Ar žinojote, kad durų užuolaidos vaidina esminį vaidmenį jūsų namų interjere? Durų užuolaidų dizainas jūsų namams suteikia naujoviško ir egzotiško stiliaus ir yra įvairių medžiagų ir modelių. Slinkite žemyn ir peržiūrėkite šį straipsnį, kad gautumėte geriausią durų užuolaidų dizainą, kurį galite pritaikyti namų dekoravimui, elegantiškai padidindami erdvę.

Naujausi durų užuolaidų dizainai

Geriausi namų durų užuolaidų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 25 paprasti ir modernūs durų užuolaidų dizainai su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Miegamojo durų užuolaidos:

Miegamojo durų užuolaidos

Miegamasis yra vieta, kur galite atsipalaiduoti po ilgos varginančios dienos. Paprastos pilkos užuolaidos papildo zoną neutraliu elementu, gražiai suriša interjerą. Pilkos spalvos universalumas dera su visiškai balta kambario tema. Šiomis miegamojo durų užuolaidomis pridėkite elegancijos ir požiūrio.

2. Virtuvės durų užuolaidų dizainas:

Virtuvės durų užuolaidos

Jei ieškote spalvingo būdo, kaip į savo namus įtraukti stilių, svarbiausia – ryškios spalvos. Virtuvės durų užuolaidos yra puikus būdas apsaugoti jūsų virtuvės erdvės elementus. Ryškiai geltonas fonas su tolygiai paskirstytais ananasais ne tik atrodo gražiai, bet ir efektyviai apšviečia kambarį. Neatsitraukdami galite eksperimentuoti su šiomis užuolaidomis, ypač jei jums patinka grioveliai.

3. Balkono durų užuolaidos:

Balkono durų užuolaidos

Balkono durų užuolaidos dengia duris, atskiriančias išorinę zoną nuo namo interjero. Šviesi užuolaidų spalva lengvai susilieja su kambario balta spalvų palete. Jūs galite lengvai patekti į balkono zoną, stumdami užuolaidas pagal savo poreikius. Medinės grindys pakelia paprastas užuolaidas, sukurdamos malonią išvaizdą.

4. Biuro durų užuolaidų dizainas:

Biuro durų užuolaidos

Skirtingai nuo jūsų namų interjero, jūsų biuro durims reikia oriau atrodyti. Šios baltos užuolaidos, sudarančios klostes, geriausiai tinka bet kurioje biuro erdvėje. Medinės grindys ir subtilios sienų spalvos pakelia paprastą baltą užuolaidą, skleidžiančią kambariui tinkamą atmosferą. Dėl plonų užuolaidų klosčių jis atrodo nepakartojamai ir gražiai.

5. Vonios durų užuolaidos:

Vonios durų užuolaidos

Naudodami šiuos vonios kambario durų užuolaidų dizainus, jūs gaunate labai reikalingą erdvės dangą ir sukuriate įspūdį apie linksmą meilę. Spalvotų elementų masė ant užuolaidos, o po to tolygiai paskirstyta, puikiai papildo jūsų vonios kambarį, ypač jei norite maudytis vaiką be jokių pykčių. Paprastas baltas užuolaidos fonas dera su subtilia kambario spalvų palete.

6. „Pooja“ kambario durų užuolaidų dizainas:

„Pooja“ kambario durų užuolaidos

Kiekviename name yra sritis, kurioje galite atsisėsti ir praleisti dvasinį laiką. „Pooja“ kambario dekoro idėjos gana dera su tuo, kad būtų rodomi visi reikalingi dalykai pagal jūsų religines nuostatas. Gražus šventumo vaizdavimas ant šio audinio gabalo daro jį vienu iš geriausių pooja kambario durų užuolaidų pasirinkimų.

7. Valgomojo durų užuolaidos:

Valgomojo kambario užuolaidos su karoliukais

Užuolaidos iš karoliukų populiarėja dėl to, kad jos neužuolaidos suteikia kartu su erdvia ir stilinga išvaizda. Tai puikus pasirinkimas valgomojo zonai, veikiančiai kaip daliklis. Šios karoliukais užuolaidos visiškai uždengia vieną įėjimo į valgomojo pusę pusę, o kitoje pusėje sudaro arką, suteikiančią erdvės patekti į kambarį.

8. Stumdomų durų užuolaidų dizainas:

Stumdomų durų užuolaidos

Stumdomos durys yra stilingas būdas atskirti kambarius nuo išorinių namų erdvių. Tačiau jums reikės užuolaidų šioms durims uždengti, ypač jei pro jas patenka atšiauri šviesa. Įėjimas yra padengtas permatomomis užuolaidomis, padengtomis tvirtomis, sukuriančiomis dvigubą užuolaidų komplektą. Skaidri uždanga padeda sukurti atskyrimo filtro šviesą, o tvirta uždanga visiškai užblokuoja šviesą.

