Yra daug moterų, kurios vis dar tiki, kad taiko tradicinius nepriekaištingos ir spindinčios odos gavimo būdus, tarp kurių yra plačiai naudojama ryžių miltų veido pakuotė. Baltieji miltai ne tik padeda suteikti šviesią odos spalvą, bet ir padeda kovoti su negyva oda, sumaišius su kitais ingredientais. Jis taip pat naudojamas veido plaukams ir kūno plaukams pašalinti.

Kaip pasigaminti ir naudoti ryžių miltus veidui

5 geriausi ryžių miltų veido paketai odai balinti ir švytėti:

Čia yra keletas geriausių ryžių veido paketų, kurie gali jums padėti be jokių cheminių medžiagų.

1. Ryžių miltai su citrinos sultimis ir ciberžole:

Ryžių miltai su citrinos sultimis ir ciberžole

Ryžių miltai, sumaišyti su ciberžole ir citrinos sultimis, sukuria stebuklingą pakuotę, kuri geriausiai tinka tamsioms dėmėms. Jis veikia kaip valiklis ir suteikia jums norimą ryškų prisilietimą.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti mišinį, tiesiog į dubenį paimkite 3 šaukštus ryžių miltų, 1 šaukštelį šviežių citrinų sulčių ir žiupsnelį ciberžolės. Tinkamai sumaišykite ingredientus, kad susidarytų pasta be gabalėlių.

Taikyti:

Užtepkite pastą ant veido ir palikite beveik 15 minučių. Nuplaukite normalios temperatūros vandeniu. Po plovimo patepkite lengvu drėkinamuoju kremu, nes oda gali išdžiūti dėl citrinos sulčių.

Naudoti:

Ryžių pudros sudedamosios dalys veido pakuotei yra gana veiksmingos tamsioms dėmėms ir nuobodiems odos tonams. Ciberžolė taip pat tarnauja kaip natūralus antiseptinių ingredientų ingredientas, taip pat padeda išvalyti odos toną.

Nauda:

Naudodami šią pakuotę beveik 2 kartus per savaitę, padėsite pasiekti norimą veido išvaizdą.

2. Ryžių miltai su pomidorų sultimis ir „Multanimitti“:

Ryžių miltai su pomidorų sultimis ir daugialypiu padažu

Ar pavargote nuo spuogų ir spuogų ant veido! Ryžių miltų veido kaukė su pomidorų sultimis ir „Multani mitti“ tikrai padės jums efektyviausiai.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti šią pakuotę, paimkite 1 šaukštą ryžių miltų, ½ šaukštelio „Multani Matti“ ir šiek tiek pomidorų sulčių, kad gautumėte lygią pastą. Sumaišykite visus miltelius su pomidorų sultimis, sudarydami pusiau storą tekstūruotą pakuotę.

Taikyti:

Užtepkite pakuotę ant veido, sudarydami storą sluoksnį. Kai pakuotė išdžiūsta, nuplaukite pakuotę vidutinės temperatūros vandeniu.

Naudoti:

Kasdien naudojant šią veido pakuotę su ryžių miltais tikrai padėtų atsikratyti tų nekenčiamų spuogų ir spuogų.

Nauda:

Tai suteikia jums nepriekaištingą odos atspalvį, taip pat veikia ant tamsių dėmių, likusių po spuogų.

3. Ryžių miltų, medaus ir avižų veido pakuotė:

Ryžių miltų, medaus ir avižų veido pakuotė

Tai yra labiausiai pasirinktas ryžių miltų veido paketas odos balinimui. Sudedamosios dalys sumaišytos su medumi, kuris taip pat puikiai šviesina odą. Avižos padeda nušveisti negyvas odos ląsteles, taip pat pašalina odos nešvarumus.

Kaip padaryti:

Norėdami pagaminti pakuotę, jums reikia 1 šaukšto. ryžių miltų, 1 šaukštelio avižų, 1 šaukštelio medaus ir 1 šaukštelio šalto pieno. Paimkite dubenį ir gerai sumaišykite visus ingredientus. Maišykite, kol susidarys lygi pasta be gabalėlių.

