Kūdikio meilė judėti ir kelnaitės yra vienas drabužis, kuris turi būti patogus ir lengvai dėvimas. Kūdikių kelnaitės gali būti atspausdintos arba vienspalvės. Yra įvairių stilių berniukams ir mergaitėms. Kiekvienas iš šių stilių leidžia kūdikiui atrodyti protingai ir prašmatniai.

Šiuolaikiškos ir stilingos kelnaitės kūdikiams:

Pasirinkite iš šio plataus stilių asortimento, kuris puikiai tinka jūsų kūdikiui,

1. Spausdintos kūdikių kelnaitės:

Spausdintos kūdikių kelnaitės

Rasite platų kelnių, skirtų kūdikiams, asortimentą, atspausdintą mielais atspaudais ir spalvomis. Dažniausiai atspausdinami drugeliai ir gėlės. Animacinių filmų personažai taip pat spausdinami ant kelnaičių, nes tai jiems patinka.

2. Bow Bow kelnaitės:

Lanko kūdikių kelnaitės

Kūdikių kelnaičių stilius turi daugybę variantų. Galite pasirinkti šias mielas ir nuostabias kūdikių kelnaites, kurių gale yra raukinys ir keletas juostelių lankų. Lankai atrodo patraukliai, kai kūdikis šliaužia ir rodo savo apačią.

3. Neperšlampamos kūdikių kelnaitės:

Neperšlampamos kūdikių kelnaitės

Kūdikių kelnaitės taip pat yra spalvingos ir atspausdintos. Dažniausiai jie yra mėlynos spalvos ir užpildyti vandenyno atspaudais. Kūdikių berniukų kelnės taip pat yra atsparios vandeniui, skirtos sauskelnėms, dėvėtoms viduje.

4. „Bloomer“ kūdikių kelnaitės:

„Bloomer“ kūdikių kelnaitės

„Bloomers“ yra dar vienas dažniausiai naudojamų kelnaičių stilius, nes jie tinka kūdikiui kaip mini kelnės. Jie leidžia laisvai judėti ir yra labai patogūs. Šios mergaičių kelnės yra naudojamos net tada, kai vaikas yra vyresnis.

5. Krikšto kūdikių kelnaitės:

Krikšto kūdikių kelnaitės

Ypatingoms jūsų vaiko progoms, tokioms kaip krikštynos ir pan., Kai dėvima balta spalva, galite pasirinkti šias itin patogias baltas kūdikių kelnes. Jų modelis yra labai stilingas su daugybe raukinių ir nėrinių.

6. Sauskelnės apima kūdikių kelnaites:

Sauskelnės apima kūdikių kelnaites

Kaip ir krikšto kūdikių kelnaites mergaitėms, berniukui galite nusipirkti baltų kelnių, kurios puikiai tinka progai. Šios sauskelnių užvalkalo kelnės išlaiko sauskelnes vietoje ir gerai atrodo iš išorės. Pirkite daug baltos spalvos, nes jie dera su daugybe drabužių. Jūsų mažam kūdikiui tai visada yra geras pasirinkimas.

7. Monogramos kūdikių kelnaitės:

Monogramos kūdikių kelnaitės

Gaukite kūdikio baltų kelnių, monogramuotų su kūdikio inicialais, rinkinį. Šie atrodo labai įmantriai ir stilingai. Inicialai gali būti padaryti rausvos arba mėlynos spalvos arba bet kokios kitos jums patinkančios spalvos.

8. Džinsinės kelnaitės kūdikiams:

Džinsinės kelnaitės kūdikiams

Kūdikių dėvimos kelnaitės taip pat gali būti iš džinsinio audinio. Šios šauniai atrodančios kelnaitės yra mėlynos spalvos džinsinio audinio ir atrodo akinančiai. Kaimo stiliaus išvaizda lengvai pasiekiama dėvint šias kelnaites. Išbandykite šį stilių firminio modelio kolekcijoje.

9. „Ruffle Lace“ kūdikių kelnaitės:

„Ruffle Lace“ kūdikių kelnaitės

Vienas iš labiausiai paplitusių kūdikių kelnaičių stilių yra raukinys. Čia kelnaitės turi raukinius nėrinių pavidalu kelnaičių gale. Yra nėrinių eilės, kurios susiraukšlėja ir susiuvamos. Jūs galite turėti nėrinius kontrastingos spalvos su kelnaitėmis.

Kūdikių kelnaitės yra labiausiai dievinamos ir mylimos, nes dėl to kūdikis atrodo mielas ir švelnus. Kūdikiams skirtos kelnaitės gali būti įvairių stilių, pavyzdžiui, raukiniai, vystyklų užvalkalai ir tt. Jūs rasite gerą kolekciją pagal savo pasirinkimą, išbandykite keletą kombinacijų savo kūdikiui. Tuo metu, kai susilaukiame kūdikio, turime tinkamai juo pasirūpinti, todėl iš šio sąrašo išsirinkite geriausią kelnaitę savo berniukui ar mergaitei.