Kaşkorse veya Cami, her kadının gardırobunda bulabileceğiniz en popüler giyim parçalarından biridir. Temel olarak, vücudun üst kısmını kaplayan daha gevşek bir iç çamaşırıdır. Günümüzde bu giysi, resmi veya günlük olarak giyebileceğiniz bir kadın cami üstleri olarak şık bir şekilde karşımıza çıkıyor. İnce spagetti kayışları vardır ve hafif malzemeden yapılmıştır ve pamuk, saten, ipek gibi çeşitli aralıklarda ve likra ve naylon gibi gerilebilir malzemelerde mevcut olabilir..

Bayan Kaşkorse Üstlerin En İyi ve Şık Tasarımları:

İşte gardırobunuz için güzelliğinizi ve şıklığınızı kesinlikle artıracak farklı Cami üstleri stilleri..

1. Dantel İş Kaşkorse Üst:

Kaşkorse Üstler

Bu beyaz Cami üst, gerilebilir kumaş ve dantel işçiliği ile gardırobunuza dantel kaşkorse çalışmasına yeni bir lezzet katın. Esnekliği, tam oturmasını sağlar ve etek ucunda serin bir görünüm veren bir eğri vardır. Dar kesim kot pantolon ve şortlarla kombinleyin ve tarzınızla dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun.

2. Çiçek Baskılı Cami Üstü:

Çiçek Desenli Cami Üstü

Mavi çiçek desenli, derin yuvarlak yakalı, çapraz çaprazlı ve ayarlanabilir spagetti kayışları çok güzel görünüyor. Etek ucundaki çift katmanlı fırfırlar, onu kendi başına benzersiz bir parça haline getirir. Dar kesim etekler ve şortlarla kombin yapılabilir. Çiçek baskısı herkesin yaz için ilk tercihi.

3. Hamile Özel Cami Üstü:

Hamile Özel Cami Üstü

Her kadının hamilelik döneminde yumuşak ve hafif bir elbiseye ihtiyacı vardır. Şifon kumaş onu çok yumuşak ve havalı yapar. Bu serbest ve bol kesim üst, bu özellik onu hem rahat hem de şık arayan kadınlar için doğru seçim haline getiriyor..

4. İpek Kaşkorse Üstler:

İpek Cami Üstü

Bu lüks pembe saten hissi veren sallanan kaşkorse şimdi trend oluyor. Bu pembe cami üst, narin rouleau askıları ile soğuk omuz kesimidir, şık bir görünüm için şık pantolonlarla veya rahat tutmak için yırtık kot pantolonlarla kombinlenebilir..

5. Püskül Cami Üstü:

Püskül Cami Üstü

Bu püskül kırmızısı Cami üstte tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlar. Tank yakaya sahiptir ve boyundan serbest akışlı püsküller ona farklı bir görünüm kazandırır. Gardırobunuza şehvet layık bir ek var. Skinny jean pantolonlar ve tek renkli topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz..

6. Kırpma Cami Üstü:

kırpma cami üst

Crop top modada moda. Cami üstte kırpma, stil sendromunuz olabilir. Bu siyah Cami üstte çiçek işlemesi harika görünüyor. Siyah bir gerdanlık ve dar bir etekle kombinlenebilir ve yaz koleksiyonunuz için harika bir seçime sahiptir..

7. Parti Giyim Cami Üstü:

Parti Giyim Cami Üstü

Bu krem ​​Cami top, ayarlanabilir spagetti kayışları olan bir tank yakasına sahiptir. Bu üst, sıralı işlemeye sahiptir ve boyun çizgisine küçük boncuk ipleri asılır. Özel bir görünüm verir ve mavi kısa ve uzun skinny fit etekler ve topuklu ayakkabılarla kombinlenebilir..

8. Longline Cami Üstü:

Uzun çizgi Cami Üstü

Önü yırtmaçlı ve V yakalı siyah uzun kollu cami üst, koleksiyonunda farklı bir görünüm isteyenler için klasik bir seçim. Arkadaşlarınızla geziye çıkarken veya takılırken giyebilir.

9. Denim Cami Üstü:

Denim Cami Üstü

Denim çok popüler bir kumaştır. Her kadının gardırobunda bir parça vardır. Bu denim lacivert cami üstünün her iki tarafında spagetti kayışları ve tokaları var, ona tasarımcı bir görünüm kazandırıyor. Her fırsatta giyebilir.

Kaşkorse üstler veya cami, popülerliğini çok işlevli yaparak kazanmıştır. Bu üst, kazak, ceket ve gömleklerin altına kullanılabildiği gibi tek başına da giyilebilir. Bu kolsuz üst, çeşitli stillerde, renklerde ve uzunluklarda geldi. Normalde belden aşağı doğru uzanırlar, ancak bazen orta kısmı ekin üst olarak kaplarlar. Rahat ve yumuşak bir kumaşa sahiptir, bu nedenle yaz koleksiyonu için en iyi seçim olabilir. Bir kadına parlak bir görünüm verir. Bu üst, dar kesim kot pantolonlar, etekler ve şortlarla kombinlenebilir veya yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlenebilir..