Gudžaratų nuotakos vestuvių dieną atrodo labai ryškiai ir puošniai. Bendras vaizdas yra labai elegantiškas su gausiais papuošalais visoje nuotakoje. Pradedant nuo galvos aksesuarų iki kojų, nuotakas puošia brangakmeniai, dėl kurių jos atrodo stulbinančiai. Kadangi kostiume yra tiek daug priedų, nuotakos makiažas yra labai paprastas; dar elegantiška.

Gujarati nuotakos makiažas

Gudžaratų makiažas turi labai ryškų pagrindą, o spalvų ir atspalvių naudojimas yra labai minimalus. Jame taip pat yra daug „Kohl“ ir pieštuko su dirbtinėmis akių blakstienomis. Bendras vaizdas labai paprastas, o merginos bruožai išryškinami išmintingai naudojant makiažą. Perskaitykite pagrindinę gudžaratų vestuvių makiažo informaciją, jei planuojate tai padaryti savarankiškai.

Gudžaratų vestuvinis makiažas:

1. Fondas, korektorius, korektorius ir pudros bazė:

Pagrindui naudojama matinė danga ir kosmetika su nuliniu SPF. Tai veiksmingai suteikia veidui matinį ir natūralų paviršių, nesukeliant fotoaparate žvilgesio.

Tepkite pagrindą taškais ant kaktos, skruostų, nosies ir smakro. Naudokite korektorių, kad padengtumėte dėmes po akimis ir tamsias dėmes, geras korektorius, kad sumažintumėte smulkias raukšleles ir spuogus. Dabar, naudodami sausą pudrą, sumaišykite juos su oda tolygiai glostydami visą veidą.

Galiausiai pritaikykite „Compaq“, kad pamatas būtų vietoje. Įsitikinkite, kad naudojate geros prekės ženklo kosmetiką, kuri vėliau nekenkia odai ir suteikia ilgalaikį efektą.

2. Akių pieštukai, Kohl ir tušas akims:

Nustačius pagrindą, paryškinkite akis blizgančiais ir drąsiais akių šešėliais. Ant dangtelio uždėkite lengvą pagrindą, o antakių kaulus – tinkamus blizgučius. Įsitikinkite, kad atspalvis yra tinkamas, kad akys neatrodytų labai tamsios.

Naudokite akių pieštuką, kad apibrėžtumėte antakius, pradedant nuo vidinio kampo ir šiek tiek nušveiskite. Neleiskite, kad jis atrodytų per tamsus.

Naudojant vandeniui atsparią kaukę, pieštuką ir tušą paryškinamos akys ir apibrėžiama forma. Naudokite tamsią spalvą, kad akys ryškiai spindėtų. Paprastai pirmenybė teikiama blizgančiam tamsiam pieštukui.

3. Skaistalas ir bronzantas:

Skaistalai ant skruostų ir plaukų linijos naudojami minimaliai. Pageidautina naudoti beveik nuogą atspalvį. Jis naudojamas tik kaip skruostikaulių akcentas.

Bronzeris taip pat tepamas palei nosį, smakrą ir kaktą, kad pagerėtų savybės ir atrodytų aštriai.

4. Lūpų dažai ir blizgesys:

Pageidautina naudoti tamsaus atspalvio lūpų dažus. Užtepkite pamušalą išilgai lūpų ir pirmiausia nustatykite formą. Tada naudokite pagrindinį lūpų dažų sluoksnį. Patrinkite lūpas pudra, kad liktų pagrindinis atspalvis. Tada tolygiai naudokite antrą lūpų dažų sluoksnį plonu šepetėliu. Įsitikinkite, kad atspalvis apatinėje lūpoje yra tamsesnis, kad pridėtumėte gylio.

Naudokite minimalų blizgesį, kad tik pridėtumėte lūpų blizgesį. Naudojant blizgesio perteklių, lūpų dažai po kurio laiko gali išsiplėsti.

Metodą lengva sekti, tačiau svarbiausia, kai tai darote savarankiškai, yra įsitikinti atspalviais. Ne kiekvienas gali pats padaryti nuotaką. Be to, makiažas, plaukai taip pat atliekami labai paprastai, šukuojant nugarą ir aukšta kasa. Daugelis papuošalų taip pat dėvimi kaip ritualas, papildantis glam faktorių. Bendra išvaizda atrodo paprasta, tačiau teisinga yra pagrindinė užduotis. Taigi, matome, kad naudojant šį paprastą metodą profesionalų prisilietimą galima pasiekti be kišenės.