Visada buvo manoma, kad užuolaidos papuošia namo kambarį vienu žingsniu toliau. Jie ne tik apsaugo kambarius nuo saulės spindulių, bet ir suteikia privatumo. Užuolaidos taip pat suteikia jūsų namams grakščios išvaizdos. Yra įvairių rūšių užuolaidos – paprastos, atspausdintos, siuvinėtos, aplikacijos ir tt Kiekviena iš jų turi savo malonę ir eleganciją.

Naujausios skirtingų dizainų siuvinėtos užuolaidos:

Čia yra keletas pavyzdžių, kurie parodys jums įvairių rūšių siuvinėtas užuolaidas.

1. Smėlio spalvos siuvinėta uždanga:

Tai smėlio spalvos moderni siuvinėta užuolaida. Jame yra išsiuvinėtos spalvingos užuolaidos. Ši smėlio spalvos užuolaida jūsų kambariui atrodo elegantiška. Užuolaidų medžiaga yra aukštos kokybės ir ekologiškas linas. Ši užuolaida gali užtamsinti kambarį iki 50–60 proc..

2. Šampano mėlyna gėlių siuvinėta uždanga:

Šampano mėlyna siuvinėta užuolaida atrodo grakščiai. Jame yra gėlių raštai, kurie yra išsiuvinėti ir įspausti. Jis turi dvi pakopas, iš kurių viena yra permatoma užuolaida, pasižyminti išskirtiniu siuvinėjimo darbu. Skaidrus užuolaidų audinys yra minkštas ir lygus. Antroji pakopa pagaminta iš poliesterio & medvilnės medžiaga, kuri yra ekologiška ir draugiška odai. Užuolaidos yra gerai izoliuotos ir sumažina triukšmą.

3. Rožių siuvinėta lango užuolaida:

Tai siuvinėta lango užuolaida, pririšta atspalvio stiliaus. Šios užuolaidos turi gražias ir įmantrias gėles su išsiuvinėtais žaliais lauro lapais. Juos lengva prižiūrėti ir galima plauti skalbimo mašinoje. Valantė nukirto siuvinėjimą su siena. Sujungimai yra reguliuojami, kad būtų galima kontroliuoti į kambarį patenkančią šviesą.

4. Siuvinėtos lininės užuolaidos:

Šie skalbiniai yra lygūs ir gerai pinti. Tai sukuria nuostabią aplinką, taip pat filtruoja kenksmingus saulės spindulius ir sumažina triukšmą. Šios užuolaidos puikiai atrodo miegamajame ir svetainėje. Jo apačioje yra puikus mėlynas siuvinėjimo darbas, kuris papildo aprangą. Pateiktos metalinės tarpinės yra atsparios rūdims.

5. Romos siuvinėtos langų užuolaidos:

Tai romėniško tipo siuvinėta balta uždanga. Jie puikiai papildo plokščius langus. Jame yra kopėčių diržas, skirtas aukščiui reguliuoti, kaip ir žaliuzės. Jis pagamintas iš 100% poliesterio medžiagos, ant sienų yra puikus siuvinėjimas gėlėmis. Jis turi ribotą kirpimo darbą, kuris sukuria švelnų efektą.

6. Baltos siuvinėtos šilko užuolaidos:

Jūs tikrai gausite šią baltą siuvinėtą užuolaidą savo kambariui. Jie yra labai unikalūs ir prabangūs. Ši balta siuvinėta permatoma užuolaida yra siuvinėta baltais šilko siūlais, kurie suteikia blizgesio. Jie taip pat yra gana ekonomiški ir lengvai valdomi. Jie praleidžia šviesą, tačiau vis tiek palaiko kambarį vėsų ir malonų.

7. Smėlio spalvos siuvinėtos permatomos užuolaidos:

Tai viena uždanga, kurios niekada nepaleisi. Tai labai gerai dera su kambariais, kuriuose yra mediniai baldai, kurie yra poliruoti rudos arba baltos spalvos baldai. Jis turi savitą siuvinėjimo darbą, kuris suteikia užburiantį efektą ir išryškina kambarį, todėl jis atrodo elegantiškas.

8. Medvilninės siuvinėtos užuolaidos:

Čia yra nuostabi medvilnės siuvinėta užuolaida. Tai rankų darbo siuvinėtos užuolaidos, kuriose vilnos siūlai naudojami įgulos siuvinėjimo darbams. Užuolaidų audinys yra sunkus ir storas grynos medvilnės su įmantriais siuvinėjimo darbais.

9. Kreminės siuvinėtos užuolaidos:

Tai tikrai prabangi kreminės spalvos užuolaida. Jame yra nuostabiai sodrios ir ryškios raudonos siuvinėtos gėlės. Gėlė tampa patrauklesnė, jos viduryje susiuvamas gražus perlas. Antraštė yra klostinio tipo. Jame taip pat yra puikus raudonas ir baltas perlų kaklaraištis, o tai užuolaidai suteikia tikro grožio.

Užuolaidos gali būti naudojamos įvairiai – jos linkusios reguliuoti tiesioginę saulės šviesą, kuri kartais gali būti dirginanti, jos sustiprina jūsų namų grožį, išlaiko kambarius vėsius, taip pat išlaiko namų privatumą, neleisdami pašaliniams asmenims matyti vidų. Dėl visų šių priežasčių turėtume pasirinkti tinkamą uždangą, kuri atitiktų visus reikalavimus.