„Valance“ užuolaidos yra tam tikra kiliminė danga, uždengianti tik lango viršų. Į jį neįeina visa uždanga. Šį skliautą galima pakabinti kartu su užuolaida. Nors kartais mažai žmonių pakabino valentę vieni. Tai yra dekoravimo dalis. Tai leidžia papuošti langą ir yra tarsi papildomas papuošimas. Šis papildomas blizgesys atrodys labai įspūdingai.

Modernus & Gerai atrodančios „Valance“ užuolaidos namams:

Pristatomos 9 populiariausios užuolaidos, kurios gali patraukti žiūrovų dėmesį.

1. Elegantiškos „Valance“ užuolaidos gyvenamajam kambariui:

Tai elegantiška sulankstoma stiliaus užuolaida svetainei. Abiejuose strypo galuose kabo viena uždanga. Ir ant užuolaidų strypo ši uždanga gražiai apklijuota. Užuolaidų puošmena papuošta maivymu, kuris yra šios užuolaidos akcentas. Išbandykite šią užuolaidą pagal savo svetainės ar miegamojo interjerą.

2. „Floral Valance“ uždanga:

Tai žavi šilko audinio virtuvės užuolaida. Grynai balta uždanga susideda iš gėlių atspaudo. Vidinis audinys yra paprastos raudonos spalvos, kuri palaiko išorinę užuolaidą. Užuolaidos gražiai išdėstytos ant užuolaidų strypo. Išbandykite šį kambarį šalia savo sodo lango.

3. Tradicinė „Valance“ uždanga:

Tai pilka valanso užuolaida, turinti kietą pilką atspalvį. Kiekvieną langą sudaro dvi paprastos pilkos užuolaidos, pakabintos iš abiejų pusių. Net sienoje yra tos pačios pilkos spalvos dizaino tekstūros. Abiejuose languose yra pasukamos pilkos šviesos užuolaidos. Įsigykite šią užuolaidą, kad profesionaliai atrodytumėte savo namuose ar biure.

4. Patikrina „Valance“ uždangą:

Tai miegamojo užuolaidos su skliausteliais su rožiniu paprastu skliautu, ant kurio yra geltonas raštas. Vidinė užuolaida yra tikrinamo dizaino su skaidriu audiniu. Valanso užuolaida yra labai dailiai dekoruota. Užuolaidą papildo didelis drugelis, pritvirtintas prie strypo. Vaiko miegamasis spindės tokio tipo užuolaidomis.

5. Dekoratyvinės „Window Valance“ užuolaidos:

Šią lango šoninę užuolaidą patrauklesnis sukuria kūrybingas dėžutės raštas. Tai labai įspūdinga užuolaida. Užuolaidoje yra suspaudimo siūlė ant stulpo. Užuolaidos laikomos sūpuojamoje rankoje ir nukris, kai norėsime uždengti langą.

6. Prabangios ilgų užuolaidų užuolaidos:

Ši ilga užuolaidų užuolaida yra tokia prabangi ir turi jaukią baltos ir raudonos spalvų derinį. Baltoji užuolaida pakabinama, o raudona uždanga apvyniojama, sukuriant sluoksnio raštą. Per raudoną taip pat vėl uždengta balta uždanga.

7. Nėriniai „Valance“ uždanga:

Tai balta valanso užuolaida, ant kurios pritvirtintas nėrinių audinys. Ši gryna balta uždanga šviečia ryškiai. Užuolaidos galas dekoruotas nėrinių gėlių rašto dizainu. Šie gėlių nėriniai ant baltos užuolaidos atrodo malonūs.

8. „Lucid Valance“ uždanga:

Tai vientisa uždanga su skliautais ant dviejų tipų audinių. Skaidrios užuolaidos viduje yra skaidrios baltos spalvos. Išorinėje uždangoje yra nuostabus didelis spausdinimas. Valantui yra nupjautas pusmėnulis, jis taip pat turi didelį spausdinimo dizainą.

9. Šiuolaikinė „Valance“ uždanga:

Šis užuolaidų stilius yra nuostabus. Mėlyna valanso užuolaida yra baltos spalvos kryžminio dizaino. Langas turi tik užuolaidą, uždengiančią tik viršutinę lango dalį. Ši pusiau atvira uždanga leis jums pamatyti pro langą.

Kaip matėme, kai kurios valanso užuolaidos yra paprastos, o kai kurios – su atspaudais. Ant valanso gali būti įvairių spaudinių. Ši papildoma užuolaida, žinoma kaip „valance“, taip pat gali būti naudojama viršutinei pagrindinės užuolaidos daliai paslėpti. Tai išryškins jūsų pagrindinę uždangą.