Ar jūs gyvenate karšto klimato zonose ir norite dėvėti kažką tinkamo tokiam orui! Ar labiausiai jus traukia viršutinės kelnės trumpomis rankovėmis! Čia mes su nauju revoliuciniu viršūnių dizainu, kuris tampa labai populiarus tarp moterų, ypač kolegijų paauglių ir dirbančių moterų. Spagečių viršus per trumpą laiką įgijo moterų skyriaus patrauklumą. Įdomu, koks yra spagečių viršūnių dizainas!

spagečių viršūnės

Naujausi stiliai moterų spagečių viršuje:

Čia yra trumpas žvilgsnis į nuostabius spagečių viršūnių dizainus, kuriuos turėtumėte turėti nuostabiai drabužių spintai.

1. Paprastas spagečių viršus moterims:

Paprastas spagečių viršus

Gana dažnas šios kategorijos dizainas yra paprastas spagečių bako viršus, kuris yra paprastas ir pagamintas iš medvilnės. Viršus yra įvairių spalvų, todėl puikiai dera prie bet kokių spalvotų džinsų ar kelnių. Jie tinkamai priglunda prie juosmens, suteikdami ilgį iki šlaunų.

2. Medvilninis spagečių dirželio viršus trumpas:

Medvilninio dirželio viršus

Nuostabus ir įmantrus spagečių viršūnių dizainas moterims yra medvilninio dirželio dizainas. Viršus pagamintas iš kietos medvilnės medžiagos, arba, tarkime, storos medvilnės. Viršutinė dalis iki krūtinės priglunda prie krūtinės, o apačioje kabo mažos pakabukai, kad jūsų pilvas atrodytų puošniai.

3. Šifono spagečių viršūnės mergaitėms:

Šifono spagečių viršūnės

Norite nerangaus stiliaus, ypač paplūdimiuose! Šifono stiliaus spagečių viršūnės mergaitėms yra populiarus to paties dizaino. Viršutinė dalis taip pat yra apkirpta ant iškirptės, kuri yra gana miela nešioti su džinsais ar šortais. Pagaminta iš šifono, viršutinė dalis yra laisvai prigludusi, todėl suteikia vidutinio dydžio figūrą.

4. „Long Frock Design Spaghetti Top“:

„Long Frock“ dizainas

Šios kategorijos ilgas suknelės dizainas yra vienas spagečių dirželių viršūnių gabalas, skirtas moterų dizainui. Paprastas ilgas viršus suteikiamas ilgis iki šlaunų, o ant pečių – gražus dvigubo dirželio dizainas. Dizainas yra gana plačiai matomas klubuose, vakarėliuose ir reguliariai dėvint pečius.

5. Viršutinio dizaino spagečiai:

Tank Top dizainas

Ieškote kažko unikalaus bako viršūnių dizaino! Naujas spagečių bakelio dizainas yra tai, ko ieškote. Viršus pagamintas iš medvilnės arba vilnos, kuriai suteikiami nuostabūs genčių atspaudai, sukeliantys mieguistumą. Tokie marškinėliai yra tinkamai prigludę prie kaklo ir juosmens, tinkantys džinsams su aukštu juosmeniu ir šortams.

6. Nėrimo juodas spagečių viršus:

Spagečiai su nėrimo dizainu

Norite atrodyti šiek tiek seksualiai savo pasimatymui! Arba norite patraukti kažko ypatingo jums dėmesį! Išbandykite juodos spagečių viršutinės dalies dizainą, pagamintą iš medvilnės ir padengtą nėrimu. Viršutinės dangos suteikia gėlių linijas, o juosmens dalis – panašaus efekto.

7. „Back Design Spaghetti String Top“:

Atgal dizaino viršus

Patinka dėvėti juosteles! Arba norite dėvėti spagečių dizainą su patrauklia nugara! Išbandykite juodos spagečių viršutinės dalies dizainą, pagamintą iš medvilnės, pilnos juostelių. Viršutinė dalis puikiai tinka tobulai figūrai su dviem paprastomis juostelėmis ant peties.

