Ar kada naudojote pilvuką, kad paslėptumėte riebalus? Ar žinote, kaip jie veikia? Šiais laikais nutukimas tampa dažna problema visame pasaulyje. Kiekvienas nori atrodyti lieknas ir tinkamas. Pilvo plastika (paprastai pripažįstama kaip pilvo pūtimas) pašalina odos ir riebalų perteklių skrandžio srityje, o taip pat siaurina pilvo sieną.

„Tummy Tuck“ schema apima tai, kad kremas tepamas ant skrandžio, o tai tik vargina diržą. Kaip paskelbta aukščiau, tai yra visur, kur yra „laimikis“, jei nesate atsargūs. Kiekvieną mėnesį mechaniškai gausite papildomą grietinėlę paštu, nuskaitysite kortelę, laukdami skambučio ir atšaukdami. „Tummy Tuck Belt“ yra reklamuojama kaip „stebuklinga lieknėjimo sistema“, galinti „suliekninti pilvo riebalus“ vos per 10 minučių per dieną.

Turėti idealų kūną pasipuošti pieštuku tinkančia suknele yra panašu į išsvajotą svajonę. Ši dovana jums suteikiama kaip paslėptas pritarimas, visos jūsų ponios gali atkurti savo figūrą šiuo pilvo pakėlimu.

„Tummy Tuckers“ darbas:

Pilvo Tuck diržo būsenos dirbti 3 skirtingais būdais. Pirmasis yra naudoti jį 10 minučių per dieną 30 dienų, kad pamatytumėte, kaip jis ištirpdo pilvo riebalus, be svarbaus svorio netekimo. Šis teiginys rodo, kad nuosmukis nepakeičia įpročio pridėti dietos ir mankštos. Antrasis metodas sugeria jį derinant su dieta ir mankšta. Jame teigiama, kad galite sukurti savo mitybą ir pratimus iki keturių kartų efektyviau. Tiesiog atlikite 10 minučių procedūrą ryte, o paskui mankštinkitės tam tikru dienos metu. Dėvėkite tik dėvėdami, o taip pat ir aptemptas audinys padės nedelsiant sulieknėti. Sistema tiekiama su termo greitintuvu, kad būtų naudinga švariam skrandžiui anksčiau nei naudojant diržą, kad jis geriau veiktų.

Pilvo Tuckers:-

1. „Super Control Tummy Tucker“ kelnaitės oda:

Tai nepriekaištinga aukšto juosmens vidurio šlaunų viršutinė pilvo pėdkelnė, skirta numesti papildomus kilogramus, taip pat labai naudinga norint sumažinti patinimą nuo juosmens. Tai labai tinka po gimdymo, norint sumažinti juosmenį. „Get Inches Off“ taip pat atrodo patobulinta ir plonesnė drabužiuose! Ramina visą dieną & ilgalaikė priežiūra GARANTUOTA! Nuo pilvo, klubų ir sėdmenų nuimkite iki 3 colių. Jis yra specialiai sukurtas nukirpti colius nuo skrandžio, klubų, juosmens ir sėdmenų, tuo pačiu palaikant vėsų nuolatinį palaikymą visą dieną.

„Super Control Tummy Tucker“ kelnaitės oda

Kvėpuojanti medvilninė raukšlėta spandex arba nailono medžiaga elegantiškai išlaiko teisingą nešiojimo aukštį iki silpnų, kitaip suglebusių pilvo raumenų. Pilvukas Tuck (atgal į normalų) naujajai mamai, Pilvas Tuck švelniai palaiko ją ramybės būsenoje patinęs pilvas, leidžia organams, kurie patiria didžiausią stresą ir traukia sunkumą, išgydyti teisingoje padėtyje.

2. „Pink Tummy Tucker“:

Rožinė pilvukas Tucker

Parodykite pavydėtino atspalvio figūrą, išbandydami šį rausvos spalvos apatinį sijoną iš „Quittance“. Šis įprastos formos drabužis, pagamintas iš poliesterio mišinio, bus sveikas, kaip ir antra oda, taip pat labai patogus dėvėti. Be to, šios formos drabužiai puikiai tinka dėvėti žemiau trumpų, kitaip kelio ilgio sijonų. Tai galite lengvai dėvėti reguliariai.