9. Užuolaidos iš karoliukų:

Durų užuolaidos iš karoliukų

Bambuko durų užuolaidų dizainas yra populiarus ir ekologiškas pasirinkimas norint sukurti gražų ekraną. Durų užuolaidos su karoliukais yra puikus ekrano daliklis tarp kambarių ar net jūsų namų arkos. Horizontalios karoliukai pakaitomis su apvaliais karoliukais sukuria gražią kaimišką atmosferą jūsų erdvėje, nepaisydami tradicinio kambario interjero..

10. Priekinių durų užuolaidų dizainas:

Priekinių durų užuolaidos

Jūsų namo įėjimas vaidina svarbų vaidmenį kuriant įspūdį jūsų svečiams. Priekinių durų užuolaidų pasirinkimas ne tik apsaugos duris nuo išorinių teršalų. Šios tamsios spalvos užuolaidos su sidabriniais raštais, paskirstytomis visur, yra patvarios ir gali atlaikyti nusidėvėjimą. Tamsios spalvos pasirinkimas yra raktas ir dera su baltos spalvos kambariais.

11. Medvilninės durų užuolaidos:

Medvilninės durų užuolaidos

Medvilnė yra viena iš geriausių medžiagų, naudojamų užuolaidoms, nes ji išlaiko jūsų erdvę vėsią ir leidžia šiek tiek šviesos, sukurdama gražų efektą kambaryje. Šios šviesiai mėlynos spalvos užuolaidos su auksinėmis juostelėmis simbolizuoja ramybę, stabilumą ir karališką apdailą. Paplūdimio jausmas, sklindantis iš šios užuolaidos, daro didžiulį poveikį erdvei.

12. Styginių durų užuolaidų dizainas:

Styginių durų uždanga

Styginių durų užuolaidos yra universalus minkštų baldų pasirinkimas, sukuriantis jūsų namuose intrigos jausmą. Galite pakabinti juos prie savo durų arba naudoti jas, kad sukurtumėte padalintą erdvę. Šių užuolaidų ypatybė yra ta, kad jos saugo privatumą be kliūčių durų pavidalu. Paprastai jie pagaminti iš medvilnės arba poliesterio, kurie padeda sukurti erdvią erdvę ir erdvumą jūsų kambaryje.

13. Užsklandos durų užuolaidos:

Akių durų užuolaidos

Akių durų užuolaidų dizainas yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp daugelio, kurie nori padidinti savo interjerą dėl jų lankstumo. Šios juodos durų užuolaidos daro įtaką, ypač kambariuose su aukštomis lubomis, sukuriant jaukią erdvę. Stora šių užuolaidų medžiaga visiškai užblokuoja šviesą, ir jūs galite jas surišti naudodami sruogelius pagal savo poreikius. Naudojant tinkamai, šios juodos durų užuolaidos sukuria patrauklų vaizdą.

14. Vien tik durų užuolaidų dizainas:

Skaidrios durų užuolaidos

Skaidrios durų užuolaidos puikiai atsiskiria tarp vidaus ir lauko, įkvepiančios sklandų perėjimą. Šios lengvo audinio užuolaidos visiškai neužstoja šviesos, bet puikiai sušvelnina intensyvumą ir puikiai įterpia jūsų interjerą. Tai yra geriausias sprendimas, kai norite, kad jūsų durys būtų sluoksniuotos ir suteiktų jūsų kambariui stiliaus jausmą.

15. Aksominės durų užuolaidos:

Aksominės durų užuolaidos

Daugelis iš mūsų yra susidūrę su aksomine medžiaga palaidinėse, tačiau ar žinojote, kad ją galima naudoti pakabinamose užuolaidose, kurios puošia jūsų erdvę? Taip! Tamsiai mėlynos aksominės durų užuolaidos yra minkštos ir prabangios, sukuria lygią apdailą. Tai taip pat suteikia stilingos tekstūros bet kuriam kambariui. Ryški šių užuolaidų spalva skiriasi nuo pilkos kambario spalvų paletės.

16. Dizainerių durų užuolaidų dizainas:

Dizainerių durų užuolaidos

Ne visi domisi dažniausiai prieinamomis užuolaidomis savo namuose. Kai kurie žmonės visada nori aukščiausios kokybės produktų, kurie nėra lengvai prieinami. Šių dizainerių sukurtų durų užuolaidų modelis yra sinchronizuojamas su medinėmis durimis, priešingai nei ryškus užuolaidos fonas. Yra ploni audinio gabalai, kurie padeda susieti ir atsiverti pagal jūsų poreikius.

17. Išgalvotos durų užuolaidos:

Išgalvotos durų užuolaidos

Jei esate žmogus, mėgstantis karališką išvaizdą savo namuose, tuomet puošnios auksinės užuolaidos yra puikus pasirinkimas. Auksas įkvepia karališką išvaizdą ir suteikia jūsų namams prabangią apdailą. Skirtingai nuo tradicinių modelių, ši išgalvota užuolaida derinama su tiesiu ir tekstūruotu mišiniu, išsiskiriančiu tiesiogine kambario spalvų schema.

