Oras yra vienas svarbus reikalavimas, galintis teigiamai arba neigiamai paveikti nuotakos makiažo rezultatus. Svarbu žinoti, kad makiažo patarimai ir idėjos vasaros ir žiemos mėnesiais yra visiškai skirtingi. Tiesą sakant, jis taip pat skiriasi nuo musonų. Ypač vasara yra drėgnas ir šiltas laikas, kai oda elgiasi keistai ir netgi gali atrodyti riebi ir blizgi. Tai paprastai išblukina veidą ir apsunkina nuotakos trokštamų makiažo rezultatų gavimą.

Geriausi ir paprasti vasaros vestuvių makiažo patarimai

Tačiau gera žinia yra ta, kad norint pasiekti gerų rezultatų, gali būti naudingi kai kurie veiksmingi vasaros nuotakos makiažo patarimai. Norėdami sutaupyti pastangų, visa svarbi informacija buvo pateikta žemiau:

Čia yra geriausi vestuvių makiažo patarimai vasarą:

Nepersistenkite su drėkinamuoju kremu:

Drėkinamasis kremas turi papildomai maitinti odą, tačiau jei oda neišsausėja vasaros mėnesiais, tada nenaudokite šio produkto, kuris suteptų odą ir palengvintų makiažą, jei ji drėgna ir prakaituojate. Vietoj to, drėkiklį naudokite tik sausoms dėmėms. Gelinis drėkinamasis kremas visada yra geresnis nei kremas ar losjonas, skirtas naudoti vasarą.

Korekcinis prakaitas:

Kai kurie produktai yra specialiai sukurti šiais laikais šiltiems mėnesiams. Tarp jų prakaitui atsparus korektorius yra vienas geriausių, kurį nuotaka turėtų turėti po ranka. Naudokite šį produktą ir pamatysite, kaip gerai apribojate prakaitą vasaromis, kurios paprastai nuplauna odą.

Skaidraus grunto svarba:

Skaidrus gruntas padeda sukurti barjerą tarp odos ir pagrindo. Tai padeda išlaikyti šilumą nuo makiažo, o vasaros karštis nepatenka į veido odos poras ir nesukelia prakaito. Tai puiki idėja vasaros nuotakos makiažui.

Nenaudokite „Heavy Foundation“:

Aliejaus pagrindai yra didelis „ne“, kai kalbama apie vasaros nuotakos makiažą. Be to, naudojant skystą pagrindą, naudokite tik nedidelius kiekius ir pabandykite tolygiai paskirstyti jį šlapia kempine. Nerekomenduojama naudoti stipraus pagrindo tokioje situacijoje, kai dėl to galite prakaituoti daugiau.

Vandeniui atsparus blakstienų tušas per daug padidėja:

Vietoj blakstienų apimties ir ilgio suteikiančio tušo visada geriau naudoti vandeniui atsparų produktą. Tai užtikrins ir neleis spalvai išsitepti ir išblukti dėl vasaros karščių. Taip pat galima apsvarstyti galimybę dėvėti dirbtines blakstienas, tačiau tik su sąlyga, kad ant jų uždėtas vandeniui atsparus tušo sluoksnis. Tai sveikas makiažo patarimas vasaros nuotakoms.

Plaukai prieš makiažą:

Vasarą plaukų džiovintuvai gali sukelti sumaištį odoje dėl karščio. Geriausia, kad nuotaka prieš makiažą susitvarkytų plaukus, kad atrodytų gaivi ir graži, be prakaito ant veido.

Ilgalaikis akių kontūro pieštukas:

Įsigykite itin ilgai išliekantį akių pieštuką, kai kalbama apie vasaros makiažą nuotakoms. Taip jis išliks ilgesnį laiką ir neleis makiažui išblukti. Akių kontūro pieštukas yra vienas iš pagrindinių makiažo produktų, kuriuos reikia išlaikyti šviežius ir pabrėžti, kai kalbama apie vestuvių makiažą. Yra daug prekių ženklų, kurie užtikrina šią kokybę klientų patogumui.

Išlaikykite sveiką odą:

Likus mažiausiai 2-3 savaitėms iki vestuvių dienos, gerkite daug vandens ir gerai drėkinkite odą. Be to, miegas yra labai svarbus, kad net vasarą gautumėte naują išvaizdą. Laikykitės sveikos mitybos, kupinos vaisių ir daržovių, kurios padės atgaivinti veidą. Stenkitės vengti kepto maisto, riebaus maisto ir aštraus maisto, kurie tik pablogins odos riebalus. Visa tai yra svarbu nuotakos vasaros makiažo pagrindui.