Užuolaidos daugelį metų buvo neatskiriama interjero dalis. Tačiau kai reikia stilingai uždengti langus, puikus pasirinkimas yra trumpi užuolaidų dizainai. Trumpos užuolaidos, pagamintos iš kelių rūšių medžiagų ir dizaino, pagerina jūsų kambario grožį, o ne pribloškia per daug informacijos. Perskaitykite kai kurių geriausių trumpų užuolaidų dizaino vadovą, į kurį galite pažvelgti prieš galutinį pasirinkimą.

Geriausi trumpų užuolaidų dizainai

Naujausi trumpų užuolaidų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir modernių trumpų užuolaidų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Trumpos miegamojo užuolaidos:

Trumpos miegamojo užuolaidos

Juoda nėra standartinė užuolaidų spalva, tačiau ši spalva, priešingai, padidina erdvę, kai naudojama pagal jūsų kambario interjerą. Unikalios baltos ir juodos žvaigždės ant užuolaidų ne tik suteikia jūsų kambariui stiliaus jausmą, bet ir yra naktinio dangaus simbolis, todėl jos yra puikios trumpos miegamojo užuolaidos. Tai puikus pasirinkimas, jei jūsų namuose yra subtilių spalvų paletė.

2. Trumpi užuolaidų stiliai gyvenamajam kambariui:

Trumpi užuolaidų stiliai svetainei

Svetainė yra vieta, kurioje galite pristatyti savo unikalią perspektyvą savo interjero pavidalu. Šios tamsios spalvos trumpos svetainės užuolaidos ne tik blokuoja nereikalingą šviesą, bet ir puošia erdvę, suteikdamos jai elegantišką apdailą. Ryškios užuolaidų spalvos yra puikus pasirinkimas, jei turite šviesių spalvų paletę.

3. Trumpi vonios užuolaidų dizainai:

Trumpas vonios užuolaidų dizainas

Jei manote, kad vonios kambariui nereikia užuolaidų, klystate. Šviesiai mėlynos spalvos trumpos vonios užuolaidos dera kartu su skalbimo vietos atmosfera. Šios užuolaidos dengia tik apatinę užuolaidos pusę, todėl į skalbimo vietą patenka pakankamai šviesos ir akimirksniu išryškėja erdvė.

4. Trumpos virtuvės užuolaidos:

Trumpos virtuvės užuolaidos

Trumpų virtuvės užuolaidų naudojimas yra geriausias būdas pagerinti vietos, kurioje daugelis iš mūsų praleidžia daugiau laiko, ruošdami skanius patiekalus savo šeimai, grožį. Paprastos baltos spalvos užuolaidos su gražiais gėlių raštais suteikia jūsų virtuvei gaivumo. Apkaustai šių užuolaidų centre leidžia juos laikyti, kai tik reikia.

5. Trumpos tamsios užuolaidos:

Trumpa tamsi užuolaida

Jei ieškote stilingo būdo užkirsti kelią saulės spinduliams nuo langų, geriausias pasirinkimas yra trumpos tamsios užuolaidos. Šiose užuolaidose naudojama stora medžiaga neįleidžia saulės šviesos į kambarį ir suteikia jums tiek privatumo, kiek jums reikia. Tačiau šių užuolaidų privalumas yra tas, kad jas galite stumti išilgai strypo, kuris išryškina saulės spindulius.

6. Trumpos langų užuolaidos „Ikea“:

„Ikea“ trumpos langų užuolaidos

Visi žinome IKEA parduotuvę, ar ne? Parduotuvėje yra keletas namų apyvokos daiktų ir užuolaidų. Šios trumpos IKEA užuolaidos pasižymi ryškia sidabro spalva, kuri yra unikali ir išsiskiria bet kurio kambario interjeru. Elegantiška šių užuolaidų apdaila verčia susimąstyti be jokių minčių.

7. Trumpos permatomos užuolaidos:

Trumpos permatomos užuolaidos

Trumpos permatomos užuolaidos yra unikalus ir geriausias būdas pridėti savo langų stilių ir funkcionalumą. Permatomas audinys visiškai neužstoja šviesos, bet labai ją suminkština. Šie lengvi audiniai ne tik dengia langus, bet ir suteikia interjerui stilingumo. Šios permatomos užuolaidos sukuria daugiasluoksnį langų apdorojimą ir ne tik privatumą.

