Šis gudžaratų miestas yra pilnas kultūros ir stebuklų. Nesvarbu, ar tai žavi senovinis ryšys su šilko audimu, o dabar – tekstilės centru, kuris jus žavi, ar istorinė Surato pilis, pastatyta prieš portugalų invazijas, šis miestas tikrai jus sugrąžins praturtėjęs ir su daugybe prisiminimų. Kas daugiau? Jį puošia nepaprastai religinės reikšmės vietos, todėl čia ne tik nuolat lankosi vietiniai gyventojai, bet ir labai populiarus tarp turistų ir piligrimų. Taip, žmonės iš visos tautos atvyksta čia pasimelsti šiose garsiose surat šventyklose.

Tiesą sakant, surat šventyklos yra labai apgyvendintos, ypač kasmetinių festivalių metu, palyginti su bet kuriuo kitu Indijos didmiesčiu. Taigi išsiruoškite ir išbraukite vietas iš šio kibirų sąrašo, kurį gavome jūsų religinei piligriminei kelionei aplink šias suratų šventyklas ir aplink atitinkamas šventyklas netoli surato.

Garsiausios šventyklos Surate su nuotraukomis:

1. Ambaj šventykla (sena):

šventyklos surate

Ši šventykla, esanti miesto viduryje, yra nepaprastai svarbi kuriant Surato reputaciją. Manoma, kad tai viena seniausių šalies šventyklų. Surate vyksta „rathyatra“, ir šios šventyklos tuo metu atlieka didžiulį vaidmenį. „Ratas“ arba vežimas yra žmonių varomas ir yra paminėjimo vertas festivalis. Vežimėlį puošia sidabras, ir šią koncepciją pirmą kartą pristatė senas menininkas, anksčiau apsistojęs Ahmedabade. Kiekvienoje dašeroje atliekama ši „rathyatra“ ir žmonės iš beveik visų šalies dalių atvyksta stebėti šio religinio karnavalo.

2. Shri Agam Mandir:

šventyklos surate

Tai yra vienas didžiausių Agamo mandirų ar šventyklų, esančių visoje šalyje. Įsikūręs visai netoli miesto, „Agarm Mandir of surat“ yra pavadintas legendinio Brahmino Gopi vardu. Žmonės iš visos šalies atvyksta stebėti šios šventyklos puja modelio ir architektūrinio grožio. Šventykla skirta Viešpačiui Mahavirui ir joje yra graži šio dievo statula. Be to, šioje šventykloje taip pat garbinama daugybė kitų dievų. Maldininkai taip pat žavisi užrašais, padarytais aplink šventyklą.

3. Chintamani Jain šventykla:

šventyklos surate

Tarp visų Surato šventyklų tai yra pati nuostabiausia. Žmonės, priklausantys džainų religijai, dažnai ateina aplankyti šios šventyklos. Šventykla turi didžiulę istorinę reikšmę, nes ji buvo pastatyta prižiūrint Mogolų imperatoriams XVI a. Šventyklos sienose eksponuojami populiarūs augaliniai dažai, rasti Gudžarate. Šventykla taip pat demonstruoja meniškumo, atspausdinto ant medinių sienų, kokybę. Jei esate meno gerbėjas, tai gali būti tinkama vieta jums. Verta paminėti ir šios šventyklos vidinį, ir išorinį grožį.

4. „Iskcon Temple Surat“:

šventyklos surate

Tarp daugelio ISKCON šventyklų aplink Indiją verta paminėti šventyklą, esančią Surate. Žmonės iš visos valstijos ir šalies atvyksta aplankyti šios šventyklos. Ši šventykla buvo įkurta Šrila Prabhupada ir yra Tapi upės pakrantėje. Aplinkinis šios šventyklos grožis daro ją populiarią vietą. „iskcon temple surat“ laiką galima rasti internete kartu su kita būsimo vizito informacija.

5. Kantareshwar Mahadev šventykla:

šventyklos surate

Tai viena seniausių šventyklų Surate ir skirta Viešpačiui Šivai. Pasak vietinių žmonių, šią šventyklą iš tikrųjų įkūrė Motina Kunti ir Pandavas. Tą patį sako ir legendos. Tai viena iš svarbiausių miesto šventyklų, kurią kasdien lanko šimtai žmonių.

6. Ambika Niketan šventykla:

šventyklos surate

Ši šventykla laikoma viena iš švenčiausių miesto garbinimo vietų ir garsėja ir aplinkiniu grožiu. Šventykla yra ant Tapti upės kranto. Pasak legendų, ši garsi šventykla buvo pastatyta XIX a. Viduryje ir skirta deivės Motinai, kuri yra viena iš daugelio deivės Ashtabhuja Ambika įsikūnijimų..

Taigi Suratą būtina aplankyti kiekvienam širdžiai religingam. Pasinerkite į šias nuostabias šventyklas, apie kurias kalbėjome aukščiau, ir pažadame, kad nenusivilsite! 8 -as pagal dydį Indijos miestas, tekstilės ir deimantų pjovimo centras, taip pat su tokia nuostabia dvasine puse … Suratas yra vieta, kur jums reikia pradėti planuoti savo kitas atostogas! Taigi susikrauk savo lagaminus ir nepamiršk pasidalinti su mumis savo patirtimi ir kelionių istorijomis. Mums nepatinka nieko daugiau, kaip tik skaitytojų atsiliepimai. Parašykite savo atsiliepimus, kad galėtume geriau padėti. Sėkmingų kelionių ir daug meilės.