Slaugos viršūnės sukurtos tiksliai atsižvelgiant į paskirtį, maitinti kūdikį. Paprastai šiose viršutinėse dalyse paprastai yra anga, kurioje yra užtrauktukas arba išpjova arba kartais net sagos. Kai kurie iš jų turi krūtinės angą po krūtine. Kai kurios viršūnės turi išskleidžiamąją parinktį, kurioje galite tiesiog atsegti pečius, taip nusileisdami į paslėptą pasėlių rezervuaro sluoksnį. Yra tikrai daug variantų su tokiomis angomis ir kiekvienas iš jų yra sukurtas atsižvelgiant į audinį ir viršutinės dalies stilių.

Patogūs maitinimo krūtimi topai maitinančioms mamoms

Pradėkime nuo to, kaip kūdikio maitinimui naudoti žindymo viršūnę.

  • Pradžiai jums tikrai reikia slaugos liemenėlės. Pasirinkite atlenkiamą arba atlenkite įprastą liemenėlę. Slaugos liemenėlės turi specialius kabliukus ir spaustukus. Tiesiog patraukite iš viršaus į apačią, atsižvelgdami į viršaus stilių-nuo horizontalių kirpimų iki mygtukų.
  • Padėkite kūdikį tinkamo aukščio, kad jis/ji galėtų maitinti spenelį tinkamoje padėtyje. Įsitikinkite, kad jūsų kūdikis jaučiasi patogiai, o audinio audinys nenukrenta ant veido ar bet kur, kas sukelia diskomfortą kūdikiui.
  • Uždenkite kūdikį nuo viršaus, kad nesijaustumėte nepatogiai. Tačiau, sąžiningai, manome, kad nėra jokios priežasties jums jaustis gėdingai.

Draugiškos ir patogios viršūnės maitinančioms motinoms:

Jei manėte, kad stilingi marškinėliai jums nebėra skirti, štai keletas gerų naujienų. Turime daugybę stilingų viršūnių, skirtų patogiai priglausti prie maitinančių mamų, o dizaineriai įdėjo papildomų pastangų, kad kūdikis taip pat jaustųsi patogiai. Pažiūrėk.

1. Plius dydžio slaugos viršūnės:

Plius dydžio slaugos viršūnės

Šis moteriškas slaugos marškinėliai puikiai tinka visoms lieknoms ir plius dydžio krūtimis moterims. Jie yra lengvi ir tiesiog puikiai pritaikyti jūsų kūnui, nesijaučiantys uždusę. Jie turi priekinę angą, kuri palengvina žindymą ir pumpavimą. Nuimamos plokštės yra diskretiškesnės, todėl jūs galite maitinti kūdikį be rūpesčių bet kurioje norimoje vietoje. Jie yra įvairių spalvų, su užtrauktukais ar mygtukais šalia biustų, todėl jie neatrodo pernelyg akivaizdūs. Dauguma jų turi dydžių vadovą arba yra 1X arba 2X dydžio. Taip jums bus lengviau pasirinkti.

2. Slaugos Tank Top:

Slaugos Tank Top

Na, jūs tikrai galite dėvėti gražią kepurę žindymo laikotarpiu. Šių cisternų viršūnėse yra užtraukiami mygtukai ant pečių, todėl galite atsisegti ir pradėti maitinti. Jie yra įvairių dydžių, pradedant nuo mažų iki ypač didelių, taip pat yra daug gražių ir malonių spalvų. Medvilnės pasirinkimas bus geras sprendimas, nes jie suteikia daug komforto ir gali būti lengvai plaunami. Galite juos naudoti praktiškai bet kuriuo metu, kai norite išvykti. Jie gali būti jūsų geras pasirinkimas ilgoje kelionėje.

3. Slaugos liemenės viršus:

Slaugos liemenė viršuje

Ši liemenės viršutinė dalis yra pagaminta iš minkštos tamprios medvilnės ir yra baltos spalvos, briaunota. Jame yra išskleidžiama slaugos įstaiga su ilga linija. Tai tikrai būtina jūsų spintoje. Priekyje esantys atspaudai yra diskretiški ir lengvai atidaromi. Jie puikiai dera su siauru džinsiu ir yra patogūs dėvėti, ypač vasarą. Šios lengvos žindymo viršūnės yra įvairių dydžių-nuo mažų iki ypač didelių. Baltas slaugos viršus suteiks jums ypatingą išvaizdą!

4. Madinga slaugos viršutinė dalis su ilgomis rankovėmis:

Madinga slaugos viršutinė dalis ilgomis rankovėmis

Ar norėtumėte pašildyti šaltą dieną? Čia yra madinga slaugos viršutinė dalis, sukurta taip, kad jaustumėtės patogiai, patogiai ir stilingai. Jis turi V formos iškirptę su vidiniu diskretišku sluoksniu, kurį galite atitraukti slaugytojai. Juos galima įsigyti įvairių dydžių baltos, pilkos ir juodos spalvos, apie 95% medvilnės ir 5% elastano. Galite tai suderinti su savo mėgstamomis kelnėmis ar lieknomis ir išeiti kaip šauni mama!

