Apsipirkti užuolaidas dažnai yra sudėtinga, kai atnaujiname savo namus ar tam tikrą kambarį, ir mes linkę nepastebėti nuolatinės įrangos, tokios kaip užuolaidų strypų dizainas. Turime pasirinkti tinkamą lazdelės tipą pagal spalvą ir dydį, o tvirtumas ir išvaizda yra esminiai dalykai, nes nėra jokios naudos pakabinti brangias užuolaidas ir užuolaidas nuo pigios lazdelės, nes laikui bėgant ji gali nusilenkti, kad pablogėtų bendra išvaizda. tavo užuolaidos. Slinkite žemyn ir tyrinėkite keletą geriausių užuolaidų strypų variantų, kurie išryškina geriausias jūsų užuolaidas, nepakenkiant kokybei.

Įvairių tipų užuolaidų strypai:

Užuolaidos sukuria didelę įtaką bendrai kambario išvaizdai; mes daug dėmesio skiriame spalvai, dizainui ir medžiagai, ir dažnai linkę nekreipti dėmesio į naudojamų užuolaidų strypų tipą. Turime įvairių tipų užuolaidų strypų, tokių kaip dvigubas užuolaidų strypas, vienas užuolaidų strypas, maži ir dideli užuolaidų strypai. Turime užtikrinti, kad pasirinkome tinkamą aparatūros tipą, kad paryškintume užuolaidų grožį ir pagyvintume kambarį, suteikdami jam elegantišką išvaizdą.

Naujausi užuolaidų strypų modeliai Indijoje:

Čia yra mūsų 20 paprastų ir modernių užuolaidų strypų dizaino, kuriuos galite įtraukti, kad į savo namus įneštų elegancijos.

1. Dvigubi užuolaidų strypai:

Dvigubi užuolaidų strypai

Šio tipo kabantys užuolaidų strypai susideda iš dviejų lygiagrečių strypų, leidžiančių pakabinti du užuolaidų komplektus, o strypai laikomi kartu su laikikliu. Jie taip pat padeda suteikti dvimatį efektą ir papildo kambario lango gylį. Užuolaidų sluoksniavimas papildo kambario vaizdą dvigubomis užuolaidų strypais ir taip pat padeda filtruoti atšiaurią saulės šviesą, nupiešdamas vieną užuolaidų komplektą.

2. Mediniai užuolaidų strypai:

Mediniai užuolaidų strypai

Šie langų užuolaidų strypai, pagaminti iš medžio, suteikia kambariui šiltą ir patogų jausmą ir suteikia elegancijos bet kuriam jūsų namų langui. Užuolaidų strypai yra pagaminti iš įvairių rūšių medienos, o kai kurie iš jų netgi pagaminti iš bambuko. Medžio spalva kinta nuo šviesios iki tamsios ir gali būti pritaikyta bei puikiai dera su kaimišku dekoru, sukuriant jaukią aplinką.

3. Žalvariniai užuolaidų strypai:

Žalvariniai užuolaidų strypai

Jei norite šiuolaikiško stiliaus kambariui suteikti žavesio, prabangios žalvarinės užuolaidos yra tinkamas sprendimas, nes jos idealiai suteikia ryškų kontrastą patalpoje, užpildytoje mediniais baldais. Žalvarinė aukso spalva tinka įvairiems dekoro stiliams ir suteikia didybės. Yra daugybė dizaino variantų, ir jūs galite pasirinkti bet ką – nuo senovinio žalvario iki blizgančio žalvario, kad pabrėžtumėte savo kambario estetinį grožį.

4. Plieniniai užuolaidų strypai:

Plieniniai užuolaidų strypai

Šios paprastos minimalistinės išvaizdos nerūdijančio plieno užuolaidų karnizai dramatiškai pagerina kambario išvaizdą ir yra žinomi dėl savo didelio funkcionalumo ir tvirtumo. Jis puikiai dera su pasirinkto kambario interjeru ir užuolaidomis. Dvigubas plieninis užuolaidų strypas papildo jūsų užuolaidą ir suteikia patrauklią sluoksniuotą išvaizdą, kurioje galite kūrybiškai papuošti langus.

5. Aliuminio užuolaidų strypo dizainas:

Aliuminio užuolaidų strypas

Mums pažįstami aliuminio strypai užuolaidoms, kuriuos dažnai matome biuruose ir viešbučiuose. Šie strypai yra lengvi, juos nesunku valdyti ir sumontuoti, jie yra įvairių dizainų ir gali būti suprojektuoti pagal užsakymą. Yra aliuminio milteliniu būdu dengti užuolaidų strypai su dvigubais užuolaidų strypais. Šios dvigubos užuolaidų strypų konstrukcijos yra patvarios ir atsparios įtrūkimams už prieinamą kainą.

