Genellikle, uzun bir saçla, açık bir serbest stil sporu yapmak istersiniz ve bu saç kesimiyle başka nasıl iyi çalışacağınızı merak ediyorsunuz. Bu nedenle, verilen bu saç stillerinden bir ipucu alın ve açık saç görünümünü endişelenmeden sallayın..

Uzun açık saç modelleri her zaman çok yönlü olmuştur ve kusursuz bir şekilde klasik ve zarif bir görünüm kazandırmıştır. İster bir etkinlik partisi, ister geziler veya resmi kıyafetler olsun, uzun açık saç modelleri çoğu kadının her zaman en çok tercih ettiği şey olmuştur..

Uzun saçlar için son moda ve en iyi açık saç modellerinden oluşan bu listeyle, umarız yeni fikirleri tam istediğiniz gibi bulmuşsunuzdur.!

Uzun Açık Saçlı Kadın İçin 9 Basit Saç Modeli:

Uzun saçlar için en iyi 9 açık saç modeline bakalım..

1. Şık Aşağı Kilitler:

Uzun Saçlar İçin Kolay Açılan Saç Modelleri

Bu, uzun ince saçlar için yeterince kolay bir saç modeli. Saçı ortasından ayırın ve iyice tarayın. Biraz hacim eklemek için kısa katmanları veya ön kilitleri bile seçebilirsiniz. Saç spreyi, gereksiz saç kıvrılmasını önlemek için kesinlikle saçı yumuşatır..

2. Doo-Rag Hippisi:

Uzun Açık Saçlı Bayanlar İçin Basit Saç Modelleri

Kusursuz mutlu hippi görünümü için, yaz öğle saatlerinde Aztek desenli yumuşak beyaz kravatlı bir bornoz ve ya da bol beyaz bir bluz ile bu saç stilini deneyin. Hafif bir dalgalılık elde etmek için saçınız için bukle maşası kullanmayı deneyin ve ardından bu görünümü elde etmek için başınızın etrafına bir bez veya fular bağlayın..

3. Sahte Taraf Parçası:

Kadınlar için uzun açık saç saç modelleri

Bu saç modeli için bol bol alay etme ve biraz daha saç spreyi yapman gerekiyor. Saçınızı bir tarafa ayırın ve saçınızda büyük bir hacim kazanmak için alay etmeye başlayın. Şimdi hacmi sabitlemek için saç spreyi kullanın. Genellikle duruma göre değerlendirerek, bu görünüm için bir veya iki aksesuar ekleyebilirsiniz..

4. Gevşek Bukleler İçin Git:

açık uzun saç modeli

Başlık, bu saç stilinin tüm amacını kanıtlamak için yeterliydi. Curl her zaman saçınızın görünümünü güzelleştirir ve saçınıza yumuşak bir hacim kazandırır. Bunun için buklelere ipuçları eklemek için güçlü bir rulo veya bukle maşası kullanın. Oval bir yüze sahipseniz saçınızı ortadan ayırın ve kalp şeklinde veya elmas şeklindeki bir yüz için yandan süpürülmüş kakül kullanın..

5. Yumuşak Katmanlar:

uzun açık saç modelleri

Bu saç modelinde yan patlamalar hızla bir tarafa süpürülür. Bu, iç tarafında yuvarlanmış yumuşak künt patlamalara sahip klasik katmanlı bir saç modeli. Saçın yandan süpürülmesi veya yandan ayrılması, katmanlı görünüm her zaman yan ayırmalarla iyi gittiğinden, stile bir doku ekler. Hatta bir değişiklik için görünümü düzeltebilir veya kakülleri dışarıda kıvırabilirsiniz..

6. Füzyon Karışımı:

uzun açık saçlar için saç modeli

Kısa bluzunuz ve kot pantolonunuzla hazırsınız ve konserden önce eksik olan tek şey, ona uygun mükemmel bir saç modeli. Dışarıdaki yumuşak kış, saçlarınızı açık ve özgür tutmanızı istiyor ama siz saçınıza heyecan verici bir şok katacak yumuşak ve doğal bir görünüm istiyorsunuz. Patlama ve örgüler kullanın ve hayat ekleyin.

7. Eski Dalgalar:

açık uzun saç stili kadınlar

Başınızın bir köşesinden bir yan ayırma seçin ve ardından saçı iyice tarayın. Bu saç modeli yumuşak ve oldukça doğal bir görünümü bünyesinde barındırmaktadır. Pürüzsüz dalgalar eklemek için bukleler ve yumuşatıcılar kullanın. Bu saç modeli bir şekilde ışıltılı önlükleri olan bağ kızlarına benziyor ve şimdi bu görünümü de elde edebilirsiniz..

8. Ön Patlamalar:

kadınlar için uzun saç modeli

Bu, senin gibi güzel bir kız için, zekânın zarafetle karıştığı mükemmel bir saç modeli. Bunlar yoğun Fransız tarzı ön patlamalar ancak bu görünüm için katmanları da kullanabilirsiniz..

9. Sahil Dalgaları:

uzun açık saçlı kadınlar için saç modeli

Plaj dalgaları, katmanlar ve dalgalar arasında bir yerdedir, ancak hafif bir hippi dokunuşuyla. Bunlar hafiftir ve hacimle gelir.