Uzun saç umurumda değil, bu neslin en önemli marşı ama yine de birkaç aksesuarın kimseye zararı olmaz. Genellikle, bu mevsimlere hükmeden yatak başı görünümü veya saç kesimi dünyasını şaşırtan asimetrik görünüm olurdu, ancak klasik görünüm her zaman görünümü renklendirmek için birkaç aksesuar kullanımının etrafını sarar. Bugünkü makale, yay kullanımıyla ne kadar uzun saçın bu kadar iyi gideceği hakkında. Papyon gibi fiyonklar saçınıza sevimli bir görünüm katan bir saç aksesuarıdır ve bu nedenle bugünün makalesi, arkadaş olarak fiyonk isteyen tüm uzun saçlı güzeller içindir..

Uzun Saç Yay Stilleri:

1. Yarım Midilli:

uzun saçlı yay1

Yaylar, en basit olanları bile, her saç stilini iyi gösterir. Yarım midilli yapabileceğiniz ve sadece bir fiyonk ekleyerek ona özel bir görünüm kazandırabileceğiniz klasik bir örnek. Şimdi işin püf noktası, saçın yarısını toplayın ve geri kalanı aşağıda olacak şekilde yarım midilliye bağlayın. Güzel görünmesi için bir yay ekleyin.

2. Parıltılı Görünüm:

uzun saçlı yay2

Şimdi balo için elbisenizi hazırladınız ama şimdi ihtiyacınız olan en önemli şey, görünüşe uygun doğru saç modeli. Uzun, serbest saçlı bir görünüm tercih etmek istiyorsanız, neden saç tokasını arkasında büyük bir ışıltılı fiyonk ile şık bir hale getirmiyorsunuz. Görünüme biraz bukleler de ekleyin.

3. Eğik Midilli:

uzun saçlı yay3

Basit bir midilli, arkasına eklenen basit bir küçük fiyonk ile çok daha sevimli hale getirilebilir. Günlük saç modelleri sizi sıktığında, tam anlamıyla sizi destekleyecek bir fiyonk aksesuarına sahip olun. Sadece saçınızı geriye doğru fırçalayın ve ardından kravata bir kurdele fiyonk takın..

4. Örgülü Yay:

uzun saçlı yay4

Bu görünüm için önce saçınızı düzleştirerek başlayın ve yerleşmesine izin verin. Şimdi ön kilitle başlayın ve örmeye başlayın. Ön tarafla işiniz bittiğinde, sabitleyin ve diğer taraftan başlayın. Hatta ikinci bir örgü katmanı ekleyebilir ve arkasına hepsini bağlamak için bir kravat kullanabilirsiniz. Şimdi diğer kısım için, bağı örtmek için yayı kullanın..

5. Yay Altında:

uzun saçlı yay5

Bu görünüm için tek yapmanız gereken saçlarınızı dağınık bir topuz yapmak. Buradaki saç modeli yayı sadece aksesuar olarak kullanıyor. Önce geriye doğru fırçalayın ve saçınızı toplayın. Bu tam görünümü elde etmek için saçınızı iki parçaya ayırarak başlayın. İkisini de örün ve şimdi bir topuz halinde yuvarlayın. Aşağıdaki yayı ekleyin.

6. Saç Yayı:

uzun saçlı yay6

Bunca zaman sadece bir aksesuar olarak fiyonk kullandık ama bu yazıda saçın kendisinin bir fiyonk haline dönüştüğünü görüyoruz, böylece artık ek bir aksesuar olarak kullanmak zorunda kalmadan bir yay sporu yapabilirsiniz. Bu görünüm için karmaşık düğümleri ve detayları bilmeniz gerekiyor ve hepiniz hazırsınız..

7. Yay Topuzu:

uzun saçlı yay7

Fiyonklu topuz üstteki saç modeliyle aynı ama burada saçın tamamından bir fiyonk yapmak yerine topuzu ana odak olarak kullandık. Bu görünümü elde etmek için tek yapmanız gereken bir topuzu düzgün bir şekilde bağlamak, ancak bir kilit açık bırakmayı unutmayın. Kilidi kullan şimdi bir örgü yap.

8. Yay Bandı:

uzun saçlı yay8

Bu basit bir aksesuar kadar bir saç modeli değil. Bu, bandın bir retro fiyonk bandında sona erdiği önceden yapılmış veya yapılmış bir saç bandıdır..

9. Yan Yay:

uzun saçlı yay9

Bu görünüm için, kenarını örerek başlayın ve bu sırada karışıma bir saç kurdelesi yay eklemeye çalışın. Sonunda örgüyü bir kravatla sabitleyin ve ardından şeridi üzerine bağlayın..