8. Trumpo lino užuolaidų dizainas:

Trumpo lino užuolaidų dizainas

Jei esate žmogus, kuris nori investuoti į ekologiškus produktus savo interjerui, trumpos lininės užuolaidos yra geriausias būdas suteikti namams jaukumo ir elegancijos. Medžiaga puikiai dengiasi ir tarnauja ilgą laiką. Kartu su šia medžiaga galite pasirinkti ryškias spalvas, todėl bet kuris kambarys išsiskiria grožiu.

9. Trumpos nėrinių užuolaidos:

Trumpos nėrinių užuolaidos

Trumpos nėrinių užuolaidos yra puikus būdas, kad jūsų langai būtų stilingi. Priklausomai nuo jūsų skonio, galite pridėti elegancijos į savo šiuolaikinius namus su nėrinių užuolaidomis. Pagaminta iš medvilnės, poliesterio arba kartais jų derinio yra subtilioje medžiagos pusėje, todėl juos reikia papildomai prižiūrėti.

10. Trumpalaikės užuolaidos:

Trumpalaikė uždanga

Trumpos užuolaidos yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nenori visiškai uždengti savo langų. „Valance“ užuolaidos dengia viršutinę langų sritį ir padeda paslėpti užuolaidų įrangą. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galite juos naudoti atskirai arba derinti su kitomis užuolaidomis ar žaliuzėmis.

11. Vaikų trumpų užuolaidų dizainas:

Vaikų trumpų užuolaidų dizainas

Kai puošiate savo vaikų kambarį, būtina nepamiršti jų asmeninio pasirinkimo ir skonio. Šios vaikų trumpos užuolaidos yra puikus pasirinkimas, jei jūsų vaikas mėgsta visus pasakų stiliaus dalykus. Balta užuolaida su subtiliais pilkais trikampiais pakelia vienaragius ir suteikia kambariui patogumo. Šios užuolaidos dera kartu su pilkos spalvos kambario sienomis.

12. Trumpos karoliukų užuolaidos:

Trumpos karoliukų užuolaidos

Užuolaidos karoliukais paprastai naudojamos papuošti viso kambario grožį. Trumpos karoliukų užuolaidos naudojamos įvairiais būdais. Galite juos naudoti langų dekoravimui arba pastatyti į bet kurio kambario arkas, sukurdami elegantišką apdailą. „Crystal“ yra viena iš standartinių medžiagų, naudojamų gaminant karoliukus, kurie suteikia gražių ir unikalių raštų ant kambario sienų.

13. Trumpi medvilniniai užuolaidų stiliai:

Trumpi medvilniniai užuolaidų stiliai

Jei esate žmogus, mėgstantis visiškai baltą temą jūsų namuose, šios trumpos medvilnės užuolaidos bus puikus pasirinkimas. Kartu su patogia medvilnine medžiaga baltos spalvos užuolaidos su gražiais natūraliais raštais suteiks jūsų kambariui jaukumo. Šios užuolaidos puikiai dera prie jūsų namų baltos spalvos.

14. Trumpos sodybos užuolaidos:

Trumpos sodybos užuolaidos

Subtilių spalvų atspalvių naudojimas yra vienas ryškiausių sodybos stiliaus dekoro bruožų. Smėlio spalvos trumpos sodybos užuolaidos efektyviai dera su rafinuotu erdvės interjeru. Šių užuolaidų neutrali spalvų schema padeda jaustis patogiai ir atsipalaiduoti, taip pat suteikia kambariui modernumo.

15. Trumpos gėlių užuolaidos dizainas:

Trumpos gėlių užuolaidos dizainas

Dizainas ant užuolaidų yra unikalus būdas pagerinti bet kurio kambario dekorą. Trumpos gėlių užuolaidos su ryškiomis spalvomis suteikia erdvei žavesio ir padengia jūsų langus. Skirtingai nuo paprastų ir paprastų užuolaidų, kurias naudoja daugelis iš mūsų, šios gėlėtos langų užuolaidos jūsų kambariui suteikia subtilaus moteriško prisilietimo.

Trumpos užuolaidos yra įvairių stilių ir medžiagų, kurios gali būti naudojamos kiekviename jūsų namo kambaryje. Elegancija, kurią jie suteikia pakabinę prie langų, suteikdami jūsų namams elegantišką apdailą. Tikimės, kad mūsų pateiktas sąrašas jums padės, o pasirinkimas bus daug patogesnis. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!