Atrodyti seksualiai ir karštai yra nauja tendencija. Rinkoje populiarėjant vis daugiau vakarietiškų drabužių, moterys turi daugybę pasirinkimų tarp drabužių. Bepakopiai viršūnės taip pat yra mados ir turi daugybę spalvų ir dizaino. Žemiau išvardijome geriausius atlošus.

viršūnės be atlošo

Elegantiški atvirų viršūnių modeliai moterims su vaizdais:

Čia yra 15 geriausių nugaros viršūnių, iš kurių moterys gali rinktis, sąrašas.

1. Juodos merginos su nugara

Juodos spalvos raišteliai be nugaros

Juodas atviras nugaros viršus, suprojektuotas su daugybe raištelių, surištų kryžminiu būdu, yra madingas pasirinkimas. Šalia surištų raištelių yra vertikalus dizainas, sudėtingai pagamintas ir iš juodų gėlių. Viršus atrodo seksualiai ir turi būti jūsų pasirinkimas viename iš jūsų draugo vakarėlių.

2. Dizainerio pilkos spalvos laisva viršutinė dalis:

Blizganti pilka viršutinė nugaros dalis

Unikalus blizgančios pilkos spalvos viršus be atlošo tikrai turėtų būti jūsų drabužių spintoje. Sukurtas be atlošo ir juodi skaidrūs ilgi nėriniai, todėl jis puikiai atrodo. Pakankamai laisvas, kad tilptų bet koks kūno išlinkimas; šis viršus būtų palaima bet kuriai moteriai. Taigi jis turi būti kiekvienos moters sąraše.

3. Moteriškas sportiškas viršus be atlošo:

Sportinė viršutinė nugaros dalis

Šis viršus yra vienas iš tų, kurie tinka sportiškai išvaizdai. Aukštai surišta bandelė, tvirti džinsai su batais, šis viršus puikiai papildys aprangą. Paprasta šiurkšti rožinė spalva tinka viršutinės dalies savybėms. Šis vėl su laisvais drabužiais būtų geras pasirinkimas dėvėti vieną iš studijų dienų ar atsitiktinių išvykų.

4. Ovalios formos nugaros viršus Maroon:

„Maroon Backless Top“

Elegantiškas viršus dėvėti su dizainu be nugaros. Spalva patraukli, o ovalo formos atlošo dizainas suteikia blaivų, o ne seksualų vaizdą. Kartu su juodais jeggingais ir aukštakulniais tai būtų tobulas drabužis bet kokiam vakarėliui ar pasimatymui. Tai turi būti jūsų sąraše!

5. „Frock Styled Backless Top“ mergaitėms:

„Frock“ stiliaus viršutinė nugaros dalis

Ryškiai rausvos spalvos viršutinė dalis patrauktų bet kurio žmogaus akis. Viršus suprojektuotas kaip trumpa suknelė su tiesiais jausmais ir elegantišku nugaros dizainu. Viršus suteiks mielą išvaizdą ir bus puikus pasirinkimas vienai iš jūsų merginų vakarėlių.

6. Baltos širdies formos viršutinė nugaros dalis:

Baltos širdies formos viršutinė nugaros dalis

Balta viršutinė dalis su širdies formos be nugaros dizainu tikrai pritrauks jus savo dizainu ir grožiu. Tiesios linijos viršus be išlenktų rankovių ar bet kokio pjovimo kreivumo-tai unikalus viršus. Vienas iš tų viršūnių, kurį dėvėdami galėtumėte išsiskirti iš minios. V formos iškirptė papildytų viršutinės dalies grožį. Pirkite jį vienai iš elitinių vakarėlių, kuriuose norėtumėte dalyvauti.

7. Mergaičių marškinių stiliaus nugaros viršus:

Marškinių stiliaus nugaros viršus

Rožinės ir baltos spalvos dryžuoti marškiniai su atlošu vėl pasižymi kasdieniškumu ar sportiškumu. Kartu su prigludusiais džinsais ir laisvai surištu mazgu gale suteiksite norimą atsitiktinę išvaizdą. Juostelių spalvų derinys taip pat puikiai tinka bet kuriai merginai ar moteriai.

