Mısırlılar ilk başta pamuk dokurlardı. İngiltere’nin tüccarları tarafından Hindistan’a getirildi. Burada bir hit oldu. Hemen hemen her eyalette yetiştirilmektedir. Pamuk burada en çok tercih edilen kumaş seçimidir. Ter emer. Çabuk kurur. Hafif ve süper rahattır. Pamuklu top, yaşlı veya genç, erkek veya kadın fark etmeksizin herkes tarafından en çok beğenilen.

Hindistan'da Kadınlar İçin Farklı Pamuklu Üstler

Kız Çocuk Pamuklu Üstlerin Son Tasarımları:

Pamuklu üstlerin birçok modeli vardır. Burda biraz var.

1. Kareli Pamuklu Üst Uzun:

Ekose Pamuklu Üst

Kontrol edilen tasarım çok eski moda olarak kabul edildi. Ancak pamuklu üst dünyada bir geri dönüş yaptı. Kareli pamuklu üst kısım renklidir. Çekler de küçük ve büyük olabilir. Çoğunlukla kareli pamuklu üstler her iki cinsiyet tarafından da giyilir. Onları kot pantolonla giymeniz tavsiye edilir..

2. Kırpma Pamuklu Üst Çiçek:

Kırpma Pamuklu Üst

Mahsul yeni 21. yüzyıl tarzıdır. Düz karın ve kıvrımlı bel bu tarzla çok güzel bir şekilde sergileniyor. Crop cotton top, spor yapanlara fayda sağlar. Hafif ve havadar. Bunları skinny jean ve şortların üzerine giyebilirsiniz. Gençler arasında oldukça fazla bir şey.

3. Yazlık Tişört Pamuklu Üst:

Kız Çocuk Pamuklu Tişört

T-shirt pamuklu üst özellikle yaz için yapılır. Çoğunlukla kısadır. Çeşitli baskılarda gelirler. Çoğunlukla genç nesil, çizgi film veya süper kahraman gibi kalça baskılarını tercih ediyor. Hepsi onlar gibi. Unisex tarzında geliyor. Tüm dünyada en ünlü stildir. Moda ve stilden asla çıkamaz.

4. Kızlar için Kurta Pamuklu Üst:

Kurta Pamuklu Üst

Hintli kadınlar çoğunlukla kurta Pamuklu üstleri sever. Gelenek üzerinde incelenmeden giyebilirler. Her boyda mevcuttur, ancak çoğunlukla kızlar diz boyunu tercih eder. Tayt ve kot pantolon giyebilirsin.

5. Kız Dantel Pamuklu Üstler:

Dantel Pamuk Üst

Dantelli pamuklu üst, genç kızlar için şık bir seçenektir. Dantel yüzünden çok kız gibi. Kızların en sevdiğidir. Mavi kot pantolonlu dantelli beyaz pamuklu bir üst ve çıplak ince bir çanta ile kahverengi botlar gitmenin yolu.

6. Kolsuz Resmi Pamuklu Üst:

Resmi Pamuk Üst

Uzun ofis toplantıları çok yorucu olabilir ve buna trafiği ve uzun yolculukları da ekleyebilir. Bu ızgara rutini, özellikle yaz aylarında cildinize zarar verebilir. Kurtarmamız için resmi pamuklu üst kısım geliyor. Tüm stillerde mevcutturlar. Pantolon veya eteklerinizle kombin yapabilirsiniz. Onlar bile kırışıksız.

7. Uzun Kollu Pamuklu Üst:

Uzun Kollu Pamuklu Üst

Kısa kollu üstlerde rahat değilseniz veya ağda yapmayı unuttuysanız, uzun kollu pamuklu üstler tam size göre. Pamuktan yapıldıkları için ısısı çok azdır. jegging giyebilirsin. Çoğunlukla unisex.

