Yeşil renk en sevdiğim renktir. Çok az insan yeşil rengi sever ve bu yüzden yeşil bluz giyen nadir insanlar buluruz. Yeşil renkte de koyu yeşil ve açık yeşil renklerde çeşitli desenler geliyor. Yeşil renk doğayı tanımlar. Ve doğa çok güzel. Kırmızı gibi, Yeşil renk de uğurlu olarak kabul edilir. Doğaya olan sevginin rengini ifade eder. Yeşil renk bluz giymek konusunda kesin bir kararı varsa, o zaman birçok çeşit arasından seçim yapmak onun için şaşırtıcı olacaktır..

yeşil üstler

Görselli Kadın Üstleri için Yeşil Renklerin Farklı Tonları:

İşte bayanlar ve kızlar için trend olan 9 moda tasarımcı yeşil renkli üst.

1. Kadın Yeşil Üst Uzun:

Kadın Yeşil Üst

Bu yeşil renkli üst, kadınlarda güzel görünecek. Biraz koyu yeşil bir rengi var. Boyunda 3/4 kollu bir yaka ve üst ön tarafında iki cep vardır. Desen, boyun ve kollardaki düğmeler yardımıyla yapılmıştır. kadınlarda güzel duruyor.

2. Kızlar için Şık Yeşil Üstler:

Kız tam boy Yeşil Üst

Bu koyu yeşil top genç kızlarda harika görünecek. Vücuda oturan ve kaftan kolludur. Önde yuvarlak bir kukuleta yakalı ve arkada düşük boyunlu bir desene sahiptir. Dar kesim jean bu üst ile hoş görünecek. Kızlar bu üstte çekici ve eşsiz görünecek.

3. Açık Yeşil Üst Tasarım:

Açık Yeşil Üst

Bu açık yeşil renkli harika bir üst. Güzel bir desene sahip şifon malzemedir. Boyut olarak kısadır ve farklı görünüm için arka tarafı iyi bir tasarım verilmiştir. Halkın gönlünü kazanabilecek kapasitededir. Giymek harika ve çok hoş.

4. Düğün için Yeşil Dantel Üstler:

Yeşil Dantel Üst

Yeşil renkli dantel kumaş bir üsttür. Sevimli kızlarda birinci sınıf görünecek. Üstün kişilik veren boyuna güzel inci kolye takılır. Dantel yeşil üstler her zaman talep görüyor. Göz alıcı tasarımı ve baştan çıkarıcı karizması ile tam bir koldur..

5. Bayanlar Yeşil Üst Gömlek:

Bayan Yeşil Üst

Bu yeşil üst, bayanların giymesi için mükemmeldir. Siyah jean ile çok güzel duracaktır. Yeşil üstte güzel bir bayanın baskısı var. Tasarımda basittir ve düzenli olarak kullanılabilir. Bayanlar evde giymek için basit üstleri severler, bu yüzden onlar içindir. Kısa kollu, yuvarlak yakalı, siyah gözlüklü sevimli bir görünüm veriyor.

6. Gençler için Modern Uzun Yeşil Üst:

Uzun Yeşil Üst

Uzun boy yeşil renkli bir toptur. Kapşonlu düz ve gömlek tarzına sahiptir. Düğmeler ön kısımda boncuk işlemelidir. Bu bayanda muhteşem görünüyor. Bayan, eğlenceli ve zevkli olan bu üst ile mavi şort giydi..

7. Trendy Açık Yeşil Üst:

Trendy Yeşil Üst

Bir kız için harika bir desene sahip güzel yeşil renkli bir top. Kollara iyi pileler verilir. Hassas ve ince bir tasarımdır. Açık yeşil renk gözleri yatıştırır ve bu üst kısım da öyle. Hassas katmanlar, iyi bir izlenim veren üstte dikilir.

8. Kolsuz Yeşil Renkli Üst:

Kolsuz Yeşil Üst

Bu yeşil üst, iki kat tasarımlı kolsuzdur. Bu üst, yuvarlak yakada beyaz kumaş tasarımlı iki katmana sahiptir. Bu bayan, yeşil bluzu her zamankinden farklı bir şekilde pembe pantolonla eşleştirmiş. Bu yeşil top bayanlara çok yakışacak.

9. Seksi Yeşil Üst:

Seksi Yeşil Üst

Bu gerçekten seksi yeşil top. Göğüslerin iyi şeklini gösteren çok düşük derin bir boynu vardır. Yakası ve alt kısmı dantel işlemeli kaşkorse modeli vardır. Boyu kısa olduğu için belden biraz yukarı çıkıyor. Vücudunuza iyi bir şekil veriyor. bayanlar üzerinde sıcak görünecek.

Gördüğümüz gibi yeşil renk üstte çok sayıda desen var. Ancak açık yeşil renkli üstler bayanlarda daha hoş durur. Daha da fazlası olabilir. Bayanlara büyüleyici ve çarpıcı bir görünüm veren yeşil üstler. Tasarımlar çok hoş ve çekici. Yeşil üstler, yalnızca beyaz ve siyah gibi belirli bir renk alt aşınmasıyla eşleşecektir. Alışılmadık bir görünüm vermek için, insanlar onu diğer renk alt giyim ile de eşleştirir..