Pixie saç modelleri şu anda moda sahnesini yönetiyor. Perilerin hikayesi, peter pan ve peri perisi Tinkerbell’in en sıcak yaz modası görünümünü sallamaya devam edeceği çocuk hikaye kitabı sayfalarına kadar uzanıyor. Genellikle bunların uzunluğu sınırlıdır, ancak kısa kesilmiş çocuktan sahte bob’a kadar değişebilir. Pixies sadece ideal bir yaz gurusu değil, aynı zamanda bir trend belirleyicidir. Uzun bukleli bir kadının güzelliği simgelediği günler geride kaldı. Çeşitli pixie saç modelleri tur atarken, işte sansasyonel pixies listesi.

1. Açısal Görünüm:

uzun peri saç modelleri1

Köşeli peri sadece gösterişli yan kilidi için değil, aynı zamanda trend belirleyen saç modeli için de birçok kişinin tercihidir. Genellikle saç uçtan ayrılır ve mükemmel bir şekilde kesilir ve şekillendirilir, böylece kilidin bir tarafı kısmen dikkatsizce yüze düşer ve saçın geri kalanından dışarı fırlar.

2. Pixie Shag Saç Modeli:

uzun peri saç modelleri2

Tüylü saç kesimi, saçın bittiği veya buklelerin dikkatsizce karışık ve dağınık bir şekilde düştüğü ve genellikle yatak başı hissi veren tüy görünümünden ilham almıştır. Bu peri, üst katmanın kısa ve net olduğu ve alt katmanın altına düştüğü katmanlar halinde yapılır..

3. Çift Kilit Görünümü:

uzun peri saç modelleri3

Bu peri görünümünde, saçlar, çoğunlukla yan kilitler alın boyunca dikkatlice örtülür, ancak köşeli görünümün aksine, bu sefer her iki taraf da saçın geri kalanından daha uzun olmaya gönüllü olmuştur. Arkadaki saç, ensenin hemen üzerinde kısa biter.

4. Bir Funk ile Pixie:

uzun peri saç modelleri4

Genellikle bir rock konserinin kalabalığı arasında görülen funk pixies çok nadirdir ancak yine de bir stil ifadesidir. Buradaki saçlar düzgün ve düz ve ensede biten diğerlerinden farklı olarak, bu saç her zamankinden biraz daha uzun, sonuna kadar gidiyor. Başın tacı, ancak yumuşak kısa bir kilit sporu yapar..

5. Daha Kalın Saç:

uzun peri saç modelleri5

Daha kalın başlı güzellikler için buradaki peri, tipinde mükemmeldir. Saç, tüm demet ensede bitiyor ve bir tarafı kulakların hemen üstünde kısa ve kabarık kesilirken diğer yarısı alnın tamamını kaplıyor ama yanaklara kadar gidiyor..

6. Yan Dalga:

uzun peri saç modelleri6

İşte bu peride, saçın diğerlerinden farklı olarak düz veya sinirli olmadığı, daha ziyade yumuşak bir dalga veya sonunda size biraz daha kadınsı bir yanı gösteren bir kıvrılma olduğu tarafta farklı bir kilit seti görüyoruz. Genellikle bu saç stilleri, görünümün etkisine eklemek için sevimli bir klipsle şekillendirilebilir..

7. Tüy Perisi:

uzun peri saç modelleri7

Bu peri, saçın kısa ve sinirli olduğu başın geri kalanında donanma kesimli bir tıraş sporu yapıyor. Saçlar tepeye doğru kıvrıldıkça yavaş yavaş uzamaya başlar. Ön tarafta, saçlar, saçları yandan fırçalamanıza izin verecek şekilde hafifçe bir tüy kilidine kesilir. Katmanlardaki kilit, stili gösterirken kesinlikle yoğunluğu kanıtlayacaktır..

8. Kız Gibi Bir Taraf:

uzun peri saç modelleri8

Buradaki peri, en iyi ihtimalle, biraz kız gibi, en son trendleri karıştırır ve klasik bir tarz oluşturur. Bu görünüm, yumuşak bir şerit bant veya bir klips ile vurgulanabilir..

9. Yenilikçi Peri:

uzun peri saç modelleri9

Sharon taşlı Miley Cyrus saç modeli, birçok ünlünün onayladığı ve bundan bir görünüm yaratan oldukça ünlü bir görünüm, işte yanları traşlanmış ve pürüzsüzleştirilmişken yumuşak bir Mohawk’a sahip hipster peri görünümü.