8. „Rožinė„ Alter-Neck Backless Top “:

Rožinė viršutinė kaklo viršutinė dalis be nugaros

Rožinė viršutinė spalva yra įprasta, tačiau blaivi. Turi alterio kaklą su sidabrine juostele. Puikiai tinka bet kokiai atsitiktinei išvaizdai, visada galite pasirinkti tai nusipirkti.

9. Moteriška trumpa viršutinė rožinė viršutinė dalis:

Trumpas „Pink Backless Top“

Ši trumpa rožinė viršutinė dalis suteikia vieną iš tų modelių išvaizdų, kai ją dėvite. Tinka mergaitėms, turinčioms tobulus kūno išlinkimus, už nugaros yra tik ploni nėriniai su mygtuku. Viršuje yra sidabrinis pamušalas, net ant kaklo. Su gilia iškirpte ir priglundančia prie krūtinės, tai gali pasirinkti merginos, norinčios modelio išvaizdos.

10. Spausdinta atvira viršutinė dalis:

Mėlynas atspaustas viršus

Spaudiniai niekada neišeina iš mados. Šis viršus su mėlyna spalva ir baltais atspaudais suteikia gražią išvaizdą. Kartu su karštomis kelnėmis, kaip matyti paveikslėlyje, ar bet kokiame jegginyje, ši viršutinė dalis suteiktų gražią išvaizdą. Tai turi būti jūsų drabužių spintoje, kad būtų vienas iš tų viršelių su atspaudais.

11. Moterų paplūdimio stiliaus nugaros viršus:

Paplūdimio stiliaus „Backless Top“

Ši viršutinė dalis su patraukliomis įvairiomis spalvomis ir unikalaus stiliaus mazgais gale suteikia nuostabią išvaizdą. Kaip rodo pavadinimas, ši viršutinė dalis puikiai tinka dėvėti paplūdimyje. Kartu su šortais ar sijonu tikrai atrodytumėte karštesnė. Taigi nusipirkite jį vienoms iš savo atostogų!

12. Trumpas apmušimo viršus be nugaros:

„Crop Top“ be nugaros

Tamsiai violetinės spalvos viršutinė dalis su tradiciniais atspaudais ir be rankovių suteikia gražią išvaizdą. Merginos, ieškančios visų savybių, pvz., Apkarpytos, be nugaros ir tt Dizainas viename viršuje, joms tai būtų palaima. Viršus suteiks madingą išvaizdą tik tada, kai bus suporuotas su juodais jegginiais, todėl nusipirkite jį vienam iš blaivių vakarėlių.

13. Rudos atviros nugaros viršūnės mergaitėms:

Ruda viršutinė nugaros dalis

Tai yra viršuje esantis mygtukas viršuje gale ir paliekamas atidarytas po sagos, kad būtų suteikta puiki nugaros išvaizda. Blizgi ruda spalva papildo dizaino grožį. Tai būtų geriausias pasirinkimas jūsų aukštos klasės vakarėliams.

14. Šviesiai mėlyna viršutinė nugaros dalis:

Šviesiai mėlyna viršutinė nugaros dalis

Šis viršus su plona juostele gale ir laisva viršutinė dalis palieka gražią nugaros išvaizdą. Viršus vaizduoja atsitiktinę išvaizdą priekyje, todėl tinka bet kokiai jūsų atsitiktinei išvaizdai.

15. Paprasta balta viršutinė nugaros dalis:

Paprasta balta viršutinė nugaros dalis

Tai patrauktų bet kurios ponios, norinčios karšto žvilgsnio, akis. Paprasta balta viršutinė dalis su plonais mazgais gale ir suporuota su atspausdintais švarkeliais suteiktų akį traukiančią išvaizdą. Taigi nusipirkite jį, kad atrodytų karštesnis su neatsargiai surištais plaukais ir plokščiais ant kojų.

Pabaigoje aukščiau pateiktas sąrašas tikrai padės išspręsti painius daugelio moterų pasirinkimus. Būkite seksualūs ir puošnūs naudodami vieną iš šių atlošų!