Vestuvių diena yra ypatinga diena moters gyvenime. Vieną dieną moteris planuoja visą savo gyvenimą ir nori atrodyti pati gražiausia. Tai tendencija kviesti vizažistus pasidaryti profesionalų makiažą, nes jis yra ilgalaikis. Tačiau yra keletas pagrindinių gudrybių, kurių galite laikytis ir savo profesionalią dieną padaryti profesionalų makiažą, tačiau tai nėra labai brangus reikalas.

Kaip padaryti vestuvinį veido makiažą

Kaip pasidaryti vestuvinį veido makiažą:

1. Veido ir akių grunto pagrindas:

Pagrindas yra būtinas, kad veidas atrodytų be problemų ir būtų lygus. Pradėkite nuo drėgno audinio porų sandarinimui ir dėmėkite taškus ant tamsių dėmių, po akimis ir lūpomis.

2. Fondo taikymas:

Fondo taikymas

Naudokite pagrindą, kuriame nėra SPF; taip siekiama, kad oda neatrodytų labai šviesi ir neišsiskleistų nuotraukose.

3. Korektorius:

Korektorius

Korektorius naudojamas tam, kad oda atrodytų nepriekaištingai. Jis slepia smulkias raukšleles ir akių tamsumą. Įsitikinkite, kad jame taip pat nėra SPF.

4. Apibrėžkite antakius:

Norėdami patamsinti ir apibrėžti antakius, naudokite gerą akių antakių apibrėžtuvą, pieštuką, gelį ar vašką. Tai neleidžia veidui atrodyti nuobodu po makiažo, ypač jei turite menkus antakius. Įsitikinkite, kad nepersistengiate.

5. Akių makiažas:

Akių makiažas

Palaikykite akių makiažo šviesą. Nenaudokite labai drąsių ir tamsių atspalvių. Paprastai vietoj tikslaus vestuvinio drabužio atspalvio naudojama pagrindinė spalva. Per tamsus makiažas gali atrodyti nuobodus ir pavargęs per pirmąsias kelias vestuvių valandas.

6. Paryškinimas:

Apibrėžkite skruostikaulius naudodami žymeklį, atitinkantį odos atspalvį. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į nosį, antakių kaulus ir vidinį akių kampą, tačiau labai švelniai palietus.

7. Blush On:

Naudokite skaistalais ant skruostų ir plaukų linijos plačiu šepetėliu. Įsitikinkite, kad atspalvis yra subtilus ir nenaudojate per daug skaistalų.

8. Bronzeris:

Bronzą reikia tepti išilgai nosies, smakro ir kaktos. Tai turėtų būti tinkamas kiekis, kad pridėtų blizgesio bendrai išvaizdai.

9. Rinkinys su sausais milteliais:

Naudodami didelį šepetėlį, tepkite sausą pudrą, kad visa makiažas būtų tvirtas. Būtinai naudokite sausus miltelius ir stenkitės nesutepti spalvų.

10. Lūpos:

Lūpas reikia paryškinti iš pradžių nubrėžus lūpas tinkamu lūpų kontūro pieštuku, tada plonu teptuku tepant lūpų dažus tolygiai paskirstyti spalvą, o tada užbaigti blizgesiu. Prieš tepdami lūpų dažus būtinai tepkite lūpų pagrindą; todėl spalva išlieka ilgesnį laiką ir neišsiskleidžia.

11. Išvalykite priedus:

Naudokite švarią makiažo pagalvėlę arba šveitiklį, kad pašalintumėte papildomą makiažą nuo veido. Sutelkite dėmesį į sritis, kurios suteikia pyragišką išvaizdą, ypač po akimis ir skruostais. Nenuimkite per daug; Tam tikras makiažas yra būtinas, kad po kurio laiko jis suteiktų natūralią išvaizdą.

12. Naudokite nustatymo purškiklį:

Naudokite gerą kietėjimo purškiklį, kad makiažas išliktų ilgą laiką. Veidas turi atrodyti gaivus ilgą laiką, o nuotakos makiažas nebūtinai turi laiko prisilietimams.

Atlikite šiuos paprastus veiksmus ir vestuvių dieną gausite profesionalų makiažą, neišleisdami per daug. Įsitikinkite, kad naudojate geros kokybės kosmetiką ir pabandykite naudoti atspalvius, atitinkančius odos toną. Taip pat laikykitės grožio režimo, prasidedančio likus ne mažiau kaip 2 mėnesiams iki vestuvių, kad gautumėte vidinį odos švytėjimą ir mėgaukitės savo diena iki galo.