Medus yra ne tik skanus, bet ir naudingas odai. Medus nuo Vedų amžiaus naudojamas grožio ir sveikatos priežiūros vaistams. Medus yra natūralus grožio stipriklis. Jis giliai valo veidą viduje ir suteikia žavingą prisilietimą. Tai geriausias natūralus drėkiklis jūsų odai. Medus turi geriausią antibakterinį pajėgumą, kuris netgi gali sunaikinti MSRA bakterijas. Medus yra labai naudingas asmeniui, turinčiam sausą ir pleiskanojančią odą. Galite išbandyti vieną naminio medaus veido prausimosi receptą ir pamatyti, kaip naudinga plauti veidą medumi per dvi savaites.

Naminis medaus veido prausimosi receptas:

Norite sužinoti, kaip nuplauti veidą medumi, išbandykite šį receptą ir padarykite savo odą blizgančią.

Jums reikalingi ingredientai:

Pusantro šaukšto medaus, pusės šaukšto obuolių sidro acto, pusės šaukšto kokosų aliejaus, 10 lašų melaleukos aliejaus su viena probiotikų kapsule ir nedidelio tipo indeliu. Sumaišykite visus ingredientus ir laikykite inde

Kaip taikyti:

Nedidelį kiekį veido prausiklio užtepkite ant drėgno veido ir kaklo. Nuvalykite jį vandeniu. Naudokite šį receptą bent du kartus per savaitę ir pamatysite nuostabius rezultatus ant veido.

Privalumai:

Jis veikia kaip geras odos drėkiklis ir daro jį nepriekaištingą ir lygų. Tai sumažina odos sausumą ir suteikia švytinčią odą,

Geriausi medaus veido plovimo produktai Indijoje:

Yra daug į grožį orientuotų kompanijų, gaminančių daug medaus veidui plauti. Čia rasite 9 populiariausius medaus veido prausiklius,

1. Arbatmedžio aliejus ir medaus veido prausiklis:

Arbatmedžio aliejaus ir medaus veido prausiklis

„Khadi“ žolelių sandalai ir medus papildomi sandalmedžiu, arbatmedžio aliejumi ir medumi. Natūralių ingredientų esmė daro odą be dėmių ir lygią. Jis pašalina spuogus pašalindamas negyvas ląsteles ir subalansuoja odos atspalvį. Labai naudinga pašalinti smulkias raukšleles ir suteikti jaunesnę išvaizdą nei tikrasis amžius.

Naudoti: Nuplaukite veidą ir kaklą švariu vandeniu. 20 sekundžių trinkite monetos dydžio veido prausiklį. Kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Kaina: AšNR 150 už 210 ml.

2. Citrinų medaus veido prausiklis:

Citrinų medaus veido prausiklis

PIRKITE ČIA

„Forest Essentials Mashobra“ medaus, citrinos ir rožių vandens veido valiklis yra pripildytas medaus citrinos ir rožių vandens, kuris valo jūsų odą ir valo negyvas ląsteles. Jis atjaunina odą ir pašalina dėmes nuo šaknų. Medaus esencija daro odą švelnią, o citrina veikia kaip gilus valiklis.

Naudoti: Sukamaisiais judesiais galite tepti ant veido ir kaklo du kartus per dieną. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: INR 1175 už 200 ml.

3. Švarus ir skaidrus medaus veido prausiklis:

Švarus ir skaidrus medaus veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Šis šviesiai rožinis gelis kvepia šviežiomis rožėmis, kuriose yra rožių vandens ir medaus esencijos. Produktas visiškai pašalina nešvarumus ir nešvarumus nuo mano veido ir suteikia švarų efektą. Produktas šiek tiek pašalina veido išblukimą ir daro jūsų odą šviesią ir gražią.

Naudoti: Paimkite kelis lašus produkto. Tiesiog tepkite ant drėgno veido. Palikite 1-2 minutes. Nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: 60 INR už 50 ml.

