Seksi ve ateşli görünmek yeni trend. Gittikçe daha fazla batılı kıyafetlerin piyasada popülerlik kazanmasıyla birlikte, kadınların kıyafetler arasında birden fazla seçeneği var. Backless üstler de moda ve çok çeşitli renk ve tasarımlarla. Aşağıdaki en iyi sırtı açık üstleri kısa listeye aldık.

sırtı açık üstler

Görüntülü Bayan Sırtı Açık Üstlerin Zarif Modelleri:

İşte kadınların seçebileceği en iyi 15 sırtı açık üstlerin listesi.

1. Siyah Bağcıklı Kız Çocuk Sırtı Açık Üst:

Siyah Bağcıklı Sırtı Açık Üst

Arkası çapraz bağcıklarla birbirine bağlanan çok sayıda bağcık ile tasarlanan siyah açık arkası açık top, modaya uygun bir model. Bağlamanın yanı sıra, danteller de siyah çiçeklerle karmaşık bir şekilde yapılmış dikey bir tasarımdır. Üst kısım seksi bir görünüme sahip ve arkadaşınızın partilerinden biri için tercihiniz olmalı.

2. Tasarımcı Gri Renkli Gevşek Backless Üst:

Parlak Gri Sırtı Açık Üst

Parlak gri rengi ile benzersiz bir sırtı açık üst kesinlikle gardırobunuzda olması gereken bir modeldir. Arkası siyah transparan uzun dantel ile sırtı açık olarak tasarlanan model mükemmel bir görünüm sağlar. Herhangi bir vücut eğriliğine uyacak kadar gevşek; bu üst herhangi bir kadın için bir nimet olurdu. Bu nedenle, her bayanın listesinde olmalı.

3. Sportif Görünümlü Kadın Sırtı Açık Üst:

Sportif Sırtsız Üst

Bu üst, sportif bir görünüm için uygun olanlardan biridir. Yüksek bağlanmış bir topuz, altında ayakkabılarla birlikte sağlam bir kot pantolon, bu üst kıyafeti mükemmel bir şekilde tamamlayacaktı. Sade kaba pembe renk, üst kısım özelliklerine uygundur. Bu, yine gevşek oturan bir kolej günlerinizden birinde veya gündelik gezilerinizden birinde giymek için iyi bir seçim olacaktır..

4. Bordo Oval Şekilli Backless Top:

Bordo Sırtı Açık Üst

Sırtı açık tasarımıyla giymek için şık bir üst. Rengi akılda kalıcı ve oval kesim şeklindeki sırtı açık tasarım, seksi olmaktan çok sade bir görünüm kazandırıyor. Siyah jeggings ve yüksek topuklu ayakkabılarla eşleştirilen bu, herhangi bir parti veya tarih için mükemmel bir kıyafet olacaktır. Bu listenizde olmalı!

5. Kızlar için Frock Tarzlı Sırtsız Üst:

Frock Tarzı Sırtı Açık Üst

Parlak pembe renkli üst, herkesin gözünü çekerdi. Üst kısım, düz his katmanları ve klas sırtı açık tasarımlı kısa bir kadın kıyafeti gibi tasarlanmıştır. Üst kısım sevimli bir görünüm sağlayacak ve kız partilerinizden biri için iyi bir seçim olacaktır..

6. Beyaz Kalp Şekilli Sırtı Açık Üst:

Beyaz Kalp Şekilli Sırtı Açık Üst

Kalp şeklinde sırtı açık tasarıma sahip beyaz top, tasarımı ve güzelliği ile sizi cezbedeceğinden emin. Kıvrımlı kolları veya kesimde herhangi bir eğriliği olmayan düz çizgili bir üst, bu benzersiz bir üst. Giydiğinizde kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlayacak üstlerden biri. V yaka, üst kısmın güzelliğine katkıda bulunurdu. Katılacağınız seçkin partilerden biri için satın alın.

7. Kız Gömlek Tarzı Backless Üst:

Gömlek Tarzı Sırtı Açık Üst

Sırt dekolteli pembe beyaz çizgili gömlek yine casual ya da sportif görünüm özelliklerini taşıyor. Dar kotlarla kombinlenen ve arkadaki gevşek düğümlü kombin, tercih ettiğiniz rahat görünümü size sağlayacaktır. Çizgilerin renk kombinasyonu da bu kızlar veya bayanlar için çok uygundur..

