Santuokos Indijoje yra vienas gražiausių įvykių. Daugeliui santuokų yra tam tikras aprangos kodas. Vyras vilki dizainerės kurtos pižamą, o moterys – sarį arba lehengą. Dizaineriai ieško naujų kurta pižamos stilių. Mes gausime daugybę dizaino iš skirtingų medžiagų. Taigi, kai mes pasirenkame vieną savo santuokai, būtinai pasirinkite geriausią, nes tai yra kartą gyvenime.

Stilinga ir graži vyriška Kurta pižama vestuvėms:

Čia yra keletas pasirinktų geriausių 15 dizainerių kurtos pižamų santuokai.

1. Spausdinta mėlyna Kurta pižama:

Spausdinta mėlyna Kurta pižama

Tai stilinga kurta pižama vestuvių dizainui. Tai mėlynos spalvos suknelė su gražiu siuvinėjimu iškirpte ir užpakalinėje pusėje. Pridedama juoda pižama. Su juo galite dėvėti skarą, kad pagerintumėte savo išvaizdą. Tai paprastas dizainas su stiliumi ir malonumu.

2. Kurta pižama su „Modi Jacket“:

Kurta pižama su „Modi Jacket“

Tai kurta pižama su striuke vestuvėms. Tai graži raudona kurta su kreminės spalvos pižama. Striukė yra „Modi“ stiliaus striukė su gražiu siuvinėjimu ant iškirptės. Visa striukė yra gražiai suprojektuota. Jis pagamintas iš žakardo ir džiuto šilko medžiagos. Dėvėkite tai ir būkite stilingi.

3. „Blue Designer Wear Kurta“ pižama:

„Blue Designer Wear Kurta“ pižama

Tai graži kurta pižama santuokai. Komplekte yra blizgučiai ir siuvinėjimai ant iškirptės ir apykaklės. Netgi nugarėlė taip pat išsiuvinėta dizainu. Jį galite pasirinkti kaip vestuvių drabužį. Mėlyna spalva pagerins jūsų išvaizdą. Medžiaga – žakardas ir meno šilkas. Mėlynos ir baltos spalvos derinys atrodo nuostabiai.

4. Dizainerė Kurta Pajama:

Dizainerė Kurta Pižama

Tai dizainerės kurta pižama vestuvėms. Tai naujausias Pakistano dizainas, kurį galite pasirinkti kaip vestuvių drabužius. Tai kreminės spalvos siuvinėjimas visu kūnu su balta pižama. Ši suknelė leidžia jums spindėti prieš kitus. Dėvėkite šią ypatingą suknelę savo ypatingą dieną.

5. Dizainerio šilko Kurta pižama:

Dizainerio šilko Kurta pižama

Tai madinga kurta pižama santuokai. Tai tradicinis dizainas su siuvinėjimais. Ši kreminė spalva yra dažna daugelio santuokų spalva. Iškirptė yra siuvinėta ir pagaminta iš šilko medžiagos. Pasirinkite tai, ką dėvėti savo santuokoje, ir suteikite sau nuostabią išvaizdą.

6. Išskirtinis vestuvių drabužių dizainas:

Išskirtinis vestuvių drabužių dizainas

Tai vestuvių kurta pižama jaunikiui. Tai ryški spalva su beveik balta pižama. Iškirptė ir apykaklė yra išsiuvinėta gėlėto dizaino. Šią suknelę, pagamintą iš meninio šilko, galite pasirinkti kaip vestuvinę aprangą. Pagerinkite savo stilių pasirinkdami ryškias spalvas.

7. Dizainerių vestuvės Kurta pižama:

Dizainerių vestuvių Kurta pižama

Tai vyrų kurta pižama vestuvėms. Tai naujausias dizainas, kurį galite išbandyti savo santuokai. Tai tamsiai mėlynos spalvos kurta pižama su papuošta skara. Jaunikis šioje suknelėje atrodys nuostabiai su tinkamais batais. Apykaklės kaklas ir rankovių galai yra išsiuvinėti, o tai yra priekinė atviro tipo kurta.

