Kiekvienas sezonas atneša savo unikalių iššūkių odai ir musonas nesiskiria. Musonas yra apie drėgmę, prakaitą ir šilumą. Drėgna oda yra židinys, skirtas odos infekcijoms nuo mikrobų ir grybelių. Nuolat kintant temperatūrai, odai reikia ypatingos priežiūros, kad būtų apsaugota nuo visų odos problemų – nuo spuogų iki bėrimų iki grybų. Musono metu oda gali staiga tapti blizgi ir riebi, nuobodu ir sausa arba atvirkščiai. Norėdami apsaugoti odą nuo įvairių problemų, musono sezono metu turime naudoti veido pakuotes.

Paprasti veido paketai musoniniam sezonui:

Čia yra 5 populiariausios veido pakuotės per musoną, skirtos specialiems odos poreikiams patenkinti šį sezoną.

1. Vaadi Herbals šafrano odos balinimo veidas su sandalų ekstraktu:

„Vaadi Herbals“ šafrano odos balinimo veidas su sandalų ekstraktu

Šis veido rinkinys, praturtintas šafranu ir sandalmedžiu, pagerina odos spalvą, sumažina smulkias linijas, raukšles ir pagerina odos elastingumą. Ši veido pakuotė taip pat pašalina nešvarumus, nušlifuoja odą ir suteikia sveikai švytinčią odą.

Ingridientai: Šafranas, sandalų pasta, apelsinų žievelės ekstraktas, ciberžolė, citrinžolių aliejus.

Kaina: 275 INR

2. VLCC papajos vaisių veido rinkinys:

VLCC papajos vaisių veido rinkinys

Papaja yra turtingas papino fermento ir vitamino A. šaltinis. Šis veido rinkinys padeda pašalinti negyvą odą, drėkina ir palaiko riebalų balansą. Be papajos, šiame veido rinkinyje yra arbūzų, persikų, apelsinų ir agurkų ekstrakto, kuris padeda pasiekti sveikesnės odos. Tai taip pat yra vienas geriausių musoninių veido paketų.

Ingridientai: Papajos, agurkų, persikų, apelsinų ir žaliųjų obuolių ekstraktai.

Kaina: 250 INR

3. Shahnaz Hussain šokolado veido rinkinys:

Shahnaz Hussain šokolado veido rinkinys

Praturtintas šokolado esencija, praturtintas alavijo ir greipfrutų ekstraktais, šiame veido rinkinyje taip pat yra alyvuogių ir migdolų aliejaus gėrio. Šis veido rinkinys šveičia, atgaivina ir atjaunina odą. Odos ląstelių aktyvatorius mažina senėjimo požymius, skatindamas ląstelių augimą.

Ingridientai: Kavos sėklos, alavijo sultys, migdolų aliejus, kokosų aliejus.

Kaina: 321 INR

4. „Lotus Herbals Radiant Platinum Cellular Anti-Aging“ veido rinkinys:

„Lotus Herbals Radiant Platinum Cellular Anti-Aging“ veido rinkinys

Šioje veido pakuotėje yra platinos aktyvatorių, kurie skatina kolageną ir apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Tai sumažina odos išbėrimą kaip opos ir spuogai. Rinkinys skatina ląstelių regeneraciją, kuri aktyviai mažina senėjimo požymius, didindama odos elastingumą.

Ingridientai: Pasiflorų vaisių ekstraktas ir koloidinė platina.

Kaina: 1395 INR

5. „Inveda Passion Fruit“ & Šilko baltymų veido rinkinys:

„Inveda Passion Fruit“ & amp; Šilko baltymų veido rinkinys

Šilko baltymų, pasiflorų ir kitų aktyviklių užpildytas veido rinkinys sumažina blyškumą ir skaistina odą. Šis rinkinys apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir neigiamo aplinkos poveikio. Tai suteikia odai natūralų batą, kad jis nuolat švytėtų, ir ištaiso pigmentaciją bei odos dėmes. Taip pat žinoma, kad veido pakuotė apsaugo odą nuo spuogų ir panašių odos protrūkių.

Ingridientai: Pasiflorų vaisių aliejus, šilko baltymai, argano aliejus, manjistos ekstraktas ir vitaminas C..

Kaina: 180 INR

Skirtingi odos tipai turi skirtingus musonų poreikius. Žmonės, turintys riebią odą, turi dažnai plauti veidą arba uždėti šaltą kompresinę pakuotę. Tie, kurie turi sausą odą, turėtų padidinti vandens kiekį, kad ji būtų hidratuota. Rinkoje galima įsigyti daugybę veido paketų, skirtų musonui, tačiau lygiai taip pat įmanoma namuose sumaišyti paprastus veido paketus, skirtus musonų sezonui. Būtinai pakeiskite savo odos režimą, kad patenkintumėte specialius poreikius per musoną ir išlaikytumėte savo odą laimingą ir sveiką.