Kalbant apie salių ir kambarių dekoravimą, jų langai ir durys vaidina svarbų vaidmenį suteikiant jūsų salei geriausią vaizdą. Dėl šios priežasties priedų sąraše užuolaidos atlieka svarbų vaidmenį puošiant salę. Priory, langams buvo suteiktos paprastos paprastos užuolaidos. Tačiau pasikeitus tendencijai, dabar jos pakeistos permatomomis užuolaidomis, kurios suteikia panoraminiam langų vaizdui gyvumo. Jie turi natūralų blizgesį, kuris apšviečia langų išvaizdą.

Naujausi & Puošnios permatomos užuolaidos:

Čia yra keletas geriausiai parinktų raštuotų permatomų užuolaidų, kurios suklaidintų jus renkantis langą.

1. Prabangi siuvinėjimo permatoma užuolaida:

Siuvinėtos permatomos užuolaidos jūsų langams suteikia prabangią išvaizdą. Dizainerio šviesios spalvos užuolaidų georgette medžiaga yra siuvinėta gėlėmis spalvingais siūlais. Gėlės pagamintos iš „Long Branch“ išvaizdos, kad būtų dekoratyvesnės.

2. Oranžinė koralų užuolaida:

Koralinės permatomos užuolaidos, suteikiančios oranžinį atspalvį, suteikia langams nuostabią išvaizdą. Pagaminta iš minkštos ir skaidrios medžiagos, užuolaidos yra ilgos iš abiejų galų, o viršuje – dekoratyvi U formos sluoksniuota plėvelė.

3. Auksinė grynoji uždanga:

Norite savo langams suteikti žavingą išvaizdą su paprasto dizaino užuolaidomis? Auksinės permatomos užuolaidos būtų idealus pasirinkimas. Jų centre yra gėlių reljefinis dizainas, todėl jų išvaizda tampa patrauklesnė. Tokios užuolaidos važiuojant ryte padeda jūsų kambariui suteikti auksinį spindulį, kuris suteikia užburiantį vaizdą.

4. Klasikinė permatoma uždanga:

Baltos permatomos užuolaidos suteikia klasikinę išvaizdą su pusiau permatoma medžiaga. Užuolaidos turi apskrito zigzago išvaizdą vandens spalvos tekstūroje. Užuolaidos yra visą ilgį iki grindų. Jie suteikia kambariui ryškumo. Tokios užuolaidos taip pat žinomos kaip geometrinio dizaino užuolaidos.

5. Tikra uždanga:

Skaidrios užuolaidos geriausiai tinka padalinti kambarį į dvi dalis. Jie pateikiami su įvairiais dizainais. Siuvimo uždanga čia yra labai plona medžiaga, papuošta rudais taškeliais, kurie atrodo kaip perlai.

6. Atogrąžų užuolaidos:

Atogrąžų mėlynos permatomos užuolaidos labai puošia langus. Ant jų yra balti palmių atspaudai su tamsiais ir šviesiais atspalviais. Jie taip pat suteikia jūsų langams malonų įspūdį karštomis vasaromis, išlaikydami jūsų kambarį vėsų.

7. Virtuvės lango permatoma užuolaida:

Pusiau permatomos užuolaidos yra puiki virtuvės lango užuolaida. Jie turi nedidelį storį ir yra dviejų sluoksnių. Viršutiniam sluoksniui suteikiama ilga medžiaga, kabanti šone, o apatiniam – išlyginta. Virtuvės langai yra dviejų dalių ir vientisos užuolaidos.

8. „Sea Waves“ gryna uždanga:

Skaidrioms langų užuolaidoms suteikiamas naujas dizainas su jūros bangų temomis. Užuolaidoms suteikiamos tokios bangos, kaip tekstūra, pagaminta iš šifono medžiagos, kad būtų gauti puikūs trūkumai. Paprastai jie atliekami paplūdimio namuose.

9. Ombre permatomos užuolaidos:

„Ombre“ permatomos užuolaidos yra su medinės spalvos užuolaidų išvaizda jūsų langams. Jie nepuošia jūsų langų iš viršaus į apačią, bet taip pat yra su dekoratyviniais daugiasluoksniais stogais. Užuolaidas galima ištempti atgal virvelėmis.

10. „Boho Sheer“ užuolaidos:

„Boho“ užuolaidos laikomos Viktorijos laikų užuolaidų stiliumi. Dvigubos užuolaidos suteikia durims senovinę išvaizdą. Žalioms permatomoms užuolaidoms čia suteikiama aksominė medžiaga, o kita tinklinė uždanga taip pat pritvirtinta prie žalios užuolaidos. Su auksiniu darbu žalia uždanga suteikia menišką išvaizdą.

11. Vintažinė permatoma užuolaida:

Taip pat žinoma kaip senovinė užuolaida, ši balta permatoma užuolaida yra pagaminta iš plonos šifono užuolaidos. Užuolaidai suteikiamas sulankstomas atidarymo dizainas. Užuolaida yra sulankstoma, kuri užuolaidą atveria traukdama virveles. Tokiu būdu jis taip pat gali laikyti užuolaidas viduryje, sudarydamas kreivas raukšles.

12. Sodo užuolaidų dizainas:

Kai interjerui suteikiama kreminė spalva, geriausias pasirinkimas yra juodos užuolaidos su sodo dizainu. Lino juodos užuolaidos apatinėje dalyje yra baltos žolės ir medžių šakų atspaudai. Išsklaidę, jie tikrai suteiks jūsų kambariui kitokią išvaizdą, o tai pagerins naktį.

13. Kiemos užuolaidos:

Ieškote ko nors orumo papuošti baseino terasą? Čia yra storų užuolaidų rinkinys, kuris jums padėtų. Užuolaidos yra neįtikėtino ilgio ir storio, todėl neleidžia skristi mėgaujantis prie baseino. Jie taip pat tiekiami iš plonos šifono ir georgetės medžiagos, skirtos sodo kiemui dekoruoti.

14. Daugiaspalvės permatomos užuolaidos:

Daugiaspalvės užuolaidos suteikė puošnų išvaizdą šiuolaikinio stiliaus namams. Juose yra įvairių spalvų šviesių ir tamsių atspalvių mišinys, sudarantis vaivorykštę. Užuolaidos turi grandininį kabliuko užraktą, kuris suteikia užuolaidoms panašų į ventiliatorių išvaizdą, o tai taip pat padidina turtingą scenarijaus išvaizdą.

15. Paplūdimio tematika Skaidri uždanga:

Ieškote teminės mėlynos permatomos užuolaidos savo angelo vonios kambariui papuošti? Užuolaida yra skaidrios tekstūros, su spaudiniais, pavyzdžiui, jūros gyvūnais, ir kitomis mintimis, susijusiomis su jūra. Tamsus ir šviesus atspalvis suteikia užuolaidai panašią į jūrą baltos spalvos lopo darbą.

Vienos užuolaidos yra įvairių stilių, kuriuos galite pasirinkti, iš kurių galima nustatyti iš vietos, kur ketinate ją naudoti. Užuolaidos taip pat yra iš įvairių medžiagų, atitinkančių jūsų turtą. Sodo prieangiai, baseino zonos, sodo lovos ir kt. Taip pat suteikia stiliaus stilių su užuolaidomis, kurios labai praturtina vietovės išvaizdą. Užuolaida taip pat parenkama pagal šalį, kurioje gyvenama, nes ji taip pat atrodo kaip oras, kuriuo ji būtų naudojama.