Hepimiz uzun dalgalara ve buklelere sahip olmayı hayal etsek de, bunu yönetmek oldukça zor olabilir. Uzun saçlar için bu günlük saç modelleri bir kurtarıcıdır. İster yoğun iş programları için yoğun bir şekilde koşuyor olun, ister gündelik gezilere çıkmak zorunda olun, bu saç modelleri ve saç modelleri zarif, göz kamaştırıcı ve güzeldir..

Uzun Saçlı Kadınlar İçin 9 Basit Günlük Saç Modeli:

Bu listeye bir göz atın ve onları bizim kadar seveceksiniz!

1. Bandanalı Örgüler:

uzun saçlar için günlük saç modelleri

Bu, vintage bir dokunuşla eğlenceli ve yaygarasız bir saç modeli. Sadece renkli ve parlak bir bandana alın ve saç bandı gibi bağlayın. Bandananın kalan uçlarını alın ve örgünüze uygulayın. Bu sadece saçınızı yerinde tutmakla kalmayacak, aynı zamanda örgünüze biraz hacim katacaktır..

2. Pretzel Çöreği:

uzun saçlar için günlük saç modelleri

Sonsuzluk topuzu olarak da bilinen bu, günlük olarak çıkarılabilen şık bir görünüm. Orta yükseklikte bir at kuyruğu yapmak ve onu sonuna kadar bükmekle başlar. Şimdi bükümlü saçları istenilen şekle sokarak ve tokalarla sabitleyerek sonsuzluk ilmeklerini oluşturun. Son olarak, en az çabayla ilk ve uygun görünmek için topakları ve tümsekleri düzeltin.

3. Kafa Bandı Örgü:

uzun saçlar için günlük kolay saç modelleri

Bu, podyumda ve kırmızı halı galalarında dalgalar yaratıyor. Çok basit bir şekilde, kafa bandı görünümü veren kafa çerçevesinden aşağıya doğru uzanan bir Fransız örgüsüdür. Basit tutabilir veya yüzünüzün etrafında biraz daha doku ve çerçeveleme için tepeyi kızdırabilirsiniz..

4. Dağınık Yan At Kuyruğu:

günlük uzun saç modelleri

Dağınık yan atkuyruğu, gerçekten çok az veya hiç zaman gerektirmeyen en iyi dağınık saç modelleridir. Saçınızı tek taraftan at kuyruğu şeklinde toplayabilirsiniz. At kuyruğuna hacim eklemek istiyorsanız, uzunluğuna biraz bukle ekleyin veya daha yumuşak bir görünüm için uzunluğu geriye doğru fırçalayın. Vaktiniz varsa biraz puf ekleyin.

5. Örgülü Topuz:

uzun saçlar için basit günlük saç modelleri

Dışarıda ve dışarıda bir örgü aşığıysanız, bu trend kesinlikle saçlarınız için. Sadece bir örgü yapın ve topuz şeklinde toplayın. Bu stilin sınırsız varyasyonları olabilir. En şık çeşidi ise ters örgülü topuzdur. Sadece ensenin üstünden tepeye kadar örmeye başlayın ve kalan saç, ruh halinize ve elinizdeki zamana bağlı olarak bir üst düğüm veya bir çorap topuzu oluşturmak için kıvrılabilir..

6. İç Dışa Pony:

günlük uzun saç modelleri

Hareket halindeyken stil eklemenin en iyi yolu budur. Sadece gevşek bir at kuyruğu yapın ve uzunluğu at kuyruğu tabanının ortasından ters çevirin. Arkada güzel bir kıvırcık desen oluşturur. Bu görünüm, taze görünmesini sağlamak için gün içinde birçok kez yenilenebilir ve yeniden yapılabilir..

7. Kapalı Midilli:

uzun saçlar için kolay günlük saç modelleri

Çok şık görünen başka bir zahmetsiz stil. Sadece bir at kuyruğu bağlayın ve elastikliği örtmek için birkaç tutam tutun. Ayrıca daha sağlam bir tutuş için bir örgü ile kaplayabilir ve bir tel toka ile sabitleyebilirsiniz. Daha fazla etki eklemek için, moda dergilerinden daha parlak bir at kuyruğu elde etmek için orta derecede ısı ve bol miktarda saç serumu olan bir düzleştirici kullanın..

8. Büyük Çift At Kuyruğu:

uzun saç günlük kolay saç modelleri

Bu, ince saçları yumuşatmak için hacim ekler ve ona ek bir uzunluk verir. En yüksek midilli, aşık midillinin daha köpüklü bir versiyonudur. Kabarıklık, daha fazla vücut ve uzunluk vermek için alt at kuyruğunu kaplar. Retro Bardot’tan ilham alan bir görünüm.

9. Dağınık Arı Kovanı:

uzun saçlar için günlük updos

Arı kovanı tamamen arka fırçalama ve ekstra hacim ile ilgilidir. Sadece tacı geri fırçalayın ve yığın. Uzun kahküllerle örtün ve başınızın arkasındaki pimlerle sabitleyin.

İster düz ister dalgalı olsun, onu muhteşem tutmak, tüm dikkatleri kendi yönünüze çevirmek için yeterlidir..