Vestuvių diena yra brangi mergaitės ar net berniuko diena. Taigi, ji yra pakankamai sąžininga, kad tą dieną ji nori atrodyti labai gražiai. Nors jūsų apranga ir makiažas skirtinguose regionuose gali skirtis, visada įmanoma, kad galite pasirinkti kitus variantus, kuriuos dėvi gražios Indijos nuotakos, ir pritaikyti savo stiliui. Skamba kaip idėja?

Populiarus vestuvių dienos makiažas atrodo Indijos nuotakai 2021 m

Kiekviena nuotaka yra skirtinga ir jos pasirinkimas taip pat skiriasi. Tikriausiai nė viena nuotaka nenorėtų kažko kitokio nei įprasta. Turėkite omenyje pasirinktas spalvas ir pageidaujamą makiažą. Tai turės įtakos jūsų išvaizdai tą dieną.

Taigi, tikrai nereikia sukti galvos, kaip apsirengti kaip graži Indijos nuotaka. Turime jums daug idėjų. Mes parengėme ir surinkome keletą Indijos nuotakos įvaizdžio nuotraukų kartu su Indijos nuotakos makiažo vaizdais, kad galėtume jus paruošti didingai dienai.

Gražiausios Indijos nuotakos Saree ir suknelės:

Suraskime ją su paminėtomis 30 gražiausių Indijos nuotakos makiažo išvaizdų.

1. Rasos nuotakos makiažas atrodo:

Rasos vestuvinis makiažas atrodo

Nuotakos švytėjimą reikėtų sustiprinti šviečiančiu pagrindu, o ne rinktis visiškai matinį makiažą. Nors manoma, kad „Dewy“ makiažas nuotraukose atrodo blogai, reikėtų rinktis nuotraukoms tinkantį makiažą arba didelės raiškos makiažą.

2. Lengvas kontūravimas su Indijos nuotaka:

Lengvas kontūravimas su Indijos nuotaka

Laikykite savo papuošalus prie makiažo. Jei jūsų papuošalai yra sunkūs, įsitikinkite, kad jūsų makiažas vaidina mažą vaidmenį, kad neleistumėte atrodyti pernelyg įžūliai. Gražios Indijos nuotakos makiažo įvaizdis yra lengvo kontūravimo ir skaistalų, nes jos mang tikka ir Jhumkas yra sunkūs.

3. Spalvinga Indijos nuotaka:

Spalvota Indijos nuotaka

Yra ryškus ryšys tarp raudonos spalvos ir nuotakos. Tai meilės spalva ir užuojautos simbolis. Makiažas linksmas kaip nuotaka, atsitiktinai apibrėžtomis akimis ir tamsiais rožių spalvos lūpų dažais. Antakiai yra gerai suformuoti, o nuotakos skruostai yra sveiki.

4. Aukso vestuvių makiažas:

Auksinis vestuvinis makiažas

Auksas yra nuostabus. Ar tu tuo abejoji? Tai visada asocijuojasi su nuotakos makiažu. Dėl putojančio įvaizdžio labiausiai pageidaujami auksiniai akių šešėliai ir blizgučiai. Nuotakos makiažas yra auksinis, aukso plovimas ant akių, kuris yra juodos spalvos, išraiškingas, kartu su auksiniu bronziniu skruostu, kad atrodytų saulė, kartu su rožiniais lūpų dažais su auksiniu blizgesiu. Tai išryškina nuotakos veido šilumą. Auksas dera su šviesiais ir kviečiais odos tonais, o bronza puikiai tinka su tamsiais ir giliais odos tonais. Šis Indijos nuotakos makiažas yra paprastas ir elegantiškas!

5. Auksinis ir raudonas vestuvinis makiažas:

Auksinis ir raudonas vestuvinis makiažas

Daugelis nuotakų vestuvių dieną renkasi natūralų švytėjimą, o ne intensyvų makiažą. Nuotraukoje esančios nuotakos akių vokai nuplauti nutildytu auksu ir raukšlė apibrėžta rudais matiniais akių šešėliais. Antakiai yra gerai išlenkti ir užpildyti, kad jie atrodytų išsamesni.

