„Lakme“ yra labai populiarus prekės ženklas Indijoje. „Lakme“ produktai yra žinomi dėl savo kokybės. Veido pakuotė yra būtina visiems. Priklausomai nuo odos tipo, rinkoje yra įvairių tipų veido paketų. „Lakme“ pristato veido paketus visų tipų odai, o jo kaina tinka visiems.

Geriausi „Lakme Face Pack“ produktai sausai, riebiai ir spuoguotai odai:

Čia yra keletas „Lakme Face“ paketų, pasirinkite iš 9 geriausių veido paketų,

1. Lakme braškių valymo veido kaukė:

Lakme braškių valymo veido kaukė

PIRKITE ČIA

Sudėtyje yra braškių ekstraktų ir vitamino B3, kurie padeda išlaikyti sveiką odą. Jis pašalina aliejaus perteklių, nes jame yra molio ekstraktų. Jis pašalina nešvarumus iš porų, gaivina odą ir aprūpina odą maistinėmis medžiagomis. Dėl to oda spindi. Jis šviesina odą, palikdamas ją minkštą ir žėrinčią. „Lakme“ braškių veido kaukė yra geriausias produktas. Taip pat geriausia „Lakme Face“ pakuotė riebiai odai.

Naudoti: Sudrėkinkite veidą; tolygiai tepkite kaukę ant veido. Leiskite jam išdžiūti. Tada kruopščiai nuplaukite vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: Tai kainuoja Rs 120 už 50 g.

2. „Lakme Cleanup Clear Pores“ veido kaukė:

Lakme Cleanup Clear Pores veido kaukė

PIRKITE ČIA

Šioje veido pakuotėje yra arbatmedžio ekstraktų, kurie pašalina papildomą aliejų iš odos porų. Jis palaiko odą drėgną ir spindinčią. Jis išvalo poras ir palaiko odą sveiką. Tai sumažina spuogus ir spuogus. Labai efektyvi veido kaukė, nes joje yra arbatmedžio turinio. Tai geriausia lakme veido kaukė riebiai odai.

Naudoti: Sudrėkinkite veidą ir uždėkite veido kaukę. Leiskite jam išdžiūti. Nuvalykite jį vandeniu ir nusausinkite veidą.

Kaina: 50 g kainuoja 99,99 Lt.

3. „Lakme“ odos blizgesio naktinė kaukė:

„Lakme“ odos blizgesio naktinė kaukė

PIRKITE ČIA

Pakuotėje yra mineralinis ledinis vanduo. Jis papildo odos drėgmę. Tai palaiko odą sveiką ir spindinčią. Jūsų oda kiekvieną rytą atrodo tokia gaivi. Jis palaiko odos hidrataciją. Tai geriausia „Lakme“ veido kaukė sausai odai.

Naudoti: Švelniai uždėkite veido kaukę ant veido. Leiskite jam išdžiūti. Nuvalykite jį vandeniu.

Kaina: Tai kainuoja 650 rublių už 50 g.

4. „Lakme Cleanup“ veido kaukė-šviežumas:

„Lakme Cleanup“ veido kaukė-šviežumas

Jis sustiprintas glicerinu ir vitabeads. Šie ingredientai padeda išlaikyti drėgmę odoje, o oda atrodo gaivi ir šviesi. Jis pašalina nešvarumus ir nešvarumus iš odos porų. Jis išlaiko šviežią ir aiškų. Tai geriausia „Lakme fairness“ veido pakuotė.

Naudoti: Užtepkite nedidelį kiekį veido kaukės. Leiskite jam išdžiūti. Nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite odą.

