Ryte išgerti puodelį žaliosios arbatos yra tikrai gera idėja, nes žalioji arbata yra sveika ir tinka mūsų organizmui. Tai ne tik sveikatai nekenksmingas, bet ir odos tonikas. Galite naudoti ir kaip veido prausiklį, žaliosios arbatos veido prausiklis yra labai draugiškas odai, todėl oda atrodo jaunesnė ir visada švytinti. Galite išbandyti vieną naminį žaliosios arbatos veido plovimo būdą. Išbandykite ir kasdien,

žaliosios arbatos veido prausiklis

Geriausi žaliosios arbatos veido prausikliai nuo spuogų porų ir kitų odos problemų:

Žvelgdami į rinkoje esančius veido plovimo produktus, galime išbandyti keletą žemiau išvardytų 9 geriausių žaliosios arbatos veido prausiklių,

1. Žaliosios arbatos veido prausiklis nuo spuogų:

Žaliosios arbatos veido prausiklis nuo spuogų

Tai žalio medžio natūralios žaliosios arbatos veido prausiklis, skirtas spuogams, o šis – be parabenų tipo veido prausiklis. Jei norite pašalinti nešvarumus ir veidui reikia švytėjimo, šis tikrai bus jūsų. Tai padeda išlaikyti jūsų odą visiškai hidratuotą. „Fab India“ pristatė šį vieną žaliosios arbatos veido prausiklį su maloniu kvapu. Tai naudinga visiems odos tipams.

Naudoti: Sudrėkinkite veidą, švelniai tepkite ant veido, sukamaisiais judesiais masažuokite, tada nuplaukite ir nusausinkite. Rūpinkitės savo akimis, kai naudojate bet kokį veido prausiklį

Kaina: 290 INR už 100 ml.

2. „Lakme Clear Pore“ veido prausiklis:

Lakme Clear Pore veido prausiklis

Šis žaliosios arbatos ekstrakto veido prausiklis yra labai geras valiklis. Lakme skaidrus porų veido prausiklis pašalina nešvarumus ir nešvarumus nuo jūsų odos ir suteikia minkštos ir lygios odos. Jis praturtintas žaliosios arbatos ekstraktais, kurie suteikia natūralų odos prisilietimą ir daro ją spindinčią.

Naudoti: Sukamaisiais judesiais galite naudoti du kartus per dieną ant viso veido ir kaklo. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite.

Kaina: 160 INR už 100 gramų

3. Slyvų žaliosios arbatos porų valymo veido prausiklis:

Slyvų žaliosios arbatos porų valomasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Šis 100% veido prausiklis be muilo yra geriausias žaliosios arbatos veido prausiklis. Jame gausu žaliosios arbatos ekstraktų, kurie šveičia jūsų odą ir daro ją šviesią bei šviesią. Produkte nėra parabenų, ftalatų ir propilenglikolio. SLS, DEA ir PABA. Produktas, manau, yra skaidrios šviesiai žalios spalvos ir turi didingą žaliosios arbatos aromatą, kuris suteikia odai naują išvaizdą.

Naudoti: Šiek tiek masažuokite drėgną odą ir nuplaukite vandeniu.

Kaina: INR 345 už 75 ml

4. „Innis Free“ žaliosios arbatos valymo putos:

„Innis Free“ žaliosios arbatos valymo putos

Šis tirštas baltos kreminės žaliosios arbatos veido prausiklis yra antioksidantas. Produktas yra labai naudingas visų tipų odai. Jis valo odą giliai viduje ir pašalina negyvų ląstelių sluoksnį. Tai daro odą be dėmių ir baltą. Produktas praturtintas balinančiu žaliosios arbatos ekstraktu, kuris valo odą ir daro ją šviesią bei gražią.