Lūpos kartu su tamsiomis ir sunkiomis akimis yra švelniai prislopintos rožinės spalvos, kuri atrodo taip pat tobulai. Tačiau skruostai turi rausvą atspalvį, kuris išryškina natūralų veido skaistalą. Veido kontūravimui suteikiama prasilenkimas apibrėžtomis akimis. Šis yra mėgstamiausias Indijos nuotakos makiažas.

6. Pakistano Indijos vestuvinis makiažas:

Islamo vestuvinis makiažas

Ne visos nuotakos renkasi natūralios rožinės spalvos lūpas, kai kurios mėgsta drąsią ir renkasi prie aprangos derančias raudonas lūpas. Nuotakos veido spalva yra kvaila ir gražiai išlyginta, kad raudoni lūpų dažai išpūstų. Akys yra aiškiai apibrėžtos, o veidas gražiai kontūruotas, kol trūksta skaistalų. Raudoni lūpų dažai sustiprina nuotakos lūpų formą, pridedant vienodą patrauklumą, kad atitiktų akis. Nuotakos veidas yra gražiai paryškintas, kad visas spindėtų vienodai.

7. Nuotakos su papuošalais:

Nuotakos su papuošalais

Spalvų derinimas yra svarbiausias makiažo ir aprangos bei papuošalų aspektas. Nuotraukoje nuotakos apranga ir makiažas yra rausvų atspalvių, o papuošalai yra rausvos levandos ir žalios spalvos derinys. Rausvos spalvos drabužiuose, juvelyriniuose dirbiniuose ir makiaže yra to paties tono, todėl jos oda labiau paryškėja.

Akių šešėliai yra rožiniai ir sumaišyti su auksu, skruostai yra rausvos rožinės spalvos, atitinkantys papuošalų ovalius akmenis. Lūpdažis tiksliai atitinka jos akis, rožinis su auksiniu blizgesiu. Tai sukuria rausvų spalvų mišinį, pridedant daugiau šilumos į vėsesnį nuotakos atspalvį. Tai yra tipiškas tradicinis Indijos nuotakos makiažas.

8. Bronzinis vestuvinis makiažas:

Bronzinis vestuvinis makiažas

Bronzinis makiažas niekada neklysta nuotakoms, ypač turinčioms sodrią odos spalvą. Nuotaka dėvi bronzinį makiažą aukščiau esančiame paveikslėlyje, o raudona ir žalia apranga dera su subtiliu šiltų ir vėsių atspalvių kontrastu.

Pirmiausia dėmesį patraukia nuotakos skruostai, o paskui jos akys. Akių makiažas yra bronzinis ir žalias, kaip ir jos aprangos. Jos lūpdažis yra sodrios bronzos spalvos ir šiltas, o juvelyrinių dirbinių lova suteikia daugiau šilumos..

9. Blizgantis auksinis dūminis nuotakos makiažas:

Blizgantis auksinis dūminis nuotakos makiažas

Pridėti spalvų nuotakos išvaizdai tikrai smagu, tačiau reikia drąsos. Raudonos, auksinės ir bronzinės spalvos yra įprastos spalvos. Nelengva, bet drąsu išbandyti karštą rožinę aprangą ir apgaulingą makiažą.

Aukščiau pateiktas Indijos nuotakos vaizdas pažeidžia visas bronzos ir raudonos spalvos normas. Jos akių makiažas yra blizgantis auksas, rūkytas purpuriniais akių šešėliais ir aiškiai apibrėžta akis kartu su rausvomis lūpomis, nei per garsiai, nei pernelyg nebyliai. Rožinės spalvos subtilumas sužadins nuotakos odos šilumą, priversdamas menininką praleisti žymeklį ar bronzantą.

10. Rudos nuotakos makiažas:

Rudos nuotakos makiažo išvaizda

Rožinė apranga, priderinta prie rudo makiažo, pažeidžia normas. Šis naujausias Indijos nuotakos makiažas yra gerai suderintas su suknele ir stiliumi. Jos siuvinėjimų ir papuošalų mėlyna spalva naudojama akims ir rūkoma su tamsiai ruda spalva. Veidas yra kontūruotas ir bronzuotas kartu, kad atitiktų jos lūpas. Jos lūpos galėjo būti karštos rožinės spalvos, bet bronzos rudos spalvos taip pat teisingai patraukė akis.

