Çoğu zaman, Hint film endüstrisi hakkında konuştuğumuzda, B-town aktrisleri dünya senaryosunda listenin başında gelir. Ama gözden kaçırdığımız şey, muhteşem seksi Güney Hindistanlı aktris ve onlar için dünya çapında tanınmaya layık görülmemeleri. Güney Hindistanlı aktris, yetenek, oyunculuk, güzellik, stil ifadesi ve sanatından dolayı pan-Hint senaryosunda ve bakış açısında geride kalmıyor..

Bugün, sizi güzel güneyli aktris stillerini ve görünüşlerini dolaşmak için buradayız. Telugu, Kannada, Tamil ve Malayalam filmlerinde sektöre hükmediyorlar ve en çok aranan aktrisler arasındalar..

Güney Hindistan Film Aktrislerinin 10 Sıcak Fotoğrafı:

Resimler ve fotoğraf galerisi ile en yeni ve en iyi Güney Hindistanlı seksi ve seksi kadın kadın oyuncuları derledik..

1. Pooja Hegde:

sıcak güney hint aktris

Mumbai’de doğup büyümüş olmasına rağmen, Pooja Hegde şu anda Güney film endüstrisini bir avuç film ve kariyerle yönetiyor. On yıl önce Miss India yarışmasından sonra ilgi odağı haline geldi ve o zamandan beri sadece film endüstrisinde yükselişte. Şu anda Tollywood film endüstrisine odaklanıyor ve genç ve büyüleyici görünümüyle tanınıyor ve izleyiciyi tarzı ve güzelliğiyle etkiliyor. Şık ve batı tarzı kıyafetleri ve modası, her yerde en çok beğenilen ve ünlü olanlardan biridir. Aynı zamanda en seksi güneyli aktrisler arasındadır..

2. Raashi Khanna:

güneyde hint seksi aktris

Yeni Delhi’de doğan Raashi Khanna, Telugu ve Tollywood film endüstrisinde şu anda trend olan bir başka aktris. Ünlü Güney Hindistanlı kahramanlar ve aktörlerle birlikte arka arkaya hit parçalar sunuyor. Zarif ve şık Hintli ev dostu görünümü ve güzellik anlayışıyla tanınan Raashi, sınıfı ve muhteşem zamansız stil ifadesi ile bizi kesinlikle heyecanlandırıyor. Güneyin seksi kadın kahramanları arasında yer alıyor ve giyimi ve tarzları etnik giyimden batı tarzına kadar her yere yayılıyor ve hepsini çiviliyor. Raashi Khanna’nın zarif bir şekilde taşıyamayacağı hiçbir şey yoktur.!

3. Nidhi Agarwal:

saree sıcak güney aktris

Nidhi Agarwal/Agerwal, son zamanlarda Telugu ve Tamil filmlerinde görüldü ve ferahlatıcı bir yetenekle şık ve sinirli, güzel görünümler verdiği biliniyor. Film endüstrisindeki kariyerinin çok kısa süresinde, Nidhi zaten kendi stil beyanına zahmetsizce sahip oluyor ve bunu yapıyor. Bu cesur güney Hindistanlı seksi ve ateşli kadın kahraman, çoğunlukla sıcak batı giyimi ve çağdaş ve modern tarz ifadeleriyle güzel giyinmesiyle dikkat çekiyor..

4. Rakul Preet:

güney hint aktris sıcak görüntüler

Rakul Preet Singh, şu anda Güney Hindistan film endüstrisinde, özellikle Telugu’da çok bilinen ve arkadaş canlısı bir yüz. Ana odağı ve elindeki filmler Güney filmleri olmasına rağmen, son zamanlarda Bollywood filmlerine de girdi. Rakul, hem Hint desi avatarları hem de batılı sinirli ve modern stil ifadesi için kesinlikle yeterince iyi. Güzel gözleriyle belirgin yüz hatlarıyla tanınır ve mükemmel fitness vücudunu da unutmaz..

5. Shanvi Sri:

güney kahramanı ka seksi fotoğraf

Shanvi Srivatsava, hem Kannada hem de Telugu film endüstrilerinde son beş yıldır bilinen bir yüzdür. Kabarcıklı ve sevimli güzel güzellik, hem etnik hem de batılı giyinme tarzıyla kesinlikle muhteşem. Güzel ve muhteşem saçları, oyunculuk yaparken ifadeleri belirginleştiriyor, onu yaşıtlarından gerçekten farklı kılan şey. Neşeli bakışları ve çarpıcı gözleri gerçekten de bizi sık sık güzelliğinin pençesine düşmemiz için cezbediyor. Onun hakkında ne düşünüyorsun, bize katılıyor musun??!

6. Apsara Rani:

saree Güney Hint aktris

Kıvırcık saçlı güzel Apsara Rani, film endüstrisini, özellikle de son birkaç yılın Telugu filmlerini cızırdatıyor. Aktris alanındaki çok cesur seçimleri ve seksi, seksi bakışlarıyla tanınıyor ve biz de onun güzelliğinin gözlerini alamıyoruz. Apsara’nın giyim tarzı, batılı çağdaş kıyafetler ve moda dünyasında cesur giyinme anlayışı ve sıra dışı zevki nedeniyle sık sık kasabanın konuşması olmuştur. Çalışmaları alkışı hak ediyor ve yavaş yavaş yetenek ve güzellikle karşı karşıya geldiğini açıkça görebiliyoruz..

7. Nivetha Pethuraj:

güney seksi kahraman

Nivetha Pethuraj, öncelikle Tamil film endüstrisinde yoğunlaşan muhteşem bir Güney Hintli Kadın Oyuncu. Nivetha’nın çarpıcı giyinme anlayışı oldukça dikkat çekicidir – zarif, klasik ve çok yönlü ve zamansız güzel tarzıyla bilinir. Nivetha’yı etnik giyimde ve Hint çağdaş tarzı ifade ve giyinmede sık sık seviyoruz ve nefes kesici ve muhteşem görünüyor. Gözlerimizi ondan alamıyoruz ve modası ve güzelliği ile zaman içinde nasıl geliştiğini seviyoruz. Onun hakkında ne düşünüyorsun?

8. Pragya Jaiswal:

güney kahramanı sıcak

Hindistan’ın kuzey kesiminde doğmuş olmasına rağmen, Pragya Jaiswal, Telugu ve Güney Hindistan film endüstrisindeki bağlılığı ve filmleriyle tanınır. Sade görünümü ve ince, yumuşak ve zarif tarzı ifadesi gerçekten büyüleyici. Pragya, geleneksel giyim tarzıyla muhteşem görünüyor ve güzel gülümsemesi ve çarpıcı gözlerinden vazgeçemiyoruz. Göz alıcı görünümü ve güzelliği ile doğal zevklerini ve giyinme anlayışını seviyoruz..

9. Shruti Haasan:

Güney aktris sıcak görüntüler

Shruti Hasan, süperstar Kamal Hasan’ın kızıdır, ancak bahsetmiyorum bile, film endüstrisinde kendi adını yaptı. Shruti’nin farklı film seçimleri, onu akranlarından ayıran şeydir. Şık ve muhteşem güzelliği kesinlikle nefes kesici ve oyunculuğu ve modasında da zaman içinde açıkça gelişti. Şu anda Telugu ve Tamil film endüstrisine odaklanıyor..

10. Nayantara:

güney kahramanı sıcak görüntüler

Nayantara öncelikle Malayalam, Tamil ve Telugu film endüstrisinde görünür ve mükemmel bir yetenek, yaratıcılık, güzellik ve stil ifadesi anlayışına sahip çok yönlü bir aktris. Aynı nedenden dolayı çağdaş film çağında bir kadın süperstarı olarak da çok iyi biliniyor. Nayantara, cesur hikayeleri veya entrikaları olan filmleri seçer ve tüm yeteneğiyle adını on yıl boyunca filmlerde tutar. Hem geleneksel, hem etnik hem de batılı giyimde nefes kesici görünüyor ve filmlere göre mükemmel uyum sağlıyor. O gerçekten tüm takdirimizi hak ediyor.

Fotoğraflar ve bir resim galerisi içeren bu güzel ve en son trend olan Hot South Indian Actress listelerini keşfetmekten keyif aldığınızı umuyoruz. Herkes arasından favorinizin kim olduğunu bize bildirin; sizden haber almak isteriz.