Naudoti: Masažuokite visą drėgną veidą ir kaklą aukštyn, sukrėskite ir nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: 1700 INR už 150 ml

5. Arbatmedžio ir žaliosios arbatos veido prausiklis:

Arbatmedžio ir žaliosios arbatos veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Jei ieškote gero valiklio, išbandykite šį. „Body Shop“ arbatmedžio veido prausiklis kovoja su tarša ir kasdien pašalina nešvarumus nuo odos. Produktas pašalina randus iš jūsų odos ir visą laiką daro ją gaivią ir jauną. Arbatmedžio ekstraktai daro jūsų odą švelnią ir lygią. Išbandykite ir pokyčius pajusite per savaitę.

Naudoti: Paimkite kelis lašus produkto. Tiesiog tepkite ant drėgno veido. Palikite 1-2 minutes. Nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: 950 INR už 150 ml

6. Arbatmedžio aliejaus žaliosios arbatos veido prausiklis:

Arbatmedžio aliejus ir žaliosios arbatos veido prausiklis

PIRKITE ČIA

„Avon Naturals“ arbatmedžio ir žaliosios arbatos veido prausiklis praturtintas arbatmedžio aliejaus gausa ir žaliosios arbatos pranašumais. Abiejų arbatos ekstraktų derinys labai gerai tinka bet kokio tipo odai ir visada suteikia odai minkštos ir blizgančios odos. Produktas atrodo skaidrus storas gelis su mažais žaliais rutuliukais giliai pašalina nešvarumus viduje ir suteikia jaunai bei gražiai odai.

Naudoti: Drėkinkite veidą. Supilkite kelis lašus produkto. Nuplaukite vandeniu.

Kaina: 199 INR už 100 gramų.

7. Japoniškas žaliosios arbatos veido prausiklis:

Japoniškas žaliosios arbatos veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Skaidrus veido prausiklis „Citra“ nuo spuogų yra praturtintas japoniškos žaliosios arbatos gausa, kuri yra formulė spuogų mažinimui ir prevencijai. Produktas ne tik suteikia odai be spuogų, bet ir padaro ją šviesią ir baltą.

Naudoti: Paimkite monetos dydžio veido prausiklį ant delno. Kruopščiai įtrinkite į drėgną veidą. Nuvalykite vandeniu.

Kaina: 75 INR už 50 gramų

8. Ajurveda ir žolelių žolelių drėkinamasis veido prausiklis:

Ajurveda ir žolelių žolelių drėkinamasis veido prausiklis

PIRKITE ČIA

Adidev Ajurveda ir žolelių žaliosios arbatos veido prausiklis puikiai tinka bet kokio tipo odai. Produktas suteikia odai žvilgesio ir žavesio. Produktas yra 100% augalinis ir natūralus.

Naudoti: Paimkite kelis lašus produkto. Tiesiog tepkite ant drėgno veido. Palikite 1-2 minutes. Nuplaukite švariu vandeniu.

Kaina: 160 INR už 100 ml

9. „Globus Remedies“ žalioji arbata & Arbatmedžio veido prausiklis:

„Globus Remedies“ žalioji arbata & amp; Arbatmedžio veido prausiklis

PIRKITE ČIA

„Globus“ yra gerai žinomas dėl grožio produktų. Šis žaliosios arbatos veido prausiklis praturtintas žaliosios arbatos ir arbatmedžio esme. Produktas giliai valo veidą ir daro jį gražų bei sveiką. Jis pašalina negyvas ląsteles nuo veido ir padaro jas šviesias ir minkštas.

  • Naudoti: Drėkinkite veidą. Supilkite kelis lašus produkto. Nuplaukite vandeniu.
  • Kaina: 120 INR už 100 ml.

Žalių lapų veido prausiklis 100% vaistažolių produktų, kuriuose yra žaliosios arbatos ir arbatmedžio aliejaus esencijos, ir jaučia nuostabius jūsų odos pokyčius. Aukščiau minėtas žalių lapų veido prausiklis suteikia jums visą laiką žvilgančią ir blizgančią odą.