11. Indijos nuotaka naudojant netikras blakstienas:

Indijos nuotaka naudojant netikras blakstienas

Nuotakos makiažas ne tik pabrėžia geriausias savybes, bet ir slepia trūkumus. Taigi, randų ir dėmių slėpimas tampa esminiu žingsniu į nepriekaištingą bazę. Tačiau kai kurie gali turėti retus antakius ir plonas blakstienas ar plonas lūpas. Taigi, norint užpildyti antakį, būtina užpildyti antakius arba pasitelkti padirbtas blakstienas, kad paryškintų akis. Lūpų pamušalas iš išorės suteiks sotumo, o apatinių lūpų viduryje pasirodys lūpų blizgesys.

12. Auksinis ir žalias vestuvių makiažas:

Auksinis ir žalias vestuvių makiažas

Nuotaka ir dūminės akys ar dviejų atspalvių akių šešėliai kartu niekada neklysta. Bet jei nuotaka dėvi auksinius papuošalus, visada saugu eiti su auksiniais, o ne sidabriniais akių šešėliais. Dėl kontrasto Indijos nuotaka gali atrodyti išsibarsčiusi ir neplanuota. Tai nėra taisyklė, kad lūpos visada būtų nuogos ir atrodytų dūminės akys. Taigi drąsiai išbandykite ką nors kitokio.

13. Elegantiška Indijos nuotakos išvaizda:

Elegantiška Indijos nuotakos išvaizda

Nuotaka turi visą laisvę drąsiau naudoti savo lūpų dažų atspalvį. Taigi, visada patartina jį laikyti to paties atspalvio, kaip ir jos apranga. Nuotaka čia dėvi rausvą drabužį, o oda yra šiltai ruda, o ji renkasi rausvai rudus lūpų dažus, kurie šviesina jos veidą, nei atrodo garsiai. Jos akys plaunamos auksu ir ruda, kad pagerintų jos akių spalvą.

14. Bengalų vestuvių makiažo išvaizda su raudonu Bindi:

Bengalų vestuvinis makiažas su „Red Bindi“

Turėdami įvairią kultūrą ir religiją visoje Indijoje, turime tiek daug tradicinio Indijos nuotakos makiažo apibrėžimų. Štai tradicinė bengalų nuotaka, vilkinti įprastą raudoną Saree su ryškiai raudonu bindi ant kaktos. Makiažas laikomas bronziniu, kad įsitikintų, jog jis nesuderinamas su raudona apranga ir bindi. Blyškus bronzinių akių šešėlių plovimas su sparnuotu akių kontūro pieštuku, išryškinantis migdolą primenančią nuotakos akių formą, ir rausvi bronziniai lūpų dažai, puikiai derantys prie raudonos spalvos, ją gražiai apibūdins.

15. Pietų Indijos nuotaka:

Pietų Indijos nuotaka

Pietų Indijos vestuvių nuotaka paprastai yra papuošalų ir pabrėžia akis nei lūpas. Tačiau ši nuotaka laužo normas, išsiskiria pabrėždama akis ir lūpas kartu. Jos skruostai atrodo saulės nubučiuoti, o lūpos pagyrė rūkytų akių makiažą, neatrodo garsiai ir nesubalansavo jo teisių.

16. Paprasta nuotakos išvaizda:

Paprasta nuotakos išvaizda

Daugelis Indijos nuotakų nori, kad natūraliai atrodantis makiažas būtų tikros Indijos nuotakos, jei ceremonija vyksta dienos metu. Makiažas švelnus, o lūpos natūraliai švyti. Nuotraukoje nuotakos makiažas yra labai natūralus, tačiau jos akys yra tiksliai apibrėžtos, o blakstienos suteikia išvaizdai gyvybės.