6. Įtempimo užuolaidų strypai:

Įtempimo užuolaidų strypai

Šie strypai dažnai idealiai dedami kaip dušo užuolaidų strypai ir gali būti naudojami kitose mūsų namų vietose. Ant tokio tipo strypo, kuris yra patvarus, atsparus rūdims ir tvirtas, galima pakabinti beveik bet kokią užuolaidą. Jie taip pat yra įvairių dydžių ir padeda užuolaidoms lengvai slysti be jokių rūpesčių. Šie unikalūs užuolaidų strypai yra elegantiško šiuolaikinio stiliaus, o įtampa yra pastovi.

7. Išlenktos užuolaidos strypo dizainas:

Lenktas užuolaidų strypas

Idealiu atveju šie naujausi užuolaidų strypai tinka mūsų namų kampiniams langams, o lankstumą galima pritaikyti pagal jūsų lango formą. Jie taip pat puošia arkinius langus ir sukuria dramatišką efektą, suteikdami jam šilumos ir jaukumo. Galima pasirinkti tokio tipo užuolaidų strypą, nes jis atrodo dekoratyvus ir labai funkcionalus. Šie kampiniai užuolaidų strypai yra įvairių spalvų ir dizaino ir tinka bet kokiam vonios kambario interjerui.

8. Reguliuojamas užuolaidų strypas:

Reguliuojamas užuolaidų strypas

Šis vienas užuolaidų strypas turi subtilų žavesį ir tinka bet kokio kambario interjerui. Jie yra protingas pasirinkimas ir turi dekoratyvines apdailos detales, kuriose yra pakankamai vietos tarp sienos ir lango. Jie siūlo nerūpestingą montavimą ir yra lengvai reguliuojami, juos galima greitai surinkti pagal lengvai suprantamas instrukcijas. Šiuose strypuose yra nesenstanti elegancija, kuri tinka pagal lango dydį.

9. Kampinės užuolaidos strypo dizainas:

Kampinis užuolaidų strypas

Šie miegamojo užuolaidų strypai yra tinkami įrėminti jūsų miegamojo ar bet kurios kitos jūsų namų kampo langą ir siūlo daugybę dekoratyvinių idėjų. Kampiniai užuolaidų strypai gali pakeisti kambario išvaizdą ir sukurti jaukią išvaizdą. Jie gali padaryti jūsų namus žavingesnius, nei yra, ir padaryti jūsų langus ryškesnius ir erdvesnius.

10. Dekoratyviniai užuolaidų strypai:

Dekoratyviniai užuolaidų strypai

Jei norite savo namus apdovanoti dizainerio išvaizda, tuomet dekoratyviniai užuolaidų strypai yra būtent tai, ko jums reikia. Tai pakeičia viso jūsų kambario išvaizdą, todėl jis atrodo vizualiai patrauklus. Šie maži ir dideli užuolaidų strypai yra prieinami ir yra kūrybingas būdas papuošti jūsų namų kambarius. Tai pagerina jūsų namų dekorą ir temą, naudojant įvairių tipų dekoracijas apvalių rutulių, vynmedžių ir lapų pavidalu..

11. Ūkio užuolaidų strypai:

Sodybos užuolaidų strypai

Jei norite savo namams įgauti sodybos tematikos išvaizdą, jums reikia užuolaidų strypų, idealiai tinkančių mediniams baldams, grindims ir plokštėms, suporuotoms su atitinkamomis užuolaidomis, kad dekoras būtų kaimiškesnis. Užuolaidų strypai turi sugebėti sklandžiai susilieti ir susilieti su jūsų baldais. Tai darydami, galite sėkmingai pasiekti autentišką vizualinę išvaizdą.

12. Kaimiški užuolaidų strypai:

Kaimiški užuolaidų strypai

Tai kaimiškas užuolaidų strypas, pagamintas iš medinių kaiščių, apvalios medienos gabalo, kuriame yra išgręžta skylė. Jie gali būti pagaminti iš įvairių rūšių medienos, pavyzdžiui, beržo, ąžuolo, raudonmedžio ir kt., Ir yra „pasidaryk pats“ užuolaidų strypas, pagamintas iš medinių kaiščių. Pakabinamos užuolaidos leidžia lengvai ir patogiai jas perkelti pirmyn ir atgal. Jis suteikia stiliaus bet kokio tipo dekorui ir yra labai funkcionalus ir ekonomiškas.

13. Individualizuotos užuolaidų strypai:

Individualūs užuolaidų strypai

Tai pritaikytas akrilo užuolaidų strypas, kurį sudaro skaidrūs strypai, primenantys stiklinį užuolaidų strypą ir kuriais galima pakabinti elegantiškas užuolaidas. Šis nuostabus užuolaidų strypas yra labai tvirtas ir išryškina jūsų užuolaidų bei užuolaidų grožį. Tokio tipo strypų kabliukai yra stori. Individualūs strypai yra patogūs ir naudingi, kai jums reikia ilgesnio užuolaidų strypo.

