Tam kollu üstler, şekle iyi bir görünüm kazandırır. Kış veya yaz günleri cildi pürüzlü ve cızırtılı yapar. Günün sonunda veya birkaç gün sonra cildinizin tamamen hasarlı olduğunu ve cildinizi korumak için kapalı ellere ihtiyaç duyduğunu görüyoruz. Ellerinizi kötüleşmekten korumanın yanı sıra uzun kollular kış veya yaz aylarında giymek için ideal mükemmel bir duruş sağlar. Uzun kollu modası bile, tasarımcı uzun kollu mükemmel bir şekilde giyinmiş uzun kolların görünümüne hayran kalıyor. Bu tür tasarımları giymeye hevesli hissettiren uzun kollu tasarımlar var..

Resimlerle Kadın ve Erkek Tam Kol Üstleri Trendy Koleksiyonu:

İşte Hindistan’da baylar ve bayanlar için tam kollu 9 tasarımcı üst listesi.

1. Kadınlar için Tam Kol Örtü Hemşirelik Üstü:

Uzun Kollu Drapeli Hemşirelik Üstü

Örtü emzirmeli uzun kollu bir üst, kolayca çalışmak için kusursuz bir üsttür. Göğüs ön kısmındaki drape aynı zamanda kusursuz, nazik, şekillendirilmiş bir kol sağlar. Pantolon üzerinde tam kollu siyah dökümlü bir üst mükemmel bir uyum olacaktır..

2. Uzun Kollu Kuşaklı Gömlek Üstü:

Uzun Kollu Kuşaklı Gömlek Üst

Boyun deseni ve düğmelerdeki nakışlarla güzelce süslenmiş gömlek etkileyici görünüyor. Vücuda tam oturan bir kemer ve kadınlar için uzun kollu, bayanı çarpıcı bir vücut figürü ile gösteriyor..

3. Modada Uzun Kollu Bağcıklı Üstler:

Uzun Kollu Bağcıklı Üst

Dantel işi ve bağcıklı kolların erkek tuzak görünümü her zaman çekicidir. Uzun kollu ve işlemeli dantellerle özel olarak tasarlanmış bayan üstleri, kadınlar üzerinde öldürücü bir etki bırakabilir. Bel için mükemmel olan yuvarlak yakalı beyaz bir üst, mavi kot pantolon ile şık ve havalı görünüyor.

4. Bayanlar için Panel Sıkı Uzun Kollu T-Shirt Üst:

Panel Dar Uzun Kol Tişört Üst

Pürüzsüz yumuşak kadife dokunuşlu bağcıklı bir kayık yaka ve uzun kollu üst kısım, ihtişam içinde giyinmek için muhteşem bir fikir olabilir. Uzun kloş etekli alt kısım, çevredeki insanların zihnini yakalayan bebek benzeri bir görünüm verebilir.

5. Yamalı Kızlar için Uzun Kollu Üst:

Yama çalıştı Uzun Kollu

Yama ile işlenmiş uzun kollu bir peplum üstünü tamamen kaplayan muhteşem görünüyor. Düz vücut yapısına sahip kadınlar, beyaz peplum yama işlemeli uzun kollu üst ile muhteşem görünebilirler..

6. Kadınlar için Kapalı Omuz Uzun Kollu Üst:

Kapalı Omuz Uzun Kollu Üst

Bayanlar için omuzları açık ve uzun kollu üstler her zaman göz alıcı ve seksi görünmüştür. Uzun veya kısa bir tişört, gerilebilir ve vücuda sıkı oturan omuz tasarımına sahip, ince vücut figürlü kızlarda mükemmel görünüyor.

7. Siyah Erkek Uzun Kollu Üst:

Siyah Uzun Kollu Erkek Üstü

Modanın bayanlar köşesinin aksine erkeklerin giyimlerinde sınırlı bir tasarım vardır. Erkekler için uzun kollu bir üst her erkek gardırobunun olmazsa olmazıdır. Ekstra kırışık uzun kollu bir erkek olsa da, bu dikleri geri çekmek yakışıklı görünüyor ve karşıtlar üzerinde çekici bir etki yaratıyor..

8. Erkekler için Dengesiz Kesim Uzun Kollu Üstler:

Dengesiz Kesim Uzun Kol Erkek Üst

Kurtas, hem erkek hem de kadın giyimi için Hintli bir formdur. Dengesiz kesimli ve uzun kollu bir erkek bluz, erkek giyimi için tasarımcı bir görünüm olabilir. Her gün farklı bir görünüm seçeneği olan erkekler, inanılmaz derecede yakışıklı görünmek için uzun kollu bir bluz tercih edebilirler..

9. Erkekler için Büyük Boy Tam Kol Üstler:

Erkekler için Uzun Boy Kollu Üstler

Erkekler için büyük boy uzun kollu bir üst, bu günlerde moda evinde oldukça fazla. Uzun kollar bilek ve parmakların bir kısmını kaplar. Aslında başparmak ve parmakların giyilmesi için ayrı bir kesim var..

Erkekler ve kadınlar için çok uzun kollu giysiler, pansuman için dinamik ve çekici bir etki yaratır. Uzun kollu görünümü sadece elleri örtmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımcı bir görünüm de verir. File kollar, dantel kollar, orta kesim tam kollar, bol uzun kollar ve uzun kollu manşetler moda severlerin yakından tanıdığı ve beğendiği tasarımlardan bazılarıdır..