Užuolaidos yra neatskiriama kiekvieno namo interjero dalis. Galima įsigyti įvairių medžiagų ir stilių, suteikiančių jūsų namams patrauklią išvaizdą. Skirtingai nuo įprastų rinkoje esančių užuolaidų, bambuko užuolaidų dizainas yra unikalus ir įmantrus, derinamas prie bet kurio namo interjero. Mes visi ieškome naujų dalykų savo namams dekoruoti, skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie bambuko užuolaidų dizainą ir tai, kaip jis suteikia jūsų namui išskirtinę išvaizdą.

Geriausi bambuko užuolaidų dizainai

Naujausi bambuko užuolaidų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių bambuko užuolaidų dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Individualizuotos bambuko užuolaidos:

Individualizuotos bambuko užuolaidos

Kai turite namus su ilgais stiklo langais, puikus pasirinkimas yra pasirinktinės bambuko užuolaidos. Jie puikiai dengia langus ir gali būti pritaikyti pagal jūsų poreikius. Skirtingai nuo kitų paprastų bambuko užuolaidų, jų dizainas yra viršuje, todėl jie išsiskiria. Šios bambuko užuolaidos slenka iš viršaus į apačią, suteikiant jums galimybę jas naudoti pagal savo patogumą.

2. PVC bambuko užuolaidų dizainas:

PVC bambuko užuolaidos

PVC bambuko užuolaidų naudojimas yra vienas iš geriausių būdų, kaip į namus įtraukti natūralų ir tvirtą dekorą. Tai padeda užblokuoti saulės šviesą, iš dalies suteikdama jūsų namams ramią, bet stilingą apdailą. Naudojant viduje, šios žaliuzės užtikrina jūsų langų izoliaciją ir sumažina vėjo stiprumą. Juos galite įdėti į bet kurio kambario langus.

3. Bambuko užuolaidos balkonui:

Bambuko užuolaidos balkonui

Balkono bambuko užuolaidų dizainas yra platus horizontaliai, tai yra vienintelis skirtumas tarp jų ir langų užuolaidų. Šios užuolaidos yra vienos arba kelių plokščių formos, kurias galima pastatyti ant balkono. Ant šių užuolaidų yra siūlų, leidžiančių valdyti užuolaidas aukštyn ir žemyn. Tai suteikia privatumo jausmą, visiškai neužstojant šviesos.

4. Bambuko virtuvės užuolaidos:

Bambuko virtuvės užuolaidos

Kas sakė, kad jūsų virtuvei nereikia užuolaidų? Naudodami šias bambuko virtuvės užuolaidas pridėkite šiek tiek stiliaus ir daug funkcionalumo. Šios užuolaidos yra dviejų dalių: viena dengia viršutinę lango sritį, kita – apatinę lango sritį, tarp jų paliekant šiek tiek atviros erdvės. Šios užuolaidos sklandžiai slenka per strypus, palengvindamos užuolaidų perkėlimo procesą.

5. Bambuko kiemo užuolaidos:

Bambuko kiemo užuolaidos

Jei norite uždengti lauko erdvę, naudojamą pramogoms, tada bambuko užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Tai idealus stogo konstrukcijų pratęsimas, todėl atrodo kaip ansamblio dalis. Tai suteikia jums apsaugą nuo saulės, stipraus vėjo ir lietaus, todėl valgomasis terasoje bus malonus.

6. Užuolaidos iš bambuko karoliukų:

Užuolaidos iš bambuko karoliukų

Bambuko užuolaidų užuolaidos yra panašios į bet kokias kitas užuolaidas, kurios suteikia naudingumo uždengiant duris. Juos sudaro plonos bambuko juostelės su juodais karoliukais, todėl jos atrodo nepakartojamos, tačiau funkcionalios. Unikalus šių užuolaidų bruožas yra tas, kad jie yra pritvirtinti, tačiau atskiri, todėl suteikia paprastą namų apdailą.

7. Lauko bambuko užuolaidų dizainas:

Lauko bambuko užuolaidos

Ar ieškote kažko, kas padengtų jūsų lauką nepakartojamu žavesiu? Tada šie lauko bambuko užuolaidų dizainai yra tinkamas pasirinkimas. Šios medinės bambuko užuolaidos yra sulankstomos plokštės, kurios gali greitai plisti ir atsitraukti, priklausomai nuo jūsų poreikio. Žiedai, uždėti ant šių užuolaidų, leidžia lengvai valdyti slydimo procesą.

