Kadın üstleri, dolapta yer kapmak için her zaman birkaç renk kullanarak çekici tasarımlar vermiştir. Tunikler, atletler, yularlar, şal üstler vb. gibi üst tasarımlar, güzelliklerine çekicilik katmak için kadınları cezbetmiştir. Şaşırtıcı tasarımı nedeniyle yaygın olarak kabul gören benzer bir üst tasarım, omuz dışı üst tasarımdır. Tasarım, bayanların veya gençlerin omuzlarını giysi dokunuşundan özgür bırakmalarını sağlar..

kapalı omuz üstleri

Çarpıcı Kadın Kapalı Omuz Üst Modelleri:

Farklı şerit tasarımları ve blöf tasarımları ile düşük omuzlu giysi, kadınları bunun için çıldırtır. Aşağıda, birinin bakması gereken omuz üstlerinin tasarımlarını yakalayan birkaç kalp var..

1. Tek Şerit Omuz Üstü:

Tek Şerit Üst

Çift şeritli baskılı omuzsuz üst tasarım, kot pantolon üzerinde harika bir görünüm sağlar. Üst kısım kısadır ve boyun tasarımında omuzlar için tek bir kayışla tutturulmuş bir sıkıştırma dikişi vardır. Şeritler bir yay oluşturacak şekilde bağlanabilir veya benzersiz bir görünüm vermek için sola sürüklenebilir.

2. Düz Omuz Kırpma Üstü:

Düz Omuz Üstü

Kadınlar için mükemmel kapalı omuz üstleri ile sade ama sofistike bir görünüm istiyorsunuz! Gevşek pamuk, şifon ve elastikten yapılmış hoş bir üst bunun için en iyisidir. Üst kısım, ekin uzunluğunda ve omuzları çıplak bırakan uzun kollu yapılır..

3. Boohoo Kapalı Omuz Üstleri:

Boohoo Üstler

Omuzdan açık kesim üstler olarak da bilinen boohoo üstler oldukça şehvetlidir. Üst kısım, bir bluzunkine benzer şekilde kısa kesilmiş naylon malzemeden yapılmıştır. Kollar da muhteşem bir görünüm için bir uzunluğa bağlanmıştır. Üst kısmın ön kısmına, korkak bir yay yapmak için bağlanabilen iki şerit verilir..

4. Kadınların Kapalı Omuz Kolları:

Kapalı Omuz Kolları

Bir bükülme ile hoş bir tasarım, düşük omuzlu üstler ucuz olanlar. Üst kısmın gevşek bir çanta tasarımı, montajda gevşektir. Bel üstüne çok gevşek olan tam kollu verilir. Tasarım, kolların ve omuzların ovüler bir tasarımla çok kısır olmasını sağlar. Üst kısma, mükemmel bir tutuş için boyuna bağlanan iki şerit verilir..

5. Siyah Tek Omuz Drop Top:

Siyah Tek Omuz Üst

Omuzları açık üstlerde farklı bir tarz, tek omuz açık tasarıma sahip olanıdır. Siyah üst kısım, harika bir görünüm için üstte birkaç düz kıvrım oluşturan elastik tomlu polyester malzemeden yapılmıştır. Kollar da benzer bir tasarıma sahiptir.

6. Siyah Beyaz Şeritler Üst:

Siyah Beyaz Şeritli Üst

Siyah beyaz zebra çizgili tasarım, bu günlerde gençler arasında oldukça ünlü. Üst kısım pamuklu malzemeden yapılmıştır ve güzelliğine eklemek için omuzdan boyun ucuna siyah kabarık bir şerit dikilir. Omuzun diğer tarafına tek bir siyah şerit verilir..

7. Derin Boyun Kapalı Omuz Üstü:

Derin Boyun kapalı omuz Üst

Yazlar, tatiller veya plajlardaki partiler için omuz açık üstler arıyorsunuz! Çift kollu derin boyunlu bir üst alın. Çift renkli üst, omuzlar için iki ve kollarda bir tane sevimli şerit verilir. Üst kısım, içinde yarım pamuklu iç dikişli şifon malzemeden yapılmıştır..