8. Kadın Şişme Kollu Pamuklu Üst:

Kabarık Kollu Pamuklu Üst

Kabarık kollu pamuklu üst, geleneksel bir Latin üsttür. Omuzlarında bir puf var. Geri dönüş yapıyorlar. Birçok ünlünün spor yaptığı görülüyor. Kalem etekle resmi toplantılarda giyebilirsiniz..

9. Şık Spagetti Pamuklu Üst:

Spagetti Pamuklu Üst

Spagetti üstleri yazlar için en iyisidir. Çok rahatlar. Bir spagetti pamuklu üst kısım bir nimet gibidir. Kendinizi garip hissediyorsanız, bir gömlek veya ceket giyebilirsiniz. Renk dizileri halinde gelirler. Bazılarının boyun çizgisinin yanında küçük danteller bile var.

10. Etkinlikler için Kapalı Omuz Pamuklu Üstler:

Kapalı Omuz Pamuklu Üst

Omuzları açık bir üst, sahip olduğunuz şık seçeneklerden biridir. Adına göre kolları yoktur. Tüp tepesine biraz benzer. Partiler için mükemmeldir. Onları akşam partileri için giyebilirsin. Uzun cilveli küpeler gitmenin yoludur.

11. Bayan Baskılı Pamuklu Üstler:

Baskılı Pamuklu Üst

Pamuklu üstlerin benzersiz özelliği, herhangi bir tarzda basılabilmeleridir. Baskıyı engelleyebilir, boyayabilir ve hatta elle boyayabilirsiniz. Çoğunlukla günlük amaçlar için kullanılırlar. Her tarz ve renkte bulabilirsiniz. Çok tazeler ve benzersiz de olabilirler. Üniversiteye giderken çok düşünmeden giyebilirsin.

12. Tunik Pamuklu Üst:

Tunik Pamuk Üst

Bir tunik pamuklu üst, dizine kadar uzun bir üst. Çok rahattır ve geziler için mükemmeldir. Tunikler her durum için idealdir. Çoğunlukla her türlü vücut tipine uygundur. Rahat bir yaz akşamı geçirmeniz için mükemmel kesimleri ve stilleri var..

13. Uzun Güzel Çiçekli Pamuklu Üst:

Uzun Pamuklu Üst

Uzun bir pamuklu üst, hem erkekler hem de kadınlar için geleneksel bir seçenektir. Erkeklerde dizine kadar uzayabilir ve hatta kadınlarda çok daha aşağıda olabilirler. Çok Hint-Batı tarzıdır. Sıcak yaz tatili düğünleri için harikalar.

14. Tasarımcı Balık Kesim Pamuklu Üst:

Balık kesim Pamuklu Üst

Balık kesimi, benzersiz bir uzun üst tarzıdır. Sona doğru sivriliyor ve dizine doğru kısalıyor. Bu tarz çok klas. Kadınların çoğu, altına tayt ve palazzo giyer. Yüksek topuklu ayakkabılar ve geleneksel küpeler özellikle kokteyl akşamları için oldukça şık bir görünüm..

15. Nakışlı Pamuklu Üst:

Nakışlı Pamuklu Üst

Nakışlı pamuklu üst kısmın boynunda ve uçlarında nakış vardır. Bazen tepe boyuncadır. Yaz düğünlerinde giymemiz gereken birkaç seçenekten biridir. Çok zarif ve ağır görünüyor. Pamuklu olduğu için rahatlığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz..

Pamuklu üstler tüm dünyada giyilir. Tüm şekillerde, renklerde ve tarzlarda gelirler; hatta düşünebilirsiniz. Toplantılar, partiler ve hatta kolej için giyilirler. Çoğu erkek pamuklu gömlekleri tercih ettiğinden, günümüzde kırışıksız hale getirilmektedir. Pamuktan yapılmış pantolonlar bile var. Bu stili keşfetmekten çekinmeyin. denemek için herhangi bir çabaya gerek yok.