Užuolaidos jūsų namams suteikia ne tik šešėlį nuo saulės spindulių, bet ir suteikia namams jaukumo. Medžiagą užuolaidoms galite pasirinkti asmeniškai, pasirinkdami medvilnę, liną, šilką ar satiną. Lino medžiaga yra geras pasirinkimas dėl lengvo svorio ir gaivaus vasaros jausmo. Medžiaga pagaminta iš augalų linų pluošto ir tai suteikia jai vėsumo. Galite pasirinkti įvairių spalvų lino medžiagą ir spaudinius. Pažvelkite į šias įvairias lininių užuolaidų parinktis.

Naujausios ir gražios lininės užuolaidos jūsų namams:

Čia yra 9 geriausi lininių užuolaidų dizainai.

1. Vienos lininės užuolaidos:

Šios paprastos lininės užuolaidos yra pyktis dėl lengvo svorio ir vėsumo. Skaidrios užuolaidos gali būti matomos ir jūsų kambarys atrodys didelis ir erdvus. Natūrali medžiaga puikiai tinka jūsų namams, o balta spalva taip pat daro kambarį šviesesnį.

2. Rudos lino skydo užuolaidos:

Šios lininės užuolaidos yra pagamintos iš natūralių produktų, o ruda spalva taip pat yra natūrali. Patalynė puikiai tinka dideliam kambariui. Galite juos paruošti ir tada įdėti ten, kur jums patinka. Spalva puikiai dera su dauguma naudojamų apmušalų spalvų.

3. Dryžuotos lininės užuolaidos:

Baltos lininės užuolaidos puikiai tinka jūsų kambariui, nes yra papildomai dryžuotos kita spalva. Čia pasirinkimas yra natūralus rudas, kuris suteikia užuolaidoms tam tikrą charakterį. Juostelės puikiai papildo paprastas užuolaidas ir gali būti naudojamos bet kurioje namų patalpoje.

4. Tekstūruotos lininės užuolaidos:

Čia rasite nuostabų tekstūruotų lininių užuolaidų pasirinkimą. Šios pilkos lininės užuolaidos yra puikus ir nuostabus jūsų namų aksesuaras. Šių užuolaidų tekstūra gali būti įspausta arba atliekama bet kokiu darbu. Dėl tekstūros užuolaidos atrodo prašmatniai.

5. Akmeniu išplauta lininė uždanga:

Puiku, jei viskas vyksta natūraliai ir perkate tvarius daiktus. Šios natūralaus lino užuolaidos yra geras būdas atrodyti ekologiškai. Akmenimis nuplauta išvaizda yra geras būdas padaryti jūsų namus kaimiškus. Spalvos gali būti pilkos, rudos arba baltos.

6. Tamsios varinės lininės užuolaidos:

Pasirinkite šias nuostabias tamsaus vario lino išvaizdos užuolaidas, kurios jūsų namuose daro drąsų teiginį. Šios prabangios užuolaidos yra tinkamos spalvos naudoti dideliuose kambariuose. Užuolaidų ilgis yra ilgas, todėl kambarys atrodo didesnis.

7. Lininiai kaklaraiščiai:

Tai šaunios mėlynos lininės užuolaidos, kurios gerai apvilktos ant strypų. Užuolaidų viršuje yra varčios, o ne strypų skylės. Jie turi būti surišti viršuje ir atrodyti labai kaimiškai ir bohemiškai. Išbandykite šias neįprasto stiliaus užuolaidas savo kambariui, kad jis atrodytų madingai.

8. Reljefinės lininės užuolaidos:

Išbandykite šias nuostabias reljefines kremines linines užuolaidas, kurios yra įspūdingos. Gėlių atspaudai ant užuolaidų daro ją labai mergaitišką ir atrodo prašmatniai. Patikrinkite reljefinį šių užuolaidų stilių. Jūs galite pamatyti gėlių reljefą, padarytą ant užuolaidų, ir tai daro jį labai kietą.

9. „Valance“ lininės užuolaidos:

Pasirinkite gražų lininių tamsių užuolaidų rinkinį savo langui ar durims su skliautu. Jie yra ypač gražūs su juostelėmis priekyje. Lino medžiaga yra nuostabi, todėl kambarys atrodo kietas ir vėsus.

Linas yra geras pasirinkimas užuolaidoms, ypač vasaroms. Jie vėsina jūsų namus ir suteikia vėjo jausmą. Šios gražių spalvų užuolaidos yra puikus jūsų namų priedas. Lininės užuolaidos pagamintos iš linų augalo, todėl jos kvėpuoja. Užuolaidas galite rinktis rudos, kreminės, baltos ar net pilkos spalvos. Išbandykite plokštes, „valance“ ar net susiejimo stilius.