8. Tasarımcı Kapalı Omuz Üstü:

Tasarımcı kapalı omuz Üst

Özel bir parti için benzersiz bir şey mi arıyorsunuz! Tek bir omuz parçasına sahip siyah büyüleyici çapraz top, durum için en iyisidir. Siyah üst kısım kadife ile yapılmıştır ve boyun kısmı gümüş dış hatlı file malzeme ile tasarlanmıştır. Alt kısım çapraz olarak tasarlanmıştır, bir ucu belde diğer ucu kalçadadır..

9. Kadınlar için Kışlık Kapalı Omuz Üstleri:

Kışlık omuz üstü

Kış için alışveriş! Uzun boylu, omuzları açık bir kışlık üst deneyin. Üst kısım, boyun ve kol ucu için çift tonlu yün malzemeden yapılmıştır. Boyun tasarımı ayrıca her omuzda katlanmış bir yakaya benzeyen iki fermuar içerir. Üstler, kalın kışlık botlarla skinny jean pantolonlara en çok yakışıyor.

10. Omuz Üstü Şeffaf Büyük Beden:

Şeffaf Omuz Üstü

Ağır bir vücuda sahip olmak ve geziler için ne seçeceğini düşünmek! Omuzları açık bir tasarımda büyük beden üstleri deneyin. Üst kısım pamuğa bağlı şeffaf malzemeden yapılmıştır. Üst kısım, fırfırlı boyun tasarımıyla bel boyu yüksekliğine sahiptir. Kol kolları ayrıca ağır kolları gizlemek için şeffaf fırfırlarla kaplanmıştır..

11. Omuz Kısa Üstünü Gevşek:

Gevşek omuz Üst

Bol ve büyük beden omuz üstleri, kilolu bayanlar arasında oldukça popülerdir. Siyah düz üst kısım, rahat kullanım için her taraftan ve kollardan gevşek bırakılmıştır. Bununla birlikte, kollar da gevşek bir şekilde verilmiştir. Üst, kot pantolon ve jeggings için uygun olan ipek malzemeden yapılmıştır..

12. Kızlar Çapraz Tasarlanmış Omuz Üstü:

Çapraz Tasarlanmış Omuz Üstü

Omuz dışı üst tasarımda yeni veya en yeni desen mi arıyorsunuz! Çapraz desenli düz siyah bir üst deneyin. Üst kısım, kenarların omuz kenarına ulaştığı V şeklinde derin bir boyuna sahiptir. Ayrıca şort veya kot pantolonlarda karnı gösteren alttan çaprazdır..

13. Flair Gömlek Tasarım Üstü:

Flair gömlek Tasarım Üst

Omuzları açık bir şekilde tasarlanmış bir üst, kolej gençleri arasında oldukça viral. Kestane rengi üste, yetenek seviyeleri kol kol tasarımına sahip tek bir şerit omuz kılıfı verilir. Üstüne ayrıca şort, kot pantolon veya Capri için uygun bir gömlek görünümü verilir..

14. Kızlar için Şık Kapalı Omuz Üstü:

Şık dekolteli Üst

Şık ve rahat, tek parça bir omuz üstü üstünüz olsun! Aynı zamanda mini eteğe benzeyen benzersiz tasarımlı bir üst deneyin. Üst kısmın bir tarafı uzundur, bu da bacaklara cinsel temas sağlar. Bununla birlikte, omuzlara hoş bir görünüm için bağlı bir tasarım da verilmiştir..

15. Gençler için Şerit Kol Üstü:

Şerit Kol Üstü

Değerli bir anda çekici görünmek istiyorum! Bir şerit kollu üst, bunun için alabileceğiniz en iyisidir. Kapalı omuz üstleri, onları daha şehvetli kılmak için şerit tasarımlı kollarla yapılmıştır. Boyuna ayrıca gerilebilir malzeme ile derin bir tasarım verilmiştir..

Düşük omuzlu üstler, duygusallıkları nedeniyle kadınlar arasında diğer üst tasarımlara göre daha geniş bir seçim alıyor. Verdiği geniş renk yelpazesi onu daha sevimli kılıyor. Yazlık, kışlık, sonbaharlık gibi farklı mevsimler için farklı tasarımlar mevcut; bu tasarımda kafa karıştırıyorsunuz.