8. Pembe Alter-Boyun Backless Üst:

Pembe Alt-Boyun Arkası Açık Üst

Tepenin pembe rengi yaygın ancak ayık bir renktir. Onu tutan gümüş tel ile alter boynuna sahiptir. Sıradan görünümlerden herhangi biri için çok uygundur, her zaman bunu satın almayı tercih edebilirsiniz..

9. Bayan Kısa Sırtsız Pembe Üst:

Kısa Pembe Sırtı Açık Üst

Bu kısa pembe üst, giydiğinizde o model görünümlerinden birini verir. Kusursuz vücut kıvrımlarına sahip kızlar için uygun, sadece düğmeli ince bir danteli var. Üst kısım, boyunda bile gümüş bir astara sahiptir. Derin yakalı ve göğse oturan bu model model görünüm isteyen kızların tercihi olabilir..

10. Basılı Açık Arka Üst:

Mavi Baskılı Sırtı Açık Üst

Baskıların modası asla geçmez. Ve mavi renkli ve beyaz baskılı bu üst, güzel bir görünüm veriyor. Resimde görüldüğü gibi sıcak pantolonlarla veya jeggings’lerinizden herhangi biri ile eşleştirilen bu üst, hoş bir görünüm verecektir. Bu baskılı üstlerden biri olmak için gardırobunuzda olmalı.

11. Bayanlar Plaj Tarzı Sırtsız Üst:

Plaj Tarzı Sırtı Açık Üst

Göz alıcı çoklu renklere ve arkada benzersiz şekilde tasarlanmış düğümlere sahip bu üst, muhteşem bir görünüm sağlar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu bluz plajda giymek için mükemmel olurdu. Şort veya etekle kombinlendiğinde bu kesinlikle seni daha seksi gösterecektir. Bu yüzden goa tatillerinizden biri için satın alın!

12. Kısa Sırtsız Kısa Üst:

Sırtsız Kısa Üst

Geleneksel baskılı ve kolsuz koyu mor renkli üst kısım güzel bir görünüm sağlar. Kırpma, sırtı açık vs. gibi tüm özellikleri arayan kızlar. Tek bir üstte tasarlayın, bu onlar için bir mutluluk olurdu. Üst kısım yalnızca siyah jeggings ile eşleştirildiğinde şık bir görünüm verir ve bu nedenle ayık partilerinizden biri için satın alın..

13. Kızlar İçin Kahverengi Sırtı Açık Üstler:

Kahverengi Sırtsız Üst

Bu, arkada üstte düğme bulunan ve mükemmel sırtı açık bir görünüm vermek için düğmeyi açtıktan sonra açık bırakılan bir üst. Parlak kahverengi renk tasarımın güzelliğine katkıda bulunur. Bu, birinci sınıf partileriniz için en iyi seçenek olacaktır..

14. Açık Mavi Sırtsız Üst:

Açık Mavi Sırtı Açık Üst

Arkası ince şeritli ve üst kısmın açıkta kalan gevşek kısmı olan bu üst, sırtı açık güzel bir görünüm veriyor. Üst kısım, ön kısımda rahat bir görünüm sergiliyor ve bu nedenle herhangi bir gündelik görünümünüz için uygundur..

15. Düz Beyaz Sırtsız Üst:

Düz Beyaz Sırtı Açık Üst

Bu, sıcak bir görünüm isteyen bayanlardan herhangi birinin dikkatini çeker. Arkada ince düğümlü düz beyaz üst, baskılı jeggings ile eşleştirilmiş göz alıcı bir görünüm verecektir. Bu yüzden dikkatsizce bağlanmış saçlar ve ayaklarınızda düzlüklerle daha seksi görünmek için satın alın..

Sona gelirsek, yukarıdaki liste pek çok kadının kafa karıştıran seçimlerine kesinlikle bir çözüm sağlayacaktır. Bu sırtı açık üstlerden biriyle seksi ve muhteşem olun!