17. Maharaštros nuotaka:

Maharaštros nuotaka

Maharaštros nuotaka 2

Maharaštros nuotaka su sunkiu juvelyriniu drabužiu ir minkštu makiažu, kuris subalansuoja visą išvaizdą, yra populiarus stilius. Akys turi dūminį apibrėžimą, o lūpos ir skruostai – natūraliai rausvi.

18. Radžastano nuotakos makiažo išvaizda:

Radžastano nuotakos makiažo išvaizda

Radžastano nuotakos makiažo išvaizda 2

Kartais santuokos yra vienintelės tradicinės ceremonijos, kuriose bling nėra bling. Blizgantis akių makiažas yra įniršis ir nuostabiai atrodo nuotraukose ir vakaro silpnos šviesos. Nuotakos ant akių nešioja blizgančius akių šešėlius, o lūpose – to paties atspalvio lūpdažį, o likusieji – rasoti ir žvilgantys. Šis Indijos nuotakos makiažas yra dar vienas geras mūsų kolekcijoje!

19. Musulmonų vestuvių išvaizda:

Musulmonų vestuvių išvaizda

Veido kontūravimas neprivalomas, kai kalbama apie nuotakas. Kai kurie yra palaiminti natūraliai iškaltu žandikauliu ar nosimi ir skruostikauliais. Tačiau jis turi būti gerai sumaišytas, kad nebūtų rodomas nuotraukose. Nuotakos akys labiausiai paryškintos, o jos veidas dailiai kontūruotas, daugiausia dėmesio skiriant natūraliam jos grožiui.

20. Nuotakos akių makiažas su nepriekaištingu pagrindu:

Nuotakos akių makiažas su nepriekaištingu pagrindu

Nuotakos akių makiažas su nepriekaištinga baze 2

Akys yra langas į sielą ir nėra kito būdo, kaip jas paryškinti geriausią merginos dieną, kaip tik per nepriekaištingą pagrindą ir akių makiažą. Nuotakos akių makiažas atrodo subalansuotas su ryškiai apibrėžtomis akimis ir rausvos odos bei persikų spalvos lūpų dažais. Išbandykite tai, paimdami užuominas iš aukščiau esančio Indijos nuotakos paveikslėlio.

21. Lengvas vestuvinis makiažas:

Lengvas vestuvinis makiažas

Raudona spalva simbolizuoja klestėjimą, meilę ir užuojautą įvairiose kultūrose. O nuotakai tai reiškia ir simbolizuoja jos esmę. Taigi nuotaka niekada negali suklysti su raudona spalva. Raudona spalva dera su auksiniais ir sidabriniais papuošalais. Aukščiau esanti nuotaka yra drąsesnė, raudona akimis ir lūpomis, ji yra subalansuota su nepriekaištingu pagrindu ir praleidžia skaistalais.

22. „Smokey Bridal“ akių makiažo išvaizda:

„Smokey Bridal“ akių makiažas

Raudona nuotakos apranga atrodo neišsami dūminėmis akimis. Nuotrauka aukščiau esančiame paveikslėlyje sujungia dūminį akių makiažą su gražiu raudonu drabužiu.

23. Šiaurės Indijos nuotaka:

Indijos nuotakos

Naudojant sidabrą ant šiltų odos tonų tikrai atrodo kontrastas ir elegancija apibūdinamas grožis. Indijos nuotakos atvaizdas aukščiau, sportinis dūminių akių makiažas su sidabriškai pilka apranga ir kontūruotu skruostu išilgai rodyklės tiesio nosies tilto. Jos akys pailgos su makiažu, o daugiau – su surištais plaukais.

24. Šiuolaikinė Indijos nuotaka:

Šiuolaikinė Indijos nuotakos išvaizda

Vienoms iš šių dienos vestuvių būtina ir neprivaloma, kad lūpos būtų natūraliai rausvos. Viena iš labiausiai pasirinktų išvaizdų yra natūrali ir minimalistinė. Jei turite švarią odą, vargu ar jums reikės makiažo, kad paslėptumėte trūkumus ir randus. Minimalus makiažo buvimas išryškina vidinį švytėjimą šalia natūralaus nuotakos paraudimo. Kohl arba Kajal yra vienas iš Solah Shringar, todėl jis naudojamas visoms Indijos nuotakoms. Tai apibrėžia akis ir prideda daugiau blizgesio.

