeşil gözleri birçok kişinin ateşli favorisi. Kara Dul kesinlikle o yeşil gözlerle cesur dudakları nasıl kullanacağını biliyor. 20’ler listemizdeki diğer aktrislerin çoğu gibi göz makyajını çok basit tutuyor. Daha koyu ve daha cesur renkler, gözleri için favorilerinden biri değil. Ancak, altın ve açık yeşil göz gölgelerinde görülmüştür. Koyu koyu kırmızı dudaklarla spor yapmayı seviyor. Bu onun sıcak favorilerinden biri. Genel görünümü, konu allık olduğunda bile çok doğal, bu da ten rengine uyuyor..

19. Eva Mendez:

Eva Mendez'in gözleri

Koyu kahverengi gözleri gibi boğucu vixen ile tanınır. Kanatlı gömlekleri nasıl kullanacağını kesinlikle biliyor. Bu, Red Carpet görünümleriyle çok fazla ilişkilendirebileceğimiz bir stil ifadesidir. O yüksek kuyruklu ve kanatlı bakışları seven biridir. Ayrıca bazen bu grafik görünümlerini spor yapmayı seviyor. Kahverengi gözleriniz varsa benzer kanatlı göz makyajı versiyonlarını deneyebilirsiniz. Bu, eski bir görünüm verir ve genel göz makyajınızı vurgular. Gözleri aşırı büyük değil. Daha küçük tarafa doğrular ve bu nedenle kanatlı görünümler uzun görünmesini sağlar. Ayrıca dudaklarını çoğu zaman sade ve nötr tutmayı sever. Bu, gözlerine daha fazla odaklanma sağlar ve ona genç bir görünüm verir..

20. Aishwarya Rai Bachchan:

En güzel kahverengi gözler

Çoğu zaman güzel gözleri ile tanınır. Ancak, gözlerinin tam rengiyle ilgili birçok tartışma oldu. Çocukluk fotoğraflarında birçok kişi onun açık kahverengi gözleri olduğunu gördüğünü söylüyor. Hatta çoğu kişi doğal göz renginin aslında yeşil veya gri olduğunu düşündü. Bazıları, özel yapılmış mavi kontakları spor ettiğini söylüyor. Ancak, gözlerinin rengi ne olursa olsun, cesur makyaj ve yoğun maskara ile spor yapmayı sevdiği güzel bir çift göze sahip. O muhteşem gözleri olan güzel aktrislerden biri.

21. Leona Lewis:

Leona Lewis'in Gözleri

Leona Lewis, güzel iri yeşil gözleri için en çok konuşulan İngiliz bir söz yazarı ve şarkıcı. Evet, gözlerinin alışılmadık rengi dikkat çekiyor. Dünyanın her yerinden insanlar, onun sadece ruha ulaşan özgün müziğiyle değil, gözleri ve ten dokusu arasındaki kontrast rengi, kişiliğini daha da çekici kılıyor. Leona Lewis, 2008 yılında ilk müzik albümünü çıkararak uluslararası üne kavuştu. O zamandan beri, onun için geriye dönüş olmadı..

22. Kristin Kreuk:

en güzel yeşil gözler

Kristin Kreuk, erkeklerin dizlerinin üzerinde zayıf düşmesine neden olabilecek, duyulara hitap eden yeşil renkli gözlere sahip ünlü Kanadalı aktrislerdir. Baştan çıkarıcı gözleri Süpermen’i bile etkilemişti. Kristin Kreuk aynı zamanda popüler televizyon dizisi “Smallville”deki Lana Lang rolüyle tanınan bir yönetici yapımcıdır. Ayrıca gözlere göre dünyanın en güzel gözleri listesinde yer aldı..

23. Charlize Theron:

Charlize Theron'un gözleri

En güzel gözler için liste Charlize Theron’u dahil etmeden eksik kalır. Başarılı bir oyuncu ve ünlü Güney Afrikalı Model Charlize Theron’un gözleri kişiliğine bir kıvılcım katıyor. Gözleri kişiliği hakkında çok şey ortaya koyuyor ve çok etkileyici. Kuşkusuz gözleri, duyguları kelimelerin bile anlatamayacağı kadar güçlü bir şekilde ileterek mesleğinde çok yardımcı oldu. Charlize Theron 90’ların sonlarında ün kazandı ve aynı zamanda ‘Monster’ filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazandı..

24. Giada De Laurentiis:

dünyanın en havalı gözleri

Giada Pamela De Laurentiis, aynı zamanda ünlü bir İtalyan Şef ve yazar olan önde gelen bir TV kişiliğidir. Kadın, çalışmalarından çok, güzel ve ilgi çekici bir çift gözüyle ilgi odağı oldu. Giada De Laurentiis, ‘Everyday Italian’ programı aracılığıyla yemek tariflerini paylaşıyor ve şu anda Food Network programının da ev sahibi..