Kaina: Tai kainuoja Rs. 260 už 100 g

5. Lakme skaistalų ir švytėjimo veido kaukė:

„Lakme Blush“ ir „Glow“ veido kaukė

PIRKITE ČIA

Šioje veido pakuotėje yra braškių turinio. Jis turi malonų vaisių aromatą. Naudojant šią veido kaukę, ji atrodo šviežiai, be aliejaus. Tai šiek tiek sugriežtina odą. Suteikia odai drėkinimo. Po naudojimo ant odos nepalieka sausų dėmių. Tai suteikia momentinį švytėjimą pavargusiam veidui. Tai geriausia jautriai odai. Jis taip pat pašalina spuogus ir spuogus. Tai geriausia „Lakme“ veido pakuotė riebiai odai.

Naudoti: Nedidelį kiekį veido kaukės užtepkite ant veido. Leiskite jam išdžiūti 15 minučių. Nuvalykite jį vandeniu.

Kaina: 50 g kainuoja 120 rublių.

6. Lakme Cleanup maitinanti švytėjimo veido kaukė:

„Lakme Cleanup“ maitinanti švytinti veido kaukė

Sudėtyje yra braškių ekstraktų. Jis turi saldų vaisių kvapą. Tai gerai tinka riebiai odai. Tai šiek tiek molio pagrindo kaukė ir tiršta konsistencija. Tai atgaivina odą ir ją drėkina. Tai sumažina riebalų kiekį odoje. Naudodami šią kaukę galite įgauti greitą švytėjimą. Tai geriausia Lakme veido kaukė. Taip pat geriausia „Lakme Face“ pakuotė sausai odai.

Naudoti: Jis turi šiek tiek sunkią tekstūrą. Švelniai tepkite kremą ant odos. Leiskite jam išdžiūti 15 minučių. Nuvalykite jį vandeniu.

Kaina: Už 50 g kainavo 99 Lt.

7. „Lakme Absolute Skin Gloss“ naktinė veido kaukė:

„Lakme Absolute Skin Gloss“ naktinė veido kaukė

PIRKITE ČIA

Ši naktinė kaukė yra būtina visoms moterims. Tai suteikia odai blizgesį. Drėkina odą ir palaiko ją švarią bei gaivią. Jūs galite pajusti veido švytėjimą. Jis valo poras ir pašalina iš jų aliejų. Tai geriausia „Lakme“ veido pakuotė švytinčiai odai.

Naudoti: Naktį tepkite veido kaukę. Leiskite jam likti nakčiai. Nuvalykite veidą vandeniu ir kruopščiai nusausinkite.

Kaina: Tai kainuoja 585 rupijas už 50 g.

8. Lakme Sun Expert odos šviesinimo veido kaukė:

„Lakme Sun Expert“ odą šviesinanti veido kaukė

PIRKITE ČIA

Tai veido įdegio kaukė. Jis apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Oda jaučiasi apsaugota. Valo ir nuvalo nešvarumus nuo veido. Apsaugo nuo kenksmingų spindulių. Dėl to oda atrodo šviesesnė ir padeda ją drėkinti. Šis yra praturtintas citrinų, agurkų ir molio ekstraktais. Šis „Lakme“ veido kaukės naudojimas yra paprastas.

Naudoti: Šiek tiek sunki kaukė, nes joje yra molio. Užtepkite ant veido ir leiskite jam išdžiūti 15 minučių. Nuplaukite jį vandeniu ir išdžiovinkite.

Kaina: Tai kainuoja 150 rublių už 50 g

9. „Lakme Matteffect“ valomoji kaukė:

„Lakme Matteffect“ valomoji kaukė

Jame yra arbatmedžio ekstraktų ir mineralų, kurie padeda pašalinti nešvarumus ir valo odą. Tai suteikia odai švytintį efektą ir padeda kontroliuoti inkštirus. Tai palaiko odą hidratuotą ir sveiką.

Naudoti: Nedidelį kiekį kremo užtepkite ant veido. Leiskite jam išdžiūti 15 minučių. Nuplaukite veidą vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: Tai kainuoja 333 rublius. už 100 g.

Rinkoje yra daug „Lakme“ veido kaukių. Priklausomai nuo odos tipo, galite pasirinkti tinkamą kaukės tipą. Tai atitinka jūsų biudžetą ir užtikrina visišką odos priežiūrą.