25. Mėlynos ir auksinės nuotakos išvaizda:

Mėlynos ir auksinės nuotakos išvaizda

Būti kažkuo kitokiu ir pasirinkti neįprastą ir spalvingą, tačiau drąsų makiažą šiandien yra siautulinga tendencija. Daugelis Indijos nuotakų netgi renkasi neonines spalvas nagams, aprangai arba lūpoms ar akių makiažui, kad gautų neįprastą spalvą. Viršuje esanti Indijos nuotakos nuotrauka drąsiai padaro ryškų akių makiažą ir drąsius lūpas. Elektrinis mėlynos ir auksinės spalvos akių makiažas kartu su drąsiu raudonų lūpų atspalviu, atitinkančiu aprangą ir papuošalus.

26. Indijos sikhų vestuvinis makiažas:

Indijos sikhų vestuvinis makiažas

Nuotaka turi ryškų makiažo makiažą, suporuotą su subtiliomis rožinėmis lūpomis. Yra mėlynos, violetinės, rožinės, žalios atspalvių ir rožių spalvos, o makiažas, kaip galite pastebėti, yra spalvingas, bet ne labai garsus. „Bang“ vietą užima „Maang Tikka“.

27. Šviesiai rožinis makiažas:

Švelniai rožinis makiažas

Be visų nuotakos makiažo tendencijų, vieno žvilgsnio, kuris tiks, visos Indijos nuotakos gali išbandyti natūralią rožinę išvaizdą, kuri tik išryškina jau nuotakos rožiškumą. Aukščiau esančioje Indijos nuotakos nuotraukoje yra ryškiai išryškinta veido spalva, o vietoj kitų spalvų jos natūralus rausvumas ant skruostų ir lūpų yra nupirktas naudojant rožinius rožinius skaistalus ir lūpų dažus..

28. Pandžabų vestuvių išvaizda:

Pandžabo nuotakos išvaizda

Paprastai Pandžabio nuotaka didžiąją dieną nešioja raudoną ar kaštoninę lehengą. Juvelyriniai dirbiniai yra minimalūs ir ryškiai išryškina veidą. Nosies žiedas ir sunkios apyrankės – papildomas jos dėmesys. Kartu su raudona lehenga, raudoni lūpų dažai suteikia ryškesnį bendrą išvaizdą.

29. Paprasta krikščionių vestuvių išvaizda:

Paprasta krikščioniška nuotakos išvaizda

Kai kurios paprastos nuotakos išvaizdos kategorijos yra žemos. Čia yra krikščioniškos vestuvės, kuriose nuotaka vilki gražią baltą suknelę su minimaliais papuošalais arba jų visai nėra. Nuotaka nešioja tik mažą ausų smeigtuką ir paprastą karolį. Švelnus kajal ir nuogas makiažas yra tinkamiausias makiažas, kuris čia derės. Šviesesnių atspalvių lūpų dažai gali būti geriausias pasirinkimas.

30. Šiaurės Rytų įkvėptas vestuvinis žvilgsnis:

Šiaurės rytų įkvėpta nuotakos išvaizda

Paveikslėlyje pavaizduota asamietė nuotaka, nešiojanti paprastą saree, kurią padovanojo mama, žinoma kaip mekhla chadar. Asamos nuotaka dažniausiai puošiasi tradiciniais papuošalais. Maang tikka buvo laikoma palanki. Jos akys gražiai padarytos su minimaliu kajal ir dideliais auskarais. Apyrankės yra paprastos ir priderintos prie raudonų lūpų dažų.

Artėjant vestuvių sezonui, nebijokite išbandyti 30 skirtingų Indijos nuotakos įvaizdžių, kurie jūsų D dieną taps stilingi ir elegantiški. Būtinai pasirūpinkite savo oda. Didelės makiažo dozės netinka daugeliui žmonių dėl savo odos. Šviečia ryškiau nei Saulė!