Taikyti:

Tepkite šiuos ryžių miltus veido šveitimo paketui ant veido ir švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais beveik 5-10 minučių. Leiskite pakuotei išdžiūti. Išdžiovinus nuplaukite šaltu vandeniu. Grubiai nedžiovinkite veido, tik paglostykite, kad nudžiūtų.

Naudoti:

Naudodami šią ryžių veido kaukę beveik du kartus per savaitę, tikrai gausite greitų rezultatų.

Nauda:

Kartu su baltu odos tonu jis taip pat padeda sumažinti spuogus ir spuogų problemas.

4. Ryžių miltų, pieno ir šafrano veido pakuotė:

Ryžių miltų, pieno ir šafrano veido pakuotė

Ši veido pakuotė su ryžių miltais ne tik padeda atsikratyti įdegio efektų, bet ir suteikia odai reikiamą maitinimą, kad atrodytų šviesiau.

Kaip padaryti:

Galvojate, kaip pasigaminti ryžių pudros veidui, naudojant pieną ir šafraną? Šiai pakuotei reikia surinkti 2 šaukštus. ryžių miltų, 1 valgomasis šaukštas. dubenyje pieno ir 3 ar 4 šafrano sruogų. Gerai sumaišykite visus ingredientus ir laikykite pastą nuošalyje beveik 5–10 minučių.

Taikyti:

Galiausiai tepkite veidą ant veido ir kaklo srities. Leiskite pasta 20 minučių veikti ant odos. Nuplaukite jį drungnu vandeniu ir išdžiovinkite.

Naudoti & Nauda:

Jei kartotumėte panašią ryžių pudros veido pakuotę mažiausiai 3 dienas per savaitę, greitai gautumėte neįtikėtinų rezultatų.

5. Ryžių miltelių ir kukurūzų miltų veido pakuotė:

Ryžių miltų ir kukurūzų miltų veido pakuotė

Kaip ir ryžių miltai veidui yra populiarūs dėl savo poveikio dėmėms, pigmentacijai ir randams, kartu su kukurūzų miltais jie padeda susidoroti su raukšlėmis ir sugriežtina bei suteikia natūralų švytėjimą.

Kaip padaryti:

Įdomu, kaip naudoti ryžių miltus veidui su kukurūzų miltais? Štai kaip iš jo galite pasigaminti pastą. Surinkite 2 šaukštus. ryžių miltų, 1 valgomasis šaukštas. dubenyje kukurūzų miltų, 2 šaukštelių pieno ir 1 šaukštelio medaus. Sumaišykite visus ingredientus ir gerai išmaišykite, kad gautumėte gabalėlių be gabalėlių.

Taikyti:

Ryžius veido pakuotei tepkite ant veido lygiomis dalimis ir leiskite jam veikti ant odos 20–25 minutes. Nuplaukite pakuotę šiltu vandeniu. Jei jaučiate sausumą, ant veido užtepkite šiek tiek lengvo drėkinamojo kremo.

Naudoti & Nauda:

Jei ryžių veido pakuotę švytinčiai odai naudosite beveik du kartus per savaitę, tai padės greitai atsikratyti senėjimo požymių, tokių kaip raukšlės, pigmentacija ir randai. Pakuotė yra geriausia jautrios odos savininkams.

Kiti ingredientai ryžių miltų veido kaukėms gaminti yra agurkas, arbatos pakuotė, rožių vanduo, kiaušiniai, ricinos aliejus, alavijas, obuolys, apelsinas ir tt dėl odos problemų. Ingredientai, sumaišyti su ryžių miltais, yra pagrįsti odos problema, su kuria susiduriate. Ryžių miltų nauda veidui apima odos problemas, tokias kaip tamsių apskritimų gydymas, įdegis, senėjimas, spuogai ir spuogai, balinimas ir daug daugiau.