8. Bambuko spausdinimo užuolaidos:

Bambuko spausdinimo užuolaidos

Paprastus bambuko užuolaidų dizainus galite patobulinti kūrybišku dizainu, kuris juos nepaprastai pagražina. Bambuko rašto užuolaidos yra puikus priedas, suteikiantis natūralaus grožio bet kuriai jūsų namų erdvei. Šie atspaudai tinka tik tada, kai užuolaidos yra paprastos ir gali netikti karoliukais ar austomis bambuko užuolaidomis.

9. Bambuko kilimėlių užuolaidos:

Bambuko kilimėlių užuolaidos

Bambuko kilimėlių užuolaidos yra puikus būdas panaudoti ką nors paprasto, kad sukurtumėte gražios bet kurios erdvės apdailos jausmą. Horizontalios bambuko linijos yra susiuvamos vertikaliomis linijomis, kurios ne tik sujungia kilimėlį, bet ir sukuria unikalų jūsų durų vaizdą. Šios užuolaidos yra kelių spalvų, kurias galite naudoti pagal savo asmenines nuostatas.

10. Bambuko styginės užuolaidos:

Bambuko styginės užuolaidos

Ne kiekviena uždanga naudojama saulės spinduliams uždengti; Šios bambukinės užuolaidos yra puikus bet kurių jūsų namų durų priedas, sukuriantis dviejų kambarių atskyrimo jausmą. Baltos ir rudos spalvos stygų derinys sudaro gražius raštus, kai juos sudedate. Jie gali būti dedami į bet kurio jūsų namo kambario įėjimą arba jungiamąsias duris.

11. Bambuko sulankstomos užuolaidos:

Bambuko sulankstomos užuolaidos

Bambuko sulankstomos užuolaidos yra puikus pasirinkimas dideliems langams ir padeda kontroliuoti į namus patenkančios saulės šviesos kiekį. Jie tiekiami plokštėmis, kurių centre galima suvynioti siūlus. Galėsite visiškai ar iki pusės užrišti užuolaidas pagal savo poreikius, sukurdami grožio jausmą.

12. Bambuko tamsios užuolaidos:

Bambuko tamsios užuolaidos

Gražus bambuko atspaudas ant šių užuolaidų suteikia jūsų kambariui kitokį stilių, kai norite visiškai uždengti saulės šviesą. Šios užuolaidos pakankamai uždaro ir gali lengvai slysti, kai norite, kad į jūsų kambarį patektų šviesa. Bambuko dizaino užuolaidos išsiskiria, palyginti su paprasta kambario spalvų palete.

13. Bambuko užuolaidos vasarai:

Bambuko užuolaidos vasarai

Vasara yra nepakeliama dėl nuolatinio karščio ir išsekimo. Bambuko užuolaidos vasarai yra plonos ir turi suvyniotą mechanizmą. Šios žaliuzės beveik užblokuoja saulės šviesą, leisdamos pakankamai apšviesti bet kurį kambarį. Šios užuolaidos vėsina jūsų kambarį karštą vasaros dieną, netemdydamos.

14. Audiniai iš bambuko užuolaidų:

Austi bambuko užuolaidos

Jei norite savo namams suteikti stiliaus jausmo ir nuojautos, tada austas bambuko užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Skirtingai nuo įprastų užuolaidų, šios austos bambuko užuolaidos yra pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip tikras bambukas, džiuto pluoštai ir žolės, derinio. Jie būna įvairių spalvų derinių, o tekstūra skiriasi dėl daugelio medžiagų naudojimo.

15. Vandeniui atsparios bambuko užuolaidos:

Vandeniui atsparios bambuko užuolaidos

Vandeniui atsparios bambuko užuolaidų konstrukcijos vaidina svarbų vaidmenį apsaugant langus ir balkonus nuo perteklinio vandens srauto. Jie ne tik blokuoja saulės šviesą, bet ir suteikia gražią tekstūrą prie durų ir langų. Šių užuolaidų suvyniojimo mechanizmas yra geriausia savybė, leidžianti užuolaidas suvynioti aukštyn ir žemyn pagal savo poreikius.

Užuolaidos visada atlieka esminį vaidmenį jūsų namų interjere. Kodėl gi ne naudoti bambuko užuolaidų dizainą, kuris jūsų namams suteikia stilingą ir išskirtinę apdailą. Remdamiesi šiame straipsnyje pateikta informacija apie tipus ir dizainą, pasirinkite tą, kuris tinka jūsų interjerui ir asmeniniam pasirinkimui. Nepamirškite pranešti mums, kaip šis straipsnis jums padėjo.