Entertainment Tonight’ın tanıdık yüzü ve Dancing with the Stars’ın eski sunucularından Samantha Harris, iş profesyonel ve kişisel hayatını bir arada yürütme konusunda bir şampiyon. Eşi ve iki çocuk annesi, 40 yaşında hala harika görünüyor. Bu modelin televizyon sunucusu ve aktrisin nasıl güzel görünüşünü ve arzu edilen figürünü korumayı başardığını merak edenler için, İşte kırmızı halı sunucusu Samantha harris hakkında bazı bilgiler. ‘ güzellik ipuçları ve evde Fitness rutini.

Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları - Samantha Harris

TV Sunucusu Samantha Harris Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları.

Samantha Harris Makyaj İpuçları:

Samantha Harris, doğal olarak güzel görünümünü geliştirmek için kullandığı günlük kozmetik kullanımı konusunda her zaman samimi olmuştur. En çok sevdiği ve vazgeçemeyeceği güzellik ürünleri arasında dudakları, tırnak etleri ve rastgele kuruyan bölgeler için Aqua merhem, su geçirmez maskara ve göz altı kapatıcı yer alır. Yeni bir annenin hamilelik sonrası taze ve parlak görünmek için gizli silahı olduğuna inandığı fondöten ve göz altı kapatıcının güçlü bir savunucusu..

Samantha Harris Makyaj İpuçları

Samantha Harris ayrıca, bronzlaşmış görünümünü herhangi bir olaydan önce güzellik rutininin ön koşullarından biri haline getiren iyi bir bronzlaştırıcı olduğunu da kabul ediyor. Bir ada ışıltısını sağlıklı bir şekilde verdiğini ve herhangi bir elbisenin daha iyi görünmesini sağladığını belirtiyor. Birçok balo elbisesi görünümü, bu gerçeğin kesin bir göstergesidir..

Samantha Harris’in Cilt ve Saç Bakım Rejimi:

Diğer tüm ünlüler gibi Samantha Harris de iyi bir temizleme, tonlama ve nemlendirme rutininin önemini biliyor. Kuaförlerde çok fazla vakit geçirecek biri olmayan iki zamanlı anne, tek müşterisi dört yaşındaki kızı olmak üzere banyo zemininde kendi manikür ve pedikürlerini yapıyor. Cildi, kendisi için ideal bir spa gününün harika bir kardiyo egzersizi ile başladığı, ardından 90 dakika boyunca derin doku masajı, ardından yüz bakımı ve buhar ve jakuzi ile tamamlanan spa uygulamalarıyla daha da şımartılır..

Samantha Harris Cilt ve Saç Bakımı

Samantha’nın doğal olarak gür esmer buklelerine gelince, herhangi bir genç kızı gölgede bırakabilirdi. Katmanlı bukleler halinde çoğunlukla yukarı veya yarı yukarı ve yarı aşağı giydiği uzun dalgalı yelesi, oval şekilli yüzünü mükemmel bir şekilde çerçeveliyor. Samantha’nın imza saç stilini kopyalamak istiyorsanız, burada onun kuaförlerinden biri tarafından açıklanan bazı ipuçları. Saçınızı yıkayın ve nemli saça hacim veren bir köpük uygulayın. Ardından saçınızı tamamen kuruyana kadar fönleyin, ardından 2 inçlik bir saç maşası ile saçlarınızı büyük bölümler halinde kıvırın. Son dokunuş için, bukleleri taramak ve ayırmak için parmaklarınızı kullanın ve son olarak, akan bukleleri yerinde tutmak için güçlü bir saç spreyi uygulayın..

Samantha Harris’in Diyet ve Fitness Sırları:

Samantha, tatlıya düşkün olduğunu ve her gün karşı koyamadığı tatlılara düşkün olduğunu itiraf ediyor. Bu yüzden sağlıklı bir diyet için söylediği anahtar, daha sağlıklı yiyecek seçimlerini tercih ederek yaptığı doğru dengeyi bulmaktır. Temel diyeti yumurta akı, yağsız yoğurt, yağsız tavuk göğsü, kahverengi pirinç ve düşük kalorili soslu salataları içerirken, kilo verme programına yardımcı olmak için kırmızı et ve peynirden tamamen vazgeçti..

Samantha Harris Diyet ve Fitness Egzersizi

Bir fitness manyağı olan Samantha, aynı zamanda düşkün olduğu ağırlık egzersizleri yaparak formda kalmak için dini olarak çalışır. Fitness antrenmanı, üç ila beş kiloluk ağırlıklar ve düz aşağı çekmeler ve sinekler ile tekrarlama rutinlerinden oluşuyor. Serbest ağırlıklar kullanarak egzersiz yapıyor ve hatta zaman izin verdiğinde gerçek fitness ve kilo verme dersleri alan sertifikalı bir fitness eğitmeni. Ayrıca kızı Josselyn kucağında ve kocası da yanındayken parkta ya da merdivenlerden inip çıkarak güç yürüyüşleri yapmaktan hoşlanıyor. Bu zayıflama etkinliğini sevdikleriyle paylaşmak onun için en büyük motivasyon ve kilo verme desteğidir..