8. Kurta pižama su „Nehru“ švarku:

Kurta pižama su „Nehru“ švarku

Tai indo-vakarietiška kurta pižama su „Nehru“ striukės dizainu. „Kurta“ pižama yra paprasto dizaino. Jis pagamintas iš šilko medžiagos. Tačiau „Nehru“ striukė atrodo nuostabiai. Jis yra gražaus spausdinto dizaino ir siuvinėjimų. Šią spalvingą suknelę galite dėvėti vestuvėms ir spindėti.

9. Banarasi Kurta pižama:

Banarasi Kurta pižama

Ar esate pasiruošęs būti stilingas savo vestuvėse? Čia yra puikus vyrų vestuvių kurta pižamos dizainas iš Banarasi Jacquard šilko. Tai raudonos spalvos kurta su gražiais darbais. Siuvinėjimai ir atspaudai puikiai atrodo. Jame yra auksinis pižamos derinys, kuris yra tikrai gražus. Tai retas dizainas ir stilingas.

10. Sunkios siuvinėtos vestuvės Kurta pižama:

Sunkios siuvinėtos vestuvės Kurta pižama

Tai dizainerio kurta pižama vyrų vestuvėms. Komplektuojamas su sunkiais siuvinėjimo darbais, todėl jis atrodo nuostabiai. Šis beveik baltos ir kaštoninės spalvos derinys atrodys fantastiškai. Galite pasirinkti kaip vestuvinę suknelę. Santuoka yra graži proga. Taigi, dėvėkite tai, kas daro jus stilingesnį. Kurta yra išsiuvinėta ant rankovių ir priekinės pusės.

11. Paprasto meno šilko Kurta pižama:

Paprasto meno šilko Kurta pižama

Tai paprasto meno šilko kurta pižama santuokai. Tai puikus pasirinkimas kaip vestuvių drabužis. Kurta yra vario spalvos, o pižama – kaštoninės spalvos. Apykaklė ir korpusas išsiuvinėti. Ši suknelė daro jus stilingu jaunikiu ir galite spindėti savo vestuvėms.

12. Mėlyna lino Kurta pižama:

Mėlyna lino Kurta pižama

Tai naujas madingas dizainas, kurį galite dėvėti savo santuokai. Tai tiesaus kirpimo šilko kurta pižamos dizainas. Jis gražiai dekoruotas „Resham“ ir mašinų darbais. Tegul jūsų žiūrovai giria jūsų spalvų pojūtį ir grožį. Tai mėlynos spalvos atspalvio kurta su auksinės pižamos deriniu. Jei norite, galite ieškoti skirtingų spalvų to paties dizaino.

13. Didžiosios vestuvės Kurta pižama:

Didžiosios vestuvės Kurta pižama

Tai kurta pižama santuokai. Tai puikus dizainas, tinkantis jūsų palankiai dienai. Visa raudona kurta yra atspausdinta su siuvinėjimo dizainu. Raudonos ir grietinėlės derinys veikia labai gerai. Išsirinkite geriausią savo vestuvėms

14. Puošni Kurta pižama:

Nuostabi Kurta pižama

Tai madinga kurta pižama vestuvėms. Jis pagamintas iš meno šilko medžiagos. „Kurta“ yra gražiai dekoruota gėlių dizainu. Tai kaštoninės spalvos, kurią galite dėvėti. Spalva taip pat išsiuvinėta puikiu dizainu.

15. Pilka Kurta pižama:

Pilka Kurta pižama

Būkite pasirengę dėvėti geriausią savo santuokai. Tai stilinga vyrų kurta pižama vestuvėms. Tai dizainas, pagamintas iš gražių siuvinėjimų ir siūlų. Šį pilką kaštoninį derinį galite pasirinkti kaip vestuvių drabužį. Būkite žvaigždė pasirinkdami geriausią.

Tai yra keletas geriausių vestuvių kurta pižamų dizaino. Santuoka yra ypatingas įvykis. Norėdami mėgautis gražiomis gyvenimo akimirkomis, rinkitės geriausią aprangą, kuri jums tinka. Visada sekite naujas tendencijas ir dizainą. Būkite universalūs ir stilingi su tomis suknelėmis. Visada būk kitoks nei kiti.