5. Slaugos įvyniojimo viršus:

Slaugos įvyniojimo viršus

Slaugos viršeliai yra dar vienas stilingas drabužis, kurį galite pasirinkti. Viršus yra specialiai suprojektuotas taip, kad būtų patogiai prigludęs, suteikdamas papildomo minkštumo ir tvirtumo. Dizainas yra tiesus kirpimas, sukryžiuotas ir ilgomis rankovėmis. Jie būna įvairių spalvų ir kitų dydžių. Pull up stiliaus slaugos priežiūra yra lengva slaugyti kūdikį, o vidinis audinys užtikrins maksimalų saugumą nuo dulkių ir taršos.

6. Tunikos viršūnės:

Tunikos viršūnės

tunikos viršūnės maitinančioms motinoms yra dar viena patogi galimybė įtraukti į krepšelį. Tai suteikia galimybę diskretiškai maitinti kūdikį ir yra ilgomis rankovėmis. Jis taip pat idealiai tinka vėsiam orui ir gali būti tiesiog dėvimas ant antblauzdžių, kelnių ir džinsų. Jų būna įvairių dydžių ir spalvų. Priekinė anga idealiai tinka kūdikiui, o minkšta šluostė leis jaustis gerai. Išbandykite ypatingą dieną, nesirūpindami, kaip maitinsite savo vaiką.

7. Slaugos palaidinė:

Slaugos palaidinė

Štai dar vienas geras pasirinkimas maitinančioms motinoms. Ši palaidinė su aukštu ir žemu kirpimu yra gėlių atspaudu, o vidinėje kamštelėje-prieiga prie slaugos. Jie būna įvairių spalvų ir spalvų derinių. Kai kurios iš šių viršutinių dalių yra su užtrauktuku, o kitos – su anga, kurios apačioje bus tunika. Jie yra idealūs lauko drabužiai ir tikrai palengvins slaugą.

8. Slaugos kapišonas:

Slaugos kapišonas

Mes žinome, kaip šalta žiemos naktį jums gali būti sunku maitinti kūdikį. Čia yra gobtuvas į pagalbą! Ši motinystės apranga turi vertikalią prieigą prie jūsų kūdikio slaugos ir yra visų dydžių-nuo mažų iki ypač didelių. Jie sukurti taip, kad jus sušildytų ir būtų tokių spalvų kaip pilka, juoda, mėlyna ir pilka.

9. Slaugos naktinė suknelė:

Slaugos naktinė suknelė

Šis yra absoliutus komfortas, užmaskuotas kaip audeklas. Maitinanti naktinė suknelė geriausiai tinka prieš miegą ir yra iki kelių. Jie būna įvairių audinių, spalvų ir dydžių. Laisva apranga yra paprastas būdas maitinti kūdikį vidury nakties.

10. Juoda slaugos suknelė:

Juoda slaugos suknelė

Tai trumpos rankovės su U formos kaklu, kurios dvipusis mygtukas geriausiai tinka slaugai. Dauguma jų yra medvilninės ir gali būti plaunamos rankomis arba skalbimo mašinoje. Suknelė gali tilpti net nėštumo metu ir po nėštumo, kai šonus galima atsegti, kad pakeltumėte ir slaugytumėte kūdikį.

Kaip išsirinkti slaugos viršūnę?

Slaugos viršutinės dalies pasirinkimas reikalauja šiek tiek laiko ir dėmesio. Štai keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti prieš pasirenkant vieną.

  1. Dėvėkite slaugos liemenėlę: Slaugos liemenėlė yra būtina norint tinkamai dėvėti. Pasirinkite traukiamą ar įprastą liemenėlę. Slaugos liemenėlės turi spaustukus, laikančius audinį žemyn, tikrai nesikišant į liemenėlės atramines struktūras.
  2. Cisternos viršūnės: Nešiojant viršutinę dalį su plačiai atvertomis rankomis arba apatine iškirpte, bus lengviau nustumti bako viršų į šoną, kad galėtumėte efektyviai maitinti kūdikį.
  3. Marškinėliai: Jei norite dėvėti marškinėlius, pasirinkite didelio dydžio V formos iškirptę. Tai užtikrins, kad galite jį nuleisti, kad maitintumėte kūdikį.

Žindymas nereiškia, kad negalite dėvėti jokių madingų drabužių. Dizaineriai dabar sugalvojo daugybę madingų suknelių, kurios patenkintų maitinančių motinų poreikius. Tai leido daugeliui motinų išeiti stilingai ar geriau, dėvėti mėgstamus drabužius. Išeikite ir išbandykite tunikų asortimentą. Tiesiog vaikščiojimo stilius ir pasitikėjimas!