4. Biotique medaus gelis:

Biotique medaus gelis

PIRKITE ČIA

Tai be chemijos produktas visų tipų odai. Naudinga išlaikyti odos spindesį. Šis 100% produktas be muilo valo dulkes, makiažą ir nešvarumus, lygina odą ir daro ją šviesią bei gražią. Taigi, jei norite nepriekaištingai švytinčios odos, išbandykite šią.

Naudoti: Drėkinkite veidą. Supilkite kelis lašus produkto. Nuplaukite vandeniu.

Kaina: 112 INR už 120 ml.

5. Lively Clean Honey šveičiamasis veido valymo gelis:

Lively Clean Honey šveičiamasis veido valymo gelis

PIRKITE ČIA

Priemonė šveičia odą ir suteikia jai šviesią ir šviesią odą. Medaus esencija pašalina negyvas ląsteles ir palieka švelnų prisilietimą. Produktas yra 100% be muilo ir natūralus su žalio medaus kvapu. Tai ajurvedos produktas, todėl jo gamybai nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.

Naudoti: Paimkite monetos dydžio veido prausiklį ant delno. Kruopščiai įtrinkite į drėgną veidą. Nuvalykite vandeniu.

Kaina: 495 INR už 100 ml.

6. Saffire Forest Honey veido prausiklis:

Saffire Forest Honey veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Tai puikus veido prausiklis, sukurtas su nesugadintu miško medumi ir nenuostabu, kad drėkina odą, nesukeldamas jos riebumo. Produktas visiškai be chemikalų ir veikia kaip įtakingas natūralus antioksidantas, tuo pačiu didindamas odos elastingumą. Žievelės ekstraktai apsaugo odą nuo toksinų. Vitaminai (C, B. & A) atgaivinkite odą, padarykite ją minkštą, lygią ir jauną.

Naudoti: Paimkite kelis lašus produkto. Tiesiog tepkite ant drėgno veido. Palikite 1-2 minutes. Nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: 375 INR už 180 ml.

7. Patanjali apelsinų medaus veido prausiklis:

Patanjali apelsinų medaus veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Šis gelis be muilo praturtintas medaus, tulsi, neem ir apelsinų esencija. Jis giliai valo jūsų odą ir daro ją spindinčią bei žėrinčią. Produktas yra lengvai prieinamas jūsų maisto prekių parduotuvėje. Tai tinka riebiai, jautriai odai. Neem esmė labai padeda sumažinti ir pašalinti spuogus ir išvalo odos toną.

Naudoti: Paimkite monetos dydžio veido prausiklį ant delno. Kruopščiai įtrinkite į drėgną veidą. Nuvalykite vandeniu.

Kaina: 45 INR už 60 gramų.

8. Medaus ir pieno valiklis:

Medaus ir pieno valiklis

PIRKITE ČIA

„Avon Naturals“ medaus ir pieno valiklis yra balto tiršto kreminio veido prausiklis su švelniu kvapu. Produktas duoda geriausius rezultatus, jei jūsų oda labai sausa. Jis giliai drėkina odą ir suteikia pleiskanojančiai odai lygų ir minkštą prisilietimą. Tai geriausia naudoti žiemą.

Naudoti: Gerkite kelis lašus. Minutę tepkite ant drėgno veido ir kaklo ir nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: INR 219 už 50 gramų.

9. Medus & Migdolų veido prausiklis:

Medus & amp; Migdolų veido prausiklis

Nendrių medaus ir migdolų veido prausiklis yra antibakterinis ir antimikrobinis. Jis gydo randus ir daro odą be dėmių ir šviesią. Medaus ir migdolų derinys drėkina odą ir palieka žvilgantį efektą. Migdolų esmė labai padeda pašalinti senėjimą mažinančias smulkias linijas ir raukšles.

Naudoti: Drėkinkite veidą. Supilkite kelis lašus produkto. Nuplaukite vandeniu.

Kaina: INR 66 už 60 ml.

Visi aukščiau išvardyti medaus veido prausikliai su naminiu receptu yra gerai ištirti, kad suteiktų jums gerą platformą, kaip pasirinkti tinkamą natūralų veido prausiklį jūsų odai. Taigi išbandykite žalio medaus veido prausimosi esenciją ir padarykite odą vis jaunesnę ir spindinčią.