18. Lininių durų užuolaidų dizainas:

Lino durų uždanga

Jei norite į namus pasikviesti komforto ir prabangos, drobinė užuolaida yra akivaizdus pasirinkimas. Linas yra medžiaga, kuri gražiai uždengia ir yra ekologiška, todėl jūs gerai jaučiate savo pasirinkimą. Nors yra įvairių spalvų variantų, graži balta su tolygiai paskirstytais mėlynais lapais sukuria ilgalaikį įspūdį. Tai puikus būdas tausoti aplinką.

19. Dekoratyvinės durų užuolaidos:

Dekoratyvinės durų užuolaidos

Dekoratyvinės durų užuolaidų konstrukcijos yra vienas iš geriausių variantų, jei norite, kad jūsų namai būtų nepakartojami. Budos atspaudas ant abiejų užuolaidų dengia norimą plotą, bet stilingai. Į kambarį įeina rami atmosfera, o užuolaidų spalvos puikiai dera su paprastu vietovės dekoru. Tai sukuria aurą, nepažeidžiant interjero.

20. Paruoštos durų užuolaidų konstrukcijos:

Paruoštos durų užuolaidos

Šios paruoštos durų užuolaidos yra kelių spalvų ir įvairių raštų, todėl tai yra nebrangus pasirinkimas jūsų kambariui. Baltos ir oranžinės spalvos lapų raštai ant užuolaidos sukuria natūralų pojūtį ir kontrastą visiškai baltai temai aplinkui. Ryškios spalvos daro užuolaidas patvarias ir gali atlaikyti žymes.

21. Individualizuotos durų užuolaidos:

Individualizuotos durų užuolaidos

Individualizuotos durų užuolaidų konstrukcijos yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta savo interjere naudoti viską, kas unikali ir ypatinga. Galite juos pagaminti pagal medžiagą, dydį ir dizainą pagal savo asmeninį pasirinkimą ir pomėgius. Gražios beveik baltos užuolaidos su auksinėmis rožėmis sukuria madingą apdailą bet kuriame kambaryje, kuriame jas naudojate.

22. Gėlių durų užuolaidų dizainas:

Gėlių užuolaidos

Gėlių dizainas buvo ir visada bus interjero dalis, pridedantis grožio jausmą. Jei jums nuobodu tipiškos spalvos, kurias rasite spalvų modeliuose, užuolaidų paplūdimio pojūtis gali būti puikus pasirinkimas. Jie sukuria ramybės jausmą visame kambaryje. Kaitaliojant gėlių dizainą iš abiejų pusių su paprasta uždanga centre, sukuriamas unikalus raštas.

23. Vaikų durų uždanga:

Vaikų durų uždanga

Papuošti vaikų kambarį nėra paprasta užduotis. Prieš sutaisydami vaiko durų užuolaidą, turite apsvarstyti keletą dalykų. Animacinių filmų personažų pripildyta uždanga gali būti fantastiškas pasirinkimas arba pasirinkti temą, sužadinančią ryškią jūsų vaiko vaizduotę. Šviesiai mėlyna uždanga, pripildyta jūros gyvūnų, yra vienas geriausių pavyzdžių. Jis išsiskiria priešingai nei balta spalvų paletė kambaryje.

24. „Farmhouse“ durų užuolaidų dizainas:

Sodybos durų užuolaidos

Skirtingai nuo subtilių spalvų atspalvių, kuriuos rasite sodybos interjere, šios užuolaidos turi spalvų derinį, suteikiantį jūsų kambariui neapdorotą jausmą. Šios užuolaidos pakeltos į kitą lygį dėl subtilios kambario spalvų paletės. Jei jums nuobodu neutralios spalvos, pabandykite naudoti šias užuolaidas, kurios jūsų vietoje yra kaimiškos.

25. Spausdintos durų užuolaidos:

Spausdintos durų užuolaidos

Jei norite savo stilių pavaizduoti per užuolaidas, tada spausdintas durų užuolaidų dizainas yra puikus pasirinkimas. Tai suteikia jums laisvę naudoti savo asmenines nuostatas ant užuolaidos, suteikiant jums šiuolaikinį šios srities pojūtį. Unikalus šios užuolaidos dizainas atspindi miesto gyvenimo stilių, kuriame daugelis iš mūsų gyvena, tai reiškia buto kultūrą. Nors tai gali atrodyti netvarkinga, ši spalvinga užuolaida jūsų kambariui suteikia stiliaus.

Tinkamo tipo medžiagos ir užuolaidų dizaino pasirinkimas daugeliui iš mūsų gali būti sudėtingas. Bet jei jūs ieškote unikalaus būdo, kaip į savo namus įtraukti dekoro idėjas, pats laikas gydyti kambarius geriausiu namų durų užuolaidų dizainu, minimu šiame straipsnyje. Tai leidžia jums suprasti, kokio tipo ir spalvų modeliai yra būtini norint pasirinkti. Nepamirškite mums pranešti, kaip šis straipsnis jums padėjo!