3. Nude Tummy Tucker:

Nuogas pilvukas Tucker

Atėjo laikas padengti tuos papildomus iškilimus, bandant šią nuogos spalvos formą dėvėti kelnaites, kaip ir Monomer. Joje yra nėriniuota priekinė dalis ir kabliuko galas, todėl šios formos drabužių kelnės žada puikų prigludimą. Jis paruoštas iš medvilnės mišinio; Ši įprasto formavimo kelnaitė yra paprasta nešioti visą dieną žemiau bet kurios grupės.

4. Pilvo Tuckeris pagal Clovia:

Pilvo Tuckeris pagal „Clovia“

Jie paruošti iš nailono ir elastano medžiagų pusiausvyros; jie jums palengvina, taip pat sumažina nepageidaujamus iškilimus, be to, išsipūtimus. Šie nuostabaus tankumo drabužiai atrodys pakankamai liekni, leis jums tilpti į 1 ar 2 dydžiais mažesnes sukneles nei įprastai. Sudaryti iš naujų vientisų žinių, jie praleidžia kelnių linijas, be to, siūlo nepriekaištingą apdailą po drabužiais. Medvilninis tarpkojo lapas leidžia puikiai dėvėti šios formos drabužius kaip apatinius. Turi didelį elastingumą; jie parodo jūsų kūnui pakankamai išlenktus iškilimus, sukuria jums geriausią išvaizdą.

5. Juodasis pilvukas Tucker:

Juodasis pilvukas Tucker

Jei jūsų laisvas pilvukas neleidžia išsekinti tų figūrą prigludusių drabužių, vėliau šis juodos spalvos pilvukas tikrai ateis į jūsų poilsį. Jis specialiai pagamintas taip, kad būtų patogus; šį „Pretty Secrets“ pilvuką galima tiesiog dėvėti po sijonais, šortais ir džinsais. Jis pagamintas iš nailono mišinio; šis pilvo kirpėjas bus minkštas šalia jūsų odos ir lengvai plaunamas.

6. Pilvo Tucker Shapewear:

„Tummy Tucker Shapewear“

Ši visagalis, lemiamas trumpas šlubuoja juosmenį, sulenkia pilvuką ir pakelia nugarą, todėl galite atrodyti sutriuškinti savo liesus drabužius, o ne apatinius, kad atsikratytumėte kelnaičių. Jis plečiasi iš karto po liemenėle ir netrukus po nugara. Minkšta juosmens juosta yra po liemenėlės linija, kad pašalintų iškilimus ties įprasta juosmens linija. Itin plonos kojų juostos laukia vietoje ir palengvina iškilimus. Jie turi puikias puses, kad galėtų atrodyti po drabužiais. Trumpos kelnaitės siūlo pilną galinės dalies gydymą. Šį trikotažinį formos drabužį galite dėvėti kaip apatinį trikotažą, panaikinkite kelnaičių linijas. Sukurkite klubą, pridedant prie šortų ir mini, tačiau jis yra toks pat didelis žemiau kelnių Audinys nailonas elastanas medvilnė.

7. Atgal kablys uždarymo pilvo Tucker:

Užpakalinio kablio uždarymo pilvukas Tucker

Šis nuogas spalvos formos drabužis leis jums atrodyti tinkamam ir formos. Jis paruoštas iš poliamido spandekso; šis moterims skirtas apranga yra draugiška odai, be to, atsipalaidavusi nešioti. Šios formos drabužiai leis jums pasigrožėti smėlio laikrodžio forma. Tai galite dėvėti reguliariai.

8. Lieknas pilvo Tucker:

Lieknas pilvukas Tucker

Tai suformuoja jūsų kūną į lieknesnę figūrą. Be to, jis yra labai naudingas, bet labai patogus ir lengvas. Tai padeda palaikant nugaros problemas. Tai tarsi ypatingai patogus korsetas. Jame yra atsargi plyšio anga, kad būtų lengviau ir patogiau. Medvilninis tarpiklis užtikrina sausumą ir patogumą. Po šių drabužių dėvėjimas pagerėjo ir atrodė pranašesnis.

9. Pilvo Tucker aukštas juosmuo:

Pilvo pilvas su aukštu juosmeniu

Uždenkite papildomą dangtelį ir suraskite tobulą figūrą, vilkėdami šį smėlio spalvos „Monomer“ formos drabužį. Pagaminta iš poliamido spandekso ir šios formos moteriški drabužiai yra malonūs odai ir pakankamai ištempiami, kad jus būtų lengva visą dieną.

Taigi, tai yra 9 geriausi pilvo kirpėjai, tikiuosi, kad jums patinka šis straipsnis ir šis straipsnis bus jums naudingas. Visada būk tinkamas!