„Jockey“ yra vienas žinomiausių apatinio trikotažo prekės ženklų pasaulyje. Jockey gaminamos kelnaitės yra super kokybės ir stiliaus. Šis prekės ženklas yra mėgstamiausias tarp visų jaunų merginų ir moterų; žokėjiškas kelnaites taip pat patogu dėvėti.

9 geriausios žokėjų kelnaičių kolekcijos moterims:

Įsigykite keletą moteriškų žokėjų kelnaičių iš plataus kelnaičių modelių pasirinkimo.

1. „Super Soft Jockey“ kelnaitės:

Super minkštos žokėjo kelnaitės

Tai jums geriausios „Jockey“ kelnaitės, nes jos pasiūtos iš švelniausios medžiagos, kuri puikiai jaučiasi ant kūno. Bikinio stiliaus kelnaitės puikiai tinka ir jas galite įsigyti visų spalvų. 3 pakuotė taip pat puikiai veikia, nes yra ekonomiška.

2. Medvilninės žokėjų kelnės:

Medvilninės žokėjų kelnaitės

Medvilninė medžiaga, naudojama šiose „Jockey“ moteriškose kelnaitėse, yra aukščiausios kokybės. Kelnės yra atspausdintos nuostabiais spaudiniais, kurie geriausiai tinka visoms moterims. Paprastai naudojamos spalvos yra ryškios ir ryškios.

3. Supakuotos žokėjų kelnaitės:

Supakuotos žokėjiškos kelnaitės

Žokėjiškos kelnaitės paprastai būna pakuotėse po 2, 3 arba 4. Šios „Jockey“ moteriškos kelnaitės pakuotėje yra įvairių atspalvių. Pakuotėse taip pat gali būti keletas atspausdintų ir kelių vienspalvių kelnaičių, kurios visos dera tarpusavyje.

4. „Full Cut Jockey“ kelnaitės:

Pilno kirpimo žokėjo kelnaitės

Čia yra viena patogiausių klasikinių pilno kirpimo „Jockey“ kelnaičių moterims. Kelnaitės turi vėsų nėrinių kraštą kontrastingos spalvos, ant kurio atspausdintas žodis Žokeris. Spalvos paprastai yra pastelinės, todėl puikiai tinka dėvėti kasdien.

5. Plačios juosmens kelnės:

Plačios juosmens žokėjiškos kelnaitės

Čia yra dar viena „Jockey“ patogi dėvėti kelnaites. Ši plati juosmens kelnaitė „Jockey“ puikiai tinka plokščiam pilvui. Čia naudojama plati guma yra minkšta liesti ir nesupjauna odos. Jei norite jaustis itin patogiai, pasirinkite plačias kelnaites juosmeniu. Kaip platus juosmuo, tada šis jums labiau tinka.

6. „Jockey Boyshort“ kelnaitės:

„Jockey Boyshort“ kelnaitės

Vienas iš kelnaičių stilių yra berniuko trumpas stilius, kuris atrodo kaip aptemptos trumpos kelnės. „Jockey“ kelnės pagamintos iš tamprios medžiagos, kuri gerai priglunda prie juosmens ir apačios. Kelnės puikiai tinka dėvėti sportuojant, nes dengia ir laiko kūną.

7. „Jockey Thong“ kelnaitės:

„Jockey Thong“ kelnaitės

Šios žemo aukščio „Jockey“ medvilnės kelnaitės yra dar vienas stilingas jūsų apatinio trikotažo kolekcijos priedas. Mažo aukščio dirželiai yra pagaminti iš medvilnės, todėl, nors ir yra dirželiai, juos patogu nešioti. Pasirinkite tuos, kuriuose yra kontrastingos elastinės juostos.

8. Nr kelnaitės linijos žokėjo kelnaitės:

Jokių „Panty Line“ žokėjų kelnaičių

Daugelis mūsų dėvimų suknelių ir drabužių yra prigludę ir išlenkti. Puiku turėti vientisas kelnaites, kurios iš išorės nerodo kelnaičių linijos. Šios „Jockey“ kelnės moterims yra pagamintos iš plonos tamprės, kuri nerodo linijų dėvint po aptemptais drabužiais. Jūs gausite gerą tempimą pagal savo pasirinkimą.

9. Nude Jockey kelnaitės:

Nude Jockey kelnaitės

Viena iš moteriškų drabužių spintos privalomų kelnaičių rūšių yra nuogos kelnaitės. Ši spalva puikiai tinka permatomoms suknelėms ir baltiems drabužiams, nes iš išorės jie nerodo kelnaičių spalvos. Nuoga spalva atitinka jūsų odos spalvą, todėl ji gerai susimaišo. Merginos taip pat gali naudoti šias kelnaites su džinsais ar sijonais.

„Jockey“ kelnaitės yra geriausiai žinomas pasaulyje kelnaičių prekės ženklas. Jų produktai yra puikios kokybės ir gaminami įvairių stilių. Įvairūs kirpimai, tokie kaip bikini, mažo aukščio, dirželiai ir kt., Yra visų tipų kelnaitės, kurioms patinka visos moterys.