25. Celina Jaitley:

Celina Jaitley Gözler

Celina Jaitley, eski bir güzellik kraliçesi, bir model ve Bollywood’da mücadele eden bir aktris. Kariyer grafiği hiçbir zaman çok yüksek olmamasına rağmen, oyuncu haklı olarak güzel kadın gözü görüntüleri listesinde yer buluyor. Celina Jaitley, 2001 yılında Femina Miss India Universe unvanını da kazandı. Aktris, Asya’nın önde gelen yüz özelliklerini sergiliyor ve gözleri, bir şekilde Keşmir’den gelmesiyle bağlantılı olan benzersiz bir şekilde ela şeklinde. Celina Jaitley, diğer Hintli aktrisler arasında en güzel gözlere sahip.

26. Milla Jovovich:

Milla Jovovich'in Gözleri

Milla Jovovich, çok beğenilen Amerikalı aktris, model, moda tasarımcısı ve müzisyenlerden biridir. Çok yetenekli olmasına rağmen, bayan en çok şehvetli ve gerçeküstü gözleri hakkında konuşuluyor. Milla Jovovich, kariyerinde çeşitli aksiyon temalı ve bilim kurgu filmlerinde çalıştı ve ayrıca VH1 müzik kanalında ‘hükümdarlık kraliçesi’ olarak anıldı..

27. Elizabeth Taylor:

Elizabeth Taylor Gözler

Elizabeth Taylor, Hollywood’un Altın Çağı’ndan, en güzel gözleri tartıştığımızda sözden çıkamayan bir ekran ikonuydu. Dünya çapında üne sahip bir İngiliz-Amerikalı aktristi ve aynı zamanda ‘Who’s Afraid of Virginia Woolf’ ve ‘Butter field 8’ filmlerindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde birkaç Akademi Ödülü kazandı. Elizabeth Taylor, başarılı oyunculuk kariyeriyle değil, aynı zamanda en sıradışı baştan çıkarıcı mavi gözle tanınmaktadır. Gözlerinin rengi, cilt dokusunu parlak bir şekilde geliştirdi ve erkeklerin sonsuza dek ağzının suyunu akıttı. Ayrıca en göz alıcı bir yaşam tarzı yaşadı.

28. Şarbat Gülü:

Sharbat Gula'nın Gözleri

Sharbat Gula National Geographic Channel’ın yüzüdür. Çarpıcı ve ışıltılı gözleri onu bir kapak kızı yaptı ve ilgi odağı haline getirdi. Gözleri, benzersiz hikayesini o kadar belirgin bir şekilde anlatıyor ki, bu kız hakkında daha fazla bilgi edinmek için kendinizi tutamazsınız. Ünlü fotoğrafçı Steve Curry, Sharbat Gula’yı ilk kez çekti ve o zamandan beri insanlar onun gözlerinin eşsiz güzelliğini tartışmak zorunda kaldı. Gözleri her zaman kıvılcımla.

29. Sofya Loren:

Sophia Loren Göz Görünüyor

Sophia Loren, bir kadının sahip olabileceği en baştan çıkarıcı göze sahip ünlü bir aktris ve İtalyan mankendir. 81 yaşında olmasına rağmen, bir çift güzel yeşil kurnaz gözü onu cazibe merkezi haline getiriyor. Sophia Loren, 1962 yılında ‘İki Kadın’ filmiyle prestijli En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü’nü kazandıktan sonra ün kazanmaya çalıştı. Aynı zamanda bir yabancı dil performansıyla Oscar kazanan ilk kadın oldu..

30. Audrey Hepburn:

Audrey Hepburn'ün Gözleri

Son olarak, güzel göz resimleri listesi, bugün aramızda olmamasına rağmen, Audrey Hepburn’den bahsetmekle eksik kalıyor. Audrey Hepburn, Akademi Ödüllerini kazanan ilk kadın olan büyük İngiliz aktrislerden biriydi. Aynı zamanda derin bal gözleri hala aynı sevgiyle hatırlanan iyi bir insancıldı. Audrey Hepburn, her zaman kalbimizde kalacak bir ekran efsanesi ve moda ikonuydu..

İşte hayatın her kesiminden ve sınırların ötesinden kadın kişiliklerin en güzel gözlerinin tam listesi. Her kadın için gözleri en değerli varlıktır ve bu kadın kesinlikle bunu kendi lehlerine nasıl işleyeceğini biliyor. Size güzel göz resimlerinin filtrelenmiş bir listesini vermek için çok çaba sarf ettik ve onlardan kesinlikle keyif alacağınızı umuyoruz, tıpkı size sunduğumuz gibi..