Užuolaidos yra puikus būdas pridėti spalvų ir grožio jūsų namuose. Jie ne tik gali visiškai pakeisti jūsų kambarius, bet ir pakels jūsų nuotaiką bei padės atsipalaiduoti jūsų erdvėje. Tačiau spalvos vaidina svarbų vaidmenį nustatant jūsų susidomėjimą savo namais. Geltona yra džiaugsmo ir saulės spalva ir atspindi laimę.

Naujausi & Nuostabūs geltonos užuolaidos dizainai namams su nuotraukomis:

Jei ieškote gražių geltonų užuolaidų savo namams papuošti, jūsų paieška baigiasi čia. Čia pažvelkite į mūsų 9 mielas geltonas užuolaidų plokštes namams su vaizdais.

1. Geltonos ir baltos tarpinės:

Šis geltonų ir baltų užuolaidų komplektas pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio audinio. Ši atspausdinta užuolaida yra pusiau permatoma, tačiau užblokuoja 100% saulės spindulių, jei saulės spinduliai tiesiai į jūsų langą nepatenka, sumažina triukšmą ir veikia kaip švelnus šilumos izoliatorius. Šis gaminys turi SS tarpiklius, todėl jį lengva pakabinti ant langų.

2. Geltonos „Voile“ strypų užuolaidos:

Šis šviesiai geltonų užuolaidų komplektas pagamintas iš aukštos kokybės medvilninio audinio. Geltonas ir baltas užuolaidas lengva pakabinti ir plauti įprastu plovikliu. Pusiau skaidrus audinys neuždengia daug saulės spindulių. Šios visiškai atspausdintos užuolaidos atrodytų geriausiai jūsų languose, praleidžiant mirgančią šviesą.

3. Prancūziškos Voile gėlių užuolaidos:

Šios gėlių raštuotos prancūziškos voile užuolaidos yra iš aukštos kokybės audinio. Šios geltonos ir baltos užuolaidos gali būti naudojamos kaip durys/langas, kaip vitrinos fonas arba kaip kambario pertvara. Dviejų plokščių rinkinys leidžia jį užbaigti, o atidarymas iš kairės ir dešinės pusės yra lengvesnis SS kilpomis.

4. Motyvų spausdintos užuolaidos:

Ar esate aistringas gamtos grožio gerbėjas? Šis garstyčių geltonų langų užuolaidų rinkinys iš medvilninio audinio išryškins jūsų kambario dekorą. Šiame subtilaus gėlių rašto rinkinyje yra nerūdijančio plieno kilpos, todėl lengva atidaryti ar uždaryti užuolaidas. Sumaišykite „n“ su savo baldų atspalviais ir žavėkitės rafinuotu skoniu.

5. Geltonos ir pilkos ilgos užuolaidos:

Šiame rinkinyje yra keturios gėlėmis margintos ilgų durų užuolaidos, pagamintos iš poliesterio audinio. Šios blaiviai geltonos pilkos spalvos užuolaidos jūsų miegamajame/svetainėje sukuria ramią atmosferą ir suteikia privatumo ar asmeninės erdvės poilsiui. Poliesterio audinį lengva prižiūrėti ir galima skalbti rankomis/skalbimo mašina. Viršutinė tarpinė leidžia lengvai judėti.

6. Pakopinės langų užuolaidos:

Papuoškite savo virtuvės langą šiuo aukštos kokybės 100% pakopos medvilnės užuolaidų rinkiniu. Gražus raminančių geltonos, mėlynos ir žalios spalvų hortenzijos gėlių raštas suteikia malonumo jūsų virtuvei/valgomajam. Šios mėlynos ir geltonos spalvos užuolaidos yra išklotos, todėl yra mažai sunkios ir puikiai kabo. Lengva prižiūrėti ir sausai valyti.

7. Metalo spausdinimo uždanga:

Geltonas metalinis spausdinimo lango skydas puikiai tinka jūsų namų dekoravimui, suteikiant paprastą, tačiau šiuolaikišką išvaizdą. Šioje užuolaidoje yra poliesterio medvilnės mišinys, tekstūruotas krepšio pynimo audinys, filtruojantis reikiamą šviesos kiekį. Sidabrinės tarpinės leidžia lengvai jas pakabinti, atidaryti ir sklandžiai uždaryti.

Tai puikiai tinka svetainei.

8. Geltonai pilkos tamsos užuolaidos:

Šis geltonos pilkos spalvos užuolaidų rinkinys yra geometrinės spalvos užtemdytos langų užuolaidos. Ši kambario tamsinanti užuolaida turi baltą putplasčio pagrindą, todėl ji yra efektyviai energiją taupanti nuo karščio ir šalčio, iki 80% filtruojanti šviesą ir sumažinanti triukšmą. Be to, jis suteikia jums puikų privatumą, neleisdamas kitiems įsitraukti į jūsų privatumą.

9. Karikatūrų spausdinimo užuolaidos vaikų kambariui:

Šios puošnios spalvingos tamsios užuolaidos pagamintos iš poliesterio audinio. Šis geltonų tamsių užuolaidų rinkinys paverčia jų asmeninį kambarį stebuklų šalimi. Šios užuolaidos ne tik neleidžia saulės spinduliams, bet ir apsaugo nuo šurmulio šurmulingame gyvenime, taip pat neleidžia į kambarį patekti gatvės lempoms ar priekinių automobilių žibintams..

Užuolaidos ne tik pagerina jūsų kambarių grožį, bet ir spalvos vaidina svarbų vaidmenį apibrėžiant jūsų skonį ir susidomėjimą savo namais. Geltona yra ryškiausia spektro spalva ir sukelia šildantį efektą, žadindama linksmumą.