14. PVC užuolaidų strypo dizainas:

PVC užuolaidų strypas

Šis paprastas užuolaidų strypas yra ištraukiamas PVC užuolaidų strypas, kuriame mažesnis užuolaidų strypas gali tilpti į didesnį polių ir atitinkamai sureguliuoti. Čia du poliai dera vienas prie kito, kur mažesnis gali patekti į didesnio poliaus skersmenį. PVC vamzdžiai yra lengvesni ir lengvai valdomi. Tai yra nebrangus būdas pakabinti užuolaidas ir nereikalauja jokio kirpimo.

15. Antikvariniai užuolaidų strypai:

Antikvariniai užuolaidų strypai

Jei norite savo namams suteikti tradicinio žavesio, svetainės užuolaidų strypai, pagaminti iš metalų, tokių kaip žalvaris, varis su įmantriu ornamentu, papildo jūsų namų dekoro grožį. Žalvariniai užuolaidų strypai, kaip matyti aukščiau, puikiai užbaigia jūsų rafinuotą dekorą ir susideda iš gražiai raižytų dizainų, suteikiančių jūsų namams dekoratyvumo..

16. Vaikų užuolaidų strypai:

Vaikų užuolaidų strypai

Renkantis užuolaidas, taip pat labai svarbu, kad pasirinktume tinkamus užuolaidų strypus, o vaikai norėtų turėti išgalvotų mažų užuolaidų. Ryškios spalvos apdailos papildo kambario grožį, kai derinamos su užuolaidomis. Galimybės yra įvairių formų ir spalvų ir siūlo platų pasirinkimą.

17. Dizainerių užuolaidų strypai:

Dizainerių užuolaidų strypai

Daugelis kūrybingų dekoratyvinių baigiamųjų idėjų suteikia jūsų namams dizainerio prisilietimo, ir tai labai padeda sukurti itin klasikinę vaizdinę išvaizdą. Dizainerių užuolaidų strypai tiekiami su krištolo apdaila, kuri gali papuošti jūsų gyvenamąją erdvę. Galite pakelti savo namų interjerą naudodami šiuos prabangius užuolaidų strypus, kurie suteikia didybės išvaizdą pagal stilių, spalvą ir temą pagal jūsų namų dekorą.

18. Šiuolaikiniai užuolaidų strypai:

Šiuolaikiniai užuolaidų strypai

Šio strypo dizainas yra idealus ir puikus paprasto, bet elegantiško modernaus užuolaidų strypo pavyzdys. Jis yra paprasto dizaino, tvirtas ir patvarus, todėl stilingas šiuolaikiniams kambariams, dekoruotiems pagal šiuolaikinį dizainą. Šiuolaikinių užuolaidų strypų tikslas yra sukurti dramatišką vaizdinį efektą su atitinkamais laikikliais ir puikiai papildo kambario gylį.

19. Rožinės užuolaidos strypo dizainas:

Rožinės užuolaidos

Šis rausvos spalvos miegamojo užuolaidų strypas su sklandžiai judančiais žiedais idealiai tinka paauglių merginos kambaryje ir yra akimirksniu mėgstamas, nes sukuria dramatišką įtaką kambario išvaizdai. Tai viena iš spalvų, kuri visuotinai patinka mergaitei ar paauglei, ir yra paprastas, tačiau tikras pasirinkimas bet kuriam tėvui!

20. Drugelio užuolaidų strypo dizainas:

Drugelio užuolaidų strypas

Tai vienas kūrybingiausių dizainų, kurį neabejotinai mėgsta merginos, o šių subtiliai sukurtų drugelių grožis gali sukurti naują išvaizdą iš pirmo žvilgsnio. Šie krištolo apdaila yra akimirksniu mėgstamiausia tarp jaunų merginų ir yra putojančių pastelinių spalvų, idealiai tinka paauglių kambariui, kartu su ryškių spalvų plastikiniais užuolaidų strypais..

Jei planuojate savo namus labai atnaujinti ir perkate užuolaidas, įsitikinkite, kad vienodai atkreipiate dėmesį į užuolaidų strypų tipą. Šiame išsamiame straipsnyje išsamiai parodyta, kaip įvairių tipų užuolaidų strypai naudojami įvairių stilių užuolaidoms. Užuolaidų grožis ir dekoratyvinių užuolaidų strypų dizainas eina koja kojon. Užuolaidų strypai padeda mums papildyti užuolaidų grožį ir papildyti bendrą estetinį efektą bei kambario grožį. Praneškite mums, kurie užuolaidų strypai geriausiai tinka jūsų namams!