8. Stilingas vidinis viršaus dizainas:

Stilingas vidinis viršutinis dizainas

Norite kitokios išvaizdos su vidiniu dizainu! Išbandykite nertą apkarpytą ir stilingą baltos spalvos spagečių virvelės viršutinį vidinį raštą. Viršus pagamintas iš medvilnės, padengtos nėrimu ir pritvirtintas viena virvele. Dizainas plačiai dėvimas ypatingomis progomis ant džinsų ir kelnių kartu su juosmens gūžtelėjimais, kad atrodytų nuostabiai.

9. „Frock Spaghetti Design Top“:

„Frock“ spagečių dizainas

Ieškote mergaitiškų drabužių vakarėliams ar ypatingoms progoms! Išbandykite juodos spagečių viršutinės dalies dizainą, įkvėptą suknelių dizaino. Viršus pagamintas iš šilko medžiagos, kad juosmens pusėje būtų keletas trūkumų. Pavienės stygos ant pečių puikiai priglunda prie krūtinės ir juosmens.

10. Madingi spagečių viršūnės mergaitėms:

Madingas spagečių viršus

Ar žinote apie madą! Tada čia jums naujas dizainas. Neoninė spalva šiais laikais yra gana madinga su palaidų spagečių viršūnių dizainu. Viršus pagamintas iš laisvos tamprios medžiagos, pritvirtintos dviem paprastomis virvelėmis ant pečių. Pabaigoje pateikiami trūkumai, kad būtų miela išvaizda. Viršus taip pat nešiojamas maudynėms paplūdimiuose.

11. Spausdintas moterų spagečių viršus:

Spausdintas spagečių viršus

Spausdintos viršūnės yra daug labiau matomos vasaros dienomis ir reguliariai dėvimos. Spausdinti spagečių viršūnės taip pat plačiai matomos ant džinsų ir kelnių. Viršus pagamintas iš medvilnės, ant jo yra keli atspaudai su virvelės diržu ant juosmens. Pečiai paliekami pliki, nes viršuje yra kaklo tvirtinimas.

12. Palaidų spagečių viršaus dizainas:

„Loose Spaghetti Top Design“

Naujas madingas spagečių stiliaus dizainas yra laisvas viršutinis dizainas. Viršus pagamintas panašiai kaip krepšys su virvele ant pečių ir giliai nugaroje. Pagaminta iš medvilnės, viršutinė dalis yra iki šlaunų. Jis taip pat yra platus iš šonų, todėl tinka virš bako, taip pat tinka prie džinsų, šortų ar kelnių.

13. Skaidrios spagečių viršūnės moterims:

Skaidrus spagečių viršus

Norite jausmingo žvilgsnio į paplūdimius! Įsigykite permatomą įvairių spalvų spagečių viršų. Viršus dažniausiai gaminamas iš nėrimo ar tinklinės medžiagos, ant kurios per siūlus įspausta gėlių ar kitokio dizaino. Jie taip pat suteikia modeliams skaidrumo tobulai fotosesijai. Vadinasi, virusas tarp garsenybių.

14. Dizainerio viengubas spagečių bakas:

Viengubas spagečių viršus

Norite atrodyti kitaip ir seksualiai šiam Valentino dienai! Įsigykite naujas spagečių dirželių viršūnes, skirtas moterų dizainui su drąsiu žvilgsniu. Raudona viršutinė dalis pagaminta iš šilko medžiagos, kad atrodytų prie kūno. Viršuje yra keletas juosmens išlenkimų, kurie taip pat suteikia šlaunims galimybę pritraukti kitus.

15. Spagečių suknelės viršus:

Spagečių suknelės viršuje

Norite gražios išvaizdos vasaroms ar kelionėms į paplūdimį! Gražus mergaičių spagečių viršus, kuris labai patiko, yra suknelės ar suknelės dizainas. Suknelė tvirtai priglunda prie krūtinės su trūkumais nuo juosmens ir atskiromis juostelėmis ant pečių. Suknelė, pagaminta iš medvilnės, taip pat turi tinklelio kraštą. Jis taip pat gali būti dėvimas ant capris.

Spagečių viršūnės sulaukia didelio populiarumo dėl savo dizaino, kuris leidžia apnuoginti pečius kitų dėmesį. Jie suprojektuoti taip, kad suteiktų tinkamą išvaizdą moterims, turinčioms sunkų kūną. Juostelių dizainas labai patinka merginoms kelionių metu. Jie suteikia daug komforto